Klinika kardiochirurgii Szczecin Pomorzany

Obawy co do bypassów

.. ...tata byl operowany w klinice kardiochirurgii na pomorzanach w szczecinie i ja po tym w jakim stanie jest teraz tata zebym wiedziala nigdy bym nie kazala isc na ta operacje:( jest w spiaczce farmakologicznej,powiedzieli ze dostal zawalu pooperacyjnego,pytam,to jak oni wykonali ta operacje..

Zawał pooperacyjny serca

.. ...operowany na bypassy w klinice kardiochirurgii na pomorzanach w szczecinie i ja po tym w jakim stanie jest teraz tata zebym wiedziala nigdy bym nie kazala isc na ta operacje:( jest w spiaczce farmakologicznej,powiedzieli ze dostal zawalu pooperacyjnego,pytam,to jak oni wykonali ta..

By-passy Szczecin - opinia o lekarzach

.. ...by - passsy ( 4 ) w Klinice na Pomorzanach. Operował mnie dr Filipiak. Jestem pod wrażeniem wspaniałej opieki zarówno lekarskiej jak i całego personelu Oddziału Kardiochirurgii oraz Oddziału Kardiologii, gdzie przed operacją leżałam na OIOMie 1,5 miesiąca. Przywieziona zostałam w bardzo..

Krążenie pozaustrojowe - czy to duży problem ?

.. ...była przeprowadzana w Klinice Kardiochirurgii na Pomorzanach w Szczecinie.Trwała około 5 godzin.Zabieg miałem robiony tydzień po zawale czyli z tak zwanego * biegu * . Organizm nie był wycieńczony długotrwałą chorobą. W dniu operacji miałem 63 lata i byłem jak na swoje lata dośc sprawny..