Klinika kardiologii Anin

Tele-EKG jest znacznie tańsze

.. ...raportu. Z kolei kierownik Kliniki Rehabilitacji i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej IK w Aninie, prof. Ryszard Piotrowicz mówił, że tele - EKG jest przydatne także w rehabilitacji. Monitorowana i co bardzo ważne sterowana telemedycznie rehabilitacja w miejscu zamieszkania jest efektywna,..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 61

.. ...zabieg, pierwszy miałam w Klinice Allenort w Warszawie, ablował dr Szumowski, teraz będę miała w Instytucie Kardiologii w Aninie... Pierwszy nie udała się, drań powrócił. Lęk przed kolejnym jest również, już, teraz choć zabieg planowany na początek grudnia :/// Mam nadzieję, że po drugim..

Po ablacji - nie wiem czy udana!

.. ...pracowni elektrofizjologii klinicznej bo już tego nie potrzebują. Asiula głowa do góry, Pan Profesor Franciszek Walczak i Jego ekipa to wybitni lekarze w tej specjalizacji, teraz moja kolej - idę do Centrum Kardiologii Anin 28.02.07. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam serdecznie: ) Amadea,..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Po ablacji - Str. 5

.. ...tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii Anin.Jest to prywatna klinika w Warszawie ,która świadczy usługi także pacjentom z NFZ.Na początek chcę podziękować Panu..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...czy na drzwiach do jej kliniki nie bylo napisane Znachorzy. U mnie napis nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie !..

Namiary na profesora Walczaka

.. ...na tydzień żeby porobić badania ( chociaż tyle ). Wizyta kosztuje 150zł. A to adres: Centrum Kardiologiczne Fundacji Instytutu Kardiologii ul. Niemodlińska 33 Anin, tel. 022 613 - 05 - 04. Powodzonka!..

Adresy i telefony kardiologów

.. ...znaleźć: * Prof. Walczak Klinika elektrofizjologii ul. Alpejska 42; Anin sekretariat: 22/ 343 - 44 - 17 22/ 343 - 44 - 09 tel. do Fundacji 22/ 613 - 05 - 04 * Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 Oba adresy dotyczą dwóch..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 48

.. ...kardiowersja. Byłam w Klinice Kardiologi ŚAM w Katowicach, i w Aninie u prof. Walczaka. Jednak ze względu na zbyt duże ryzyko ( przebyłam operację serca w wieku 12 lat wrodzona wada serca przełożenie wielkich naczyń tętniczych ) lekarze nie podjęli się wykonania u mnie ablacji. Już od..

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. ...Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za odpowiedz...

Anin czy inna klinika kardiologiczna

.. ...się co sądzicie o tej klinice.Może wiecie jakie są szanse na operację przy dodatkowych chorobach. Pragnę poznać także różne opinie osób, które przeżyły już tego rodzaju operację. Witaj. Sądzę, że po konsultacji twoja mama będzie zdecydowana na Instytut Kardiologii w Aninie. Byłam..

Niedomykalność zastawek serca III st. i tętniak 5,5cm

.. ...wątrobowo - nerkowe. Pobyt w klinice WAM w Warszawie trwał więc 17 dni. Obecnie czuję się dobrze i wróciłem już do pracy. W końcu 2004 po badaniu w Fundacji Centrum Kardiologii w Aninie też zalecano mi poczekać z wymianą zastawki ale wtedy jeszcze nie odczuwałem żadnych dolegliwości...

Ciąża a przyjmowanie WARFINU, SZUKAM PAŃ Z PODOBNĄ WADĄ

.. ...Operacja w roku 1988, w Klinice Kardiologii Ogólnej i Kardiochirurgii. Instytut Kardiochirurgii Anin. Dane z karty informacyjnej Stan po korekcji częściowego wspólnego kanału przedsionkowo - komorowego 1985. Stan po zamknięciu ubytku przegrody międzykomorowej i wszczepieniu sztucznej..