Klinika kardiochirurgii w Aninie

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 3

.. ...czy może słyszałas o klinice kardiochirurgicznej w Aninie to jest miejscowoć koło warszawy. jak możesz to daj mi jakieś namiary jak cos wiesz to proszę odpisz. z góry dziękuję. częstoskurcz Mma pytanie czy tetno 80 udzerzen na miute w stanie spoczynku to jest normalna rzecz? do Pawła..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...Andrzeja Biedermana z I Kliniki Kardiochirurgii z Anina. Operacja trwała ok. 11 godz. Pan Profesor dał właściwie drugie życie mojej zonie i mnie. To wspaniały człowiek i ma doskonały zespół anestezjologów i asystentów. Wszyscy prezentuja klasę światową. Małgosia czuje sie doskonale...

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. ...Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za odpowiedz...

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...dr Piotr Kołsut z II kliniki kardiochirurgicznej. Przez okres 2 lat czułam się dobrze. Obecnie jestem po angioplastyce i mam wstawione dwa stenty. Jeśli chodzi o sam okres po operacji , to jest wiele ograniczeń. Samo dochodzenie do pewnej sprawności przebiega bardzo różnie i zależy od..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. ...Jestem pod stałą kontrolą kliniki w Aninie. Po ostatniej wizycie lekarz stwierdził powiększenie opuszki aorty 6,2. Czeka mnie operacja, czy ktoś z was miał operowaną opuszkę aorty? Ja czekam na decyzję kardiochirurgów. Moja aorta wstepująca ma 5, 5 cm. Ponieważ jestem po 3 operacjach..

Sztuczna aorta i zastawka

.. ...Pańskiego Poznań ul. Długa Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego Proteza aorty wstęp. i zastawki dwupłat. Co sądzicie na temat tej kliniki ? Zostać w Poznaniu czy szukać dalej? pozdrawiam Dziękuję za odpowiedź. Ja natomiast doradziłabym ANIN - KLINKA WAD SERCA jest tam bardzo..

Ciąża a przyjmowanie WARFINU, SZUKAM PAŃ Z PODOBNĄ WADĄ

.. ...Operacja w roku 1988, w Klinice Kardiologii Ogólnej i Kardiochirurgii. Instytut Kardiochirurgii Anin. Dane z karty informacyjnej Stan po korekcji częściowego wspólnego kanału przedsionkowo - komorowego 1985. Stan po zamknięciu ubytku przegrody międzykomorowej i wszczepieniu sztucznej..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie? - Str. 2

.. ...operacji by pasów w II klinice kardiochirurgii w Aninie. Operację miałem dwa lata temu i mam 5 by pasów. Z dostaniem się nie miałem najmniejszych problemów pomimo ,że jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego . Koronografię miałem w Poliklinice wojskowej w Bydgoszczy . Diagnoza konieczność 2..