Klinika w Aninie

Tele-EKG jest znacznie tańsze

.. ...raportu. Z kolei kierownik Kliniki Rehabilitacji i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej IK w Aninie, prof. Ryszard Piotrowicz mówił, że tele - EKG jest przydatne także w rehabilitacji. Monitorowana i co bardzo ważne sterowana telemedycznie rehabilitacja w miejscu zamieszkania jest efektywna,..

Przeszczepy serca także w Poznaniu

Przeszczepy serca także w Poznaniu

.. ...kardiochirurgów ze Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Poznań stał się piątym ośrodkiem w kraju przeszczepiającym serce po Zabrzu, Aninie koło Warszawy, Krakowie i Gdańsku. Serce przeszczepiono 40 - letniemu mężczyźnie; dawcą był 24 - latek -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 3

.. ...Przyjmuje m.in. w prywatnej klinice w Aninie. Są tam też wykonywane zabiegi ablacji. Koszt ok. 15 000 zł. Nie miałam jeszcze bezpośredniego kontaktu z tym lekarzem, ale zdaje się na opinie jego pacjentów. Wizyte mam pod koniec stycznia. Myśle, że nareszcie trafie na konkretnego lekarza...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 55

.. ...opisała doktora Walczaka i klinikę w Aninie. Pozdrawiam i życzę zdrowia. do Jolanty - ja miałam ablację wykonywaną w Poznaniu , specjaliści OK Witam i proszę o pradę mam 11 - letnią corkę u ktorej w maju stwierdzono WPW od tego czasu miała kilka ataków częstoskurczów nadkomorowych220..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 2

.. ...czujesz i co zdziałałaś w klinice w Aninie? uwierz mi, ja się czuję gorzej niż przed zabiegiem...:] Czy Marla i Nov_a zmówiły się by wspólnie tu narzekać i odstraszać ludzi? :/ mam pytnie jakie masz samopoczucie po zabiegu. co jest gorsze od czestokurczów po zabiegu. mam zabieg za..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 15

.. ...Kardiologii Anin, to prywatna klinika, ablacja jest refundowana z funduszu, nic się nie płaci za zabieg, co prawda to w Warszawie ale naprawdę warto: ) Nie czeka się długo na termin, ja czekałam 2 miesiace, tylko dlatego, że nie miałam szczepienia na żółtaczkę. www.ckanin.pl - zajrzyj..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 21

.. ...nieudane we wrocławiu w Klinice wojskowej i ostatnią w Warszawie Anin ( dotarłem tam transportem lotniczym po zatrzymanej akcji serca. Cztery lata spokoju i znów sie zaczyna. Lakarz mówi , że wiązki moga odrastać . Nikt mi o tym nie mówił Mam niezłego cykora . Dziś robię holtera..

Podejrzenie zespołu WPW

.. ...robil mi prof. Walczak z kliniki w Aninie. To podobno najlepszy specjalista od ablacji w polsce - wykonuje je od wielu lat, wiec mam nadizeje, ze niczego nie schrzani; ) Jak bede po zabiegu to opisze tu swoje wrazenia. Pozdr przeczytaj moją wypowiedż na temat inwazyjnego wejścia w..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 3

.. ...można uzyskać również w Klinice w Aninie w swoim czasie za ich pośrednictwem można było zakupić takowy aparat, oczywiście paski również na ro za cenę około 200 pln , może te informacje będą pomocne, orientowałem sie kilka lat temu w temacie gdyż jestem po dwóch ablacjach Pozdrawiam firma..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa

.. ...koszmarnie droga w tej klinice. Pani z CKAnin ( gdzie dzwoniłam ) powiedziała, że zabieg kosztuje 12 600 pln + dodatkowe badania + pobyt w klinice = ok. 16 000. Nawet jeżeli jakimś cudem zdobyłabym kase, to kto zagwarantuje, że na jednym zabiegu się skończy?? Mam jeszcze pytanie - jeśli..

Po ablacji - nie wiem czy udana!

.. ...pracowni elektrofizjologii klinicznej bo już tego nie potrzebują. Asiula głowa do góry, Pan Profesor Franciszek Walczak i Jego ekipa to wybitni lekarze w tej specjalizacji, teraz moja kolej - idę do Centrum Kardiologii Anin 28.02.07. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam serdecznie: ) Amadea,..

Prof. Walczak - Anin

.. ...Czy ktoś wie w której klinice leczą kardiomiopatię i ewentualnie czy ktos może wie, u którego profesora warto sie skonsultować? ( chodzi o życie 19 - letniego chłopaka ) Witam wszystkich bardzo serdecznie, mam do Państwa prośbę - czy może ktoś wie, jak/gdzie można umówić się na..

Jutro badania, potem ablacja - 3majcie kciuki

.. ...czesc. czy udajesz sie do kliniki w aninie?tez planuje wizyte w tej klinice i tez wiąze sie to z przebyciem klikuset kilometrów. a z jakiego powodu sie tam udajesz i dlaczego akurat tam/? Zaraz jade!!! Żałuje że się nie odezwałam Dorotko, ale tak mi jakoś zeszły te dwa dni, że nie miałam..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 11

.. ...oczekiwania by dostac sie do kliniki w aninie..pozdrawiam! Jeszcze w tamtym roku ablacja w CK Anin kosztowała ok. 16 000 pln, ale od stycznia 2007 ten zabieg jest refundowany przez NFZ ( choć ostatnio CK miało jakieś problemy ze ścągnięciem kasy za przeprowadzone zabiegi - wiadomo -..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 12

.. ...podam Ci namiary na klinike w Warszawie. Pozdrawiam Mirek Mirek: No to rzeczywiście lepiej przełożyć zabieg w takim razie. Widzę, że lekarze z Anina profesjonalnie podchodzą do sprawy : )Pozdrawiam Mirek szkoda trochę, ale widać tak miało być ( myślę, że nic nie dzieje się bez przyczyny:..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 25

.. ...opieką kardiologiczną w Klinice Dziecięcej przy ulicy Litewskiej w Warszawie,to oni mnie skierowali do Centrum w Międzylesiu.Ja myślałam o Aninie,ale tam przyjmują tylko dorosłych.Dzięki za zainteresowanie.mam jeszcze do Ciebie pytanie.Czy ablacja była pod narkozą czy w znieczuleniu..

Będę miał ablację! Anin Warszawa

.. ...Kardiologii, tzn. w klinice czy w szpitalu? Ja mam wizyte w CKAnin u dr Waczaka pod koniec stycznia, a zabieg chciałabym przejść w szpitalu, pod okiem dr Walczaka i jego zespołu oczywiście, bo tam jest on refundowany. Czy ty też w ten sposób, czy inaczej, bo nie wiem, czy db kombinuje?..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 14

.. ...leczenie specjalistyczne w Klinice Niewydolności Serca ( Kraków, Zabrze, Warszawa - Anin, Wrocław ) wiolka też miałem 10% EF teraz trochę więcej bo 35 leczę się już 8 lat teraz mam 33 ( wstrząs kardiogenny, kontrapulsacja, lot karetką lotniczą do Zabrza z planem transplantacji dalej mam..

Po ablacji - Str. 5

.. ...tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii Anin.Jest to prywatna klinika w Warszawie ,która świadczy usługi także pacjentom z NFZ.Na początek chcę podziękować Panu..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...czy na drzwiach do jej kliniki nie bylo napisane Znachorzy. U mnie napis nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie !..

Koronografia - ryzyko i strach?

.. ...specjalistów w warunkach klinicznych więc nie ma się czego obawiać. Koronarografie i operację miałam w Aninie.. Pozdrawiam ja tez mialam koronarografie itez znoslam dobrze Igor co pisze o przypadku kolezanki moze byla uczulona na kontrast i z tad ten skutek Ja byłam uczulona na kontrast..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 3

.. ...Wiec może ja zapytam o klinike w Aninie ( ul. Alpejska 42 )? Moja tata ma miec robioną najpierw koronografie, a poźniej zabieg przezskórnego zamykania ubytu serca. Jest przerażony, my rownież, ale staramy sie go pocieszac, jednak chciałabym dowiedziec sie czegos wiecej o tym zabiegu od..

Kto zna Anin - Warszawa

.. ...odpowiedź na wyposażenie, warunki bytowe i fachowość personelu. Miałem operację wymiany zastawki i części aorty wstępującej. Po 8 - miu dniach byłem w domu a lat mam 51. Będzie dobrze dzięki za odpowiedź..

Dodatkowe skurcze - Str. 30

.. ...psychologa ktory przyjmuje w klinice w aninie( psycholog kliniczny ). dodam tylko ze 4 godziny temu czulem sie fatalnie, skurcz za skurczem, mocne bicie, nogi jak z waty, uczucie odplywania. pomoglo jak zawsze bieganie. ja nie umiem z tym zyc.moje zaburzenia sa ponoc niegrozne i nie..

Arytmia nadkomorowa serca - Str. 3

.. ...czy może słyszałas o klinice kardiochirurgicznej w Aninie to jest miejscowoć koło warszawy. jak możesz to daj mi jakieś namiary jak cos wiesz to proszę odpisz. z góry dziękuję. częstoskurcz Mma pytanie czy tetno 80 udzerzen na miute w stanie spoczynku to jest normalna rzecz? do Pawła..

Namiary na profesora Walczaka

.. ...na tydzień żeby porobić badania ( chociaż tyle ). Wizyta kosztuje 150zł. A to adres: Centrum Kardiologiczne Fundacji Instytutu Kardiologii ul. Niemodlińska 33 Anin, tel. 022 613 - 05 - 04. Powodzonka!..

Adresy i telefony kardiologów

.. ...znaleźć: * Prof. Walczak Klinika elektrofizjologii ul. Alpejska 42; Anin sekretariat: 22/ 343 - 44 - 17 22/ 343 - 44 - 09 tel. do Fundacji 22/ 613 - 05 - 04 * Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 Oba adresy dotyczą dwóch..

Arytmia komorowa i ablacja

.. ...CK Anin ( prywatnej klinice ) na NFZ. Nas leczą najepsi lekarze z Polski ( Ci kktórzy byli w Aninie ( obecnie Allenort ) wiedzą o kim mówię ). Serce ludzkie to nie automat i każdy przypadek jest inny i nie zawsze udaje sie jednym zabiegiem wszystko wyleczyć. Jak pisałam ja miałam ok 4000..

Szybkie tetno II

.. ...walkmana - telemetrie. Klinika w aninie jako jedyna posiada teraz takie walkmany, ktore nosisz podczepione jak holter. Na tym urzadzeniu widzisz swoje ekg w czasie rzeczywistym. oprocz tego jestes pod stalym monitoringiem bezprzewodowym OIOMU. Jesli tylko cos jest nie tak siostry dostaja..

Udar mózgu i zmiany ciśnienia

.. ...lekarz skierował ojca do kliniki która znajduje sie w aninie ale tam sa straszne kolejki oczekujacych wiec do tego momentu muszę go ratowac jakoś sama ale juz nie starcza mi sił na to, jest cały czas tak nerwowy ,boi się spać bo nie wie co go czeka przy tym i ja sie denerujwe, proszę o..

Tętniak aorty piersiowej

.. ...piersiowej. Jest skierowan do kliniki w Aninie na operację właśnie tętniaka i wymianę zastawki. Chciałbym zdobyć informację na temat samej choroby, operacji i leczenia pooperacyjnego. A co chcesz wiedziec? Tęniak czyli poszerzenie aorty najczęsciej jest spowodowany nadciśnieniem ,..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 2

.. ...Andrzeja Biedermana z I Kliniki Kardiochirurgii z Anina. Operacja trwała ok. 11 godz. Pan Profesor dał właściwie drugie życie mojej zonie i mnie. To wspaniały człowiek i ma doskonały zespół anestezjologów i asystentów. Wszyscy prezentuja klasę światową. Małgosia czuje sie doskonale...

Tętniak aorty piersiowej - Str. 4

.. ...dobrze wybralismy jednka klinike w Aninie i tam mój tato bedzie operowany. wolimy Anin niz Zabrze bo tętniak jednak jest wiekszy Witaj Olu , ile lat ma Twój tato ?Napisz proszę jak tam po operacji . Mój tata ma tętniaka 4,9cm , w Aninie kazali przyjechać za rok .Napisz proszę co u Was?..

Pan prof. A. Biederman z Anina

.. ...dobrze wam radze,w tej klinice pracuja tez inni lekarze i pielegniarki ktorzy maja ludzi za zwyklych smieci nie ufajcie im sami sprawdzajcie ,interesujcie sie swoimi sprawami zdrowotnymi bo mozecie stamtad nie wrocic zywi Witaj znachor! Każdy ma prawo wyrażać swoją opinię. Leżałam w tej..

Ablacja w CK Anin

.. ...chwili zjawienia się w klinice. O dr. Łukaszu Szumowskim już pisałam wyżej - maestro ablacji : ) I przede wszystkim najcudowniejszemu człowiekowi pod słońcem profesorowi Franciszkowi Walczakowi, dzięki któremu w ogóle zdecydowałam się na zabieg: ) To anioł w ludzkiej postaci: ) I całej..

Ablacja w CK Anin - Str. 4

.. ...Kardiologii w Aninie jest kliniką prywatną, a więc odpłatną ale to najszybsza droga do dotarcia na wizytę do prof. Walczaka. Wizyta kosztuje tu 250 zł. Możesz umówić się na wizytę telefonicznie. Ja zdecydowałam się na tą drogę i choć nie liczę na cud to jestem jak na razie..

Ablacja w CK Anin - Str. 5

.. ...myślec za dużo, no a w klinice spotkałam się z chłopakiem, którego * poznałam * na tym forum, tego samego dnia się zgłosiliśmy w CK. Zobaczysz będzie dobrze : ) ) ) ) ) ) ) ) Pozdrawiam : ) mam pytanie czy ablacje w CK Anin robią płatnie czy na NFZ? A czy konsultacja z dr Walczakiem jest..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 12

.. ...się cokolwiek więcej o Klinice w Aninie i samym zabiegu widzianym moimi oczami to zapraszam na gg 10075436 pozdrawiam A. witam, 26 lat i mam od prawie 6 lat stwierdzoną wadę aortalną, obecnie +++. Jakoś żyję, ale coraz częściej jestem zmęczony, mam zawroty głowy, czuję puls we wszystkich..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 21

.. ...sadzicie o szpitalu klinicznym w Bydgoszczy?Mam tez propozycje przeprowadzenia operacji w IK w Aninie. Do Marcina ( 17, 5 lat ): Jako oosba z dwiema ( a własciwie trzema - trzecia przykryła pierwszą )bliznami po operacjach serca mogę Ci powiedzieć, że da sie z nimi żyć. Po kilku miesiąch..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 34

.. ...gdzie jest kierownikiem kliniki i tam przeprowadza zabiegi.Kompletnie nie wiem czego sie moge tam spodziewac, na co zwrócić uwagę, Zależy mi bardzo aby porozmawiać z kimś, kto był na takiej konsultacji w Aninie lub na zabiegu. Moje gg to 2877674 Bede bardzo wdzięczny, jeśli ktoś zechce..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 5

.. ...odwiedzeniu kilku osrodków klinicznych wybrałem CK Anin P. Prof. Walczaka I P. Dr M. Szumowskiego, do dzisiaj nie żałuję tej decyzji, mimo, że chyba jak każdy przed zabiegiem targały mna sprzeczne uczucia.Mario! Warto !Warto, gdyby trzeba było kilka razy z rzędu przechodzić ablacje,..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 48

.. ...kardiowersja. Byłam w Klinice Kardiologi ŚAM w Katowicach, i w Aninie u prof. Walczaka. Jednak ze względu na zbyt duże ryzyko ( przebyłam operację serca w wieku 12 lat wrodzona wada serca przełożenie wielkich naczyń tętniczych ) lekarze nie podjęli się wykonania u mnie ablacji. Już od..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 57

.. ...leczyć się w prywatnych klinikach Szwajcarii. : ) Nawet w Polsce w państwowej służbie zdrowia nie wszystko honorują. Przykład? Proszę bardzo. Skierowanie na INR wystawione w IK Anin w lubelskim nieważne. Brak podpisanej umowy. podobnie jest z cp - choroby przewlekłe. ubezpieczyciel..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 60

.. ...medal każdemu polecam klinikę w Aninie na Banacha1 Pozdrawiam Danę dlugo o jej problemach czytalam . Witajcie, od 6 lat jestem z chlopakiem ( ma 26lat ) z wrodzona wada serca. Ma avrnt oraz psvt. Dopiero od niedawna jest mu potrzebna ablacja. Jego pierwsza ablacja zostala przeprowadzona..

Zastawki aorty niedomykalność

.. ...namiar na Anin i bodajże klinike wad wrodzonych serca odnosnie osób dorosłych. Pozdrawiam Teraz zastanawiam się czy aby tego typu wadea nie zajmują się wszytskie ośrodki akrdiologiczne. Ale podaje link gdzie znajdzieś i Anin: http://forum.kardiolo.pl/temat1839.htm Ja też mam chorą..

Dwupłatkowa zastawka aortalna i poszerzona aorta wstępująca

.. ...byłem na badaniach w Klinice w Aninie i dowiedziałem sie ze mam dwupłatkową zastawkę aortalną i poszerzoną aorte wstępującą do 48 mm.Lekarz powiedział ze czeka mnie ciężka operacja.Czy może mi ktos powiedziec ile czasu człowiek dochodzi do siebie po takiej operacji.Chcą mi wymienić czesc..

Jak dojechać do Anina?

.. ...dojechac do Anina do Kliniki Niewydolności Serca. Byc może chodzi tu o adres ul. Alpejska 42, 04 - 628 Warszawa, ale to tylko moje przypuszczenia. Jestem pewna, ze Panstwo jej pomogą. Witaj. Własnie dzis dostałam skierowanie do Anina i mam adres warszawa ul. Płowiecka 37 tel na recepcj.0..

Sintrom - dieta

.. ...lekarz prowadzący w klinice prywatnej w Aninie. pomimo ciągłego zwiększenia dawki sintrom, INR spada: 2,25 - 1,68 i obecnie 1,5 moja mam nic nie je oprócz chleba z margaryną, miodu, zup ( wyłącznie burakowa, krupnik, ogórkowa ) i 2 porcje tygodniowo gotowanego kurczaka; odstawione..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...psychologa, wiesz w klinice zaburzeń rytmu w Aninie jest specjalna Pani psycholog, ale muszę być pacjentem instytutu, teraz już jestem, ale mam niedługo zabieg więc nie opłaca mi się zapisywać...... Ja tylko ględzę i ględzę o sobie.... napisz mi co U ciebie, jak Ty się czujesz, czy..

By-passy w Aninie

.. ...powodzenia i bez obaw . W Klinice na Pomorzanach w Szczecinie w sięrpniu 2007r. wszczepiono mi 4 by - passy.Miałem wtedy 63 lata.Operację miałem robioną * z biegu * na piąty dzień po zawale.Operacja trwała około 4 godzin.Robiona była na krążeniu pozaustrojowym Tutaj często występuje dość..

Płowiecka a Alpejska a Anin

.. ...Czy ktos z Was mial podobna sytuacje? Prof. Biedermann jest kierownikiem I Kliniki Kardiochirurgii Instytutu Kardiologii w Aninie na ul Alpejskiej, więc skierowanie masz prawidłowe dziekuje za odpowiedz...

Anin czy inna klinika kardiologiczna

.. ...się co sądzicie o tej klinice.Może wiecie jakie są szanse na operację przy dodatkowych chorobach. Pragnę poznać także różne opinie osób, które przeżyły już tego rodzaju operację. Witaj. Sądzę, że po konsultacji twoja mama będzie zdecydowana na Instytut Kardiologii w Aninie. Byłam..

Śmierć po bajpasach - Str. 2

.. ...tym, ze stalo sie to w klinice w Aninie. mialam o niej jak najlepsze zdanie. Bardzo prosze o kontakt na moj adres mailowy, moja mam ma na dniach isc tam na By - passy. Krew mi sie w zylach scina jak czytam te wypowiedzi. Moj adres bamata1208@op.pl Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz..

Śmierć po bajpasach - Str. 4

.. ...wszystkich.czytam tutaj o klinice w szczecinie ze tam umarło kilka osób po operacji bajpasów.moze warto gdzies indziej sie zoperowac np anin jak juz wczesniej pisałam 12 lat temu tata mój miał tam operację bajpasów lekaze tam to świetni specjaliści.widziałam tam wielu ludzi po 40..

Tętniak aorty, leczenie tylko poprzez rozcięcie klatki?

.. ...42 to główny budynek Kliniki chorób serca więc jeśli tam to z czystym sercem polecam i życzę powodzenia : - ) Alpejska 42 ANIN pod Warszawa! wierze ze sa tam najlepsi specjalisci w ich rekach zucie mojej siostry!!! ale pokazali że są najlepsi mają jeszcze wiele do zrobienia ale wierze że..

Niedomykalność zastawki pnia płucnego

.. ...styczniu tego roku byłam w klinice w Aninie.Stwierdzono,że mam niedomykalność zastawki pnia płucnego i prawdo podobnie będzie potrzebny zabieg.Mój stan zdrowia pogorszył się jeszcze bardziej sinieję,mam duszności,bardzo szybko się męczę i dziwne bóle w klatce sercowej.Proszę powiedzieć..

Złe samopoczucie, zawroty głowy, mdłości i kołatania serca

.. ...słysze ,czy to jakaś klinika?jak tak to gdzie? nie,to ten szpital w aninie pod warszawa - znzy jest ogolnie - religa te sprawy dzięki i życzę zdrówka nawzajem: ) witam ja mam podobny problem. ma wszczepiony stymulator serca jedna elektroda musze przyznac ze lepiej sie czulem przed..

By-pasy wstawiane w Aninie

.. ...dr Piotr Kołsut z II kliniki kardiochirurgicznej. Przez okres 2 lat czułam się dobrze. Obecnie jestem po angioplastyce i mam wstawione dwa stenty. Jeśli chodzi o sam okres po operacji , to jest wiele ograniczeń. Samo dochodzenie do pewnej sprawności przebiega bardzo różnie i zależy od..

Szybkie bicie serca (tachykardia) - Str. 3

.. ...miasta i wszyscy polecaja Klinike w Aninie albo w W - wie na Banacha, jest to bardzo bezpieczny zabieg, jednak istnieje ulamek procenta ze uszkodza prawidlowy wezel przewodnictwa i wtedy konczy sie to rozrusznikim serducha. Pozdrawiam wszystkich i zycze miarowego bicia serduszka ; )..

Rozwarstwienie opuszki aorty

.. ...Jestem pod stałą kontrolą kliniki w Aninie. Po ostatniej wizycie lekarz stwierdził powiększenie opuszki aorty 6,2. Czeka mnie operacja, czy ktoś z was miał operowaną opuszkę aorty? Ja czekam na decyzję kardiochirurgów. Moja aorta wstepująca ma 5, 5 cm. Ponieważ jestem po 3 operacjach..

Osoby po operacji Rossa w wieku dorosłym

.. ...którym wszczepiono w klinice w Aninie zastawkę biologiczną metodą Rossa w wieku dorosłym. Przeszedłem taki zabieg z rewelacyjnym skutkiem. Jestem zaskoczony bo słyszałem, że już nie wykonuje się tego typu operacji w Polsce. Dlaczego? Czy ktoś coś wie na ten temat? Jakie są doświadczenia..

Sztuczna aorta i zastawka

.. ...Pańskiego Poznań ul. Długa Klinika Kardiochirurgi Uniwersytetu Medycznego Proteza aorty wstęp. i zastawki dwupłat. Co sądzicie na temat tej kliniki ? Zostać w Poznaniu czy szukać dalej? pozdrawiam Dziękuję za odpowiedź. Ja natomiast doradziłabym ANIN - KLINKA WAD SERCA jest tam bardzo..

Niedomykalność zastawek serca III st. i tętniak 5,5cm

.. ...wątrobowo - nerkowe. Pobyt w klinice WAM w Warszawie trwał więc 17 dni. Obecnie czuję się dobrze i wróciłem już do pracy. W końcu 2004 po badaniu w Fundacji Centrum Kardiologii w Aninie też zalecano mi poczekać z wymianą zastawki ale wtedy jeszcze nie odczuwałem żadnych dolegliwości...

Ubytek przegrody międzyprzedsionkowej z bardzo dużym przeciekiem

.. ...przeczytac na stronie kliniki w ANINIE.dlaczego pisala pani z zapytaniem o p.doc.MARCINA DEMKOWA?czy wlasnie ten lekarz zajmuje sie ubytkami - ich zamknieciem?gdzie wykonywane miala pani usg przezprzelykowe,jak to badanie wyglada,czy jego przebieg nagrywano na plyte?jakie papiery..

Bradykardia po ablacji

.. ...informacje o ablacji i klinice w Aninie. Miałam tam robioną ablację 19 października i od tej pory niestety moje samopoczucie jest raczej kiepskie; dokucza mi duszność, dyskomfort w klatce piersiowej, brak sił. Dziś odebrałam wyniki Holtera i okazało się, że pojawiła się w nim * nowa *..

Szukam kontaktu z osobami operowanymi w Aninie. moje gg 2877674

.. ...gdzie jest kierownikiem kliniki i tam przeprowadza zabiegi.Kompletnie nie wiem czego sie moge tam spodziewac, na co zwrócić uwagę, Zależy mi bardzo aby porozmawiać z kimś, kto był na takiej konsultacji w Aninie lub na zabiegu. Moje gg to 2877674 Bede bardzo wdzięczny, jeśli ktoś zechce..

Ciąża a przyjmowanie WARFINU, SZUKAM PAŃ Z PODOBNĄ WADĄ

.. ...Operacja w roku 1988, w Klinice Kardiologii Ogólnej i Kardiochirurgii. Instytut Kardiochirurgii Anin. Dane z karty informacyjnej Stan po korekcji częściowego wspólnego kanału przedsionkowo - komorowego 1985. Stan po zamknięciu ubytku przegrody międzykomorowej i wszczepieniu sztucznej..

Nerwica czy może coś innego ?

.. ...sercu zapina amplatza w klinice w warszawie w Aninie .niestety u mnie duza byla ta dziura bo ok 2.8 cm wiec lekami to by nic niedalo .ale czuje sie dobrze tylko leki musze brac.nieznaczy ze ty musisz miec cos takiego chodiz mi o to zeby zawsze przy problemach serca robic echo serca..

Sanatorium po operacji zastawki w Aninie

.. ...kart informacyjnych z kliniki.. Ela też jestem pacjentką spoza Warszawy... 150km Pozdrawiam z tego co czytałam w internecie to aparaty do pomiaru są drogie i nie refundowane Dziękuję za odp Hela754. Kiedy miałąś operację i kto ją wykonywał. Po jak długim czasie od operacji wyjechałaś do..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie?

.. ...profesjonalnej opieki w klinice. Postepowania i leczenie jest takie samo jak tu gdzie mieszkam, w Szwecji a pracuje w szpitalu w Danii. Czyli opeka w Aninie jest na poziomie zaawansowanym. Zeby sie dostac do Anina, najlepiej zaczac od prywatnej wizyty u profesora ktory skieruje do..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie? - Str. 2

.. ...operacji by pasów w II klinice kardiochirurgii w Aninie. Operację miałem dwa lata temu i mam 5 by pasów. Z dostaniem się nie miałem najmniejszych problemów pomimo ,że jestem z woj. Kujawsko - Pomorskiego . Koronografię miałem w Poliklinice wojskowej w Bydgoszczy . Diagnoza konieczność 2..

Czy to faktycznie nerwica serca ?

.. ...udałem sie do prywatnej kliniki w Aninie ( Warszawa ) na konsultacje. Trafiłem na bardzo miłą panią doktor, która wszystko mi wyjaśniła, stwierdziła, że serce jest w porządku. Do tej pory ( niestety ) prowadziłem raczej siedzący tryb życia i z braku ruchu pewnie stres zrobił swoje. Pani..