Kliniki kardiologiczne

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...działania i wskazaniami klinicznymi. Pierwszą grupę stanowią betaadrenolityki nieselektywne, blokujące zarówno receptory β1 jak i β2, zaliczamy do nich m. in. sotalol ( Biosotal, Darob, Satohexal ) i propranolol. Druga grupa to betaadrenolityki selektywne, blokujące tylko..

Wszczepienny defibrylator serca

.. ...Jak poinformował szef Kliniki Kardiologii Interwencyjnej, Kardiodiabetologii i Rehabilitacji Kardiologicznej Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi prof. Andrzej Lubiński, szacuje się, że w Polsce co tydzień ginie w wyniku nagłego zgonu sercowego ok. 30 osób na każdy jeden milion osób,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 10

.. ...specjaliści na świecie z kliniki kardiologicznej w Cleveland także odpowiadają na forum internetowym MedHelp. Mnie również pomogli właśnie przez internet, choć może Pan nie uwierzyć. Abstrahując już od tego że Pana temat jest nie w tym poście, podobnie jak i sprowokowany mój. Panie..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...Mieszkam w Zabrzy obok kliniki kardiologicznej. Gdy mnie złapał kiedyś atak żona zawiozła mnie właśnie tam. Poprostu to jest pierwszoligowa placówka. Tam poza leczeniem farmakologicznym lekarze powiedzieli co mam robić w momęcie ataku. Najlepiej położyć się plasko na plecach wówczas..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 2

.. ...przewlekłe.Skierowano go do kliniki kardiologicznej w Katowicach Ochojcu - leżał tam 2 tygodnie.Ustabilizowano go i zrobiono biopsję serca, dn./2.06.2006 wypisano go - jest w domu roku wypisali go i jest w domku z nami na lekach oczywiście:( ale chodzi o to że najgorsze jest to czekanie..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 5

.. ...miałam robiony zabieg w klinice kardiologicznej - usunięcie wady wrodzonej - nikt nic nie mówił mi o zapaleniu ani na echo nie ma już takiego zapisu... Czy to mogła być pomyłka? A jesli nie to czy powinnam się tym przejmowac? czy ma to jakieś implikacje na moje przyszłe życie? Dziękuję z..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...czy na drzwiach do jej kliniki nie bylo napisane Znachorzy. U mnie napis nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie !..

Brak polepszenia po koronarografii i stentach

.. ...wszystko tłumaczy. W klinice ( to II Klinika Kardiochirurgii ) są inni też dobrzy lekarze, polecam np. dr Domoradzki, dr ... zapomniałam nazwiska, ale to tylko moje obserwacje z pobytu w klinice. Pozdrawiam czesc.Polecam Przychodnie Kardiologiczna /prywatna/ u zbiegu ulic Brynowska i..

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny - Str. 2

.. ...badania w prywatnej klinice kardiologicznej i w yniki wykazały niedomykalność zastawki dwudzielnej.W związku z tym kardiolog przepisał mi Betaloc.Ostatnie badania robiłem jakies pół roku temu przed wyjazdem do Anglii i okazało sie,że od czasu do czasu występuje u mnie mała..

Dobry kardiolog w Warszawie

.. ...Warszawie Anin, przy ul. Alpejskiej 42 oraz Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej 37 P.Dr. Edward Koźluk - Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Warszawie - Oddział Kardiologiczny - ul. Banacha 1..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...ciągu niespełna 2mc do kliniki kardiologicznej na Alpejskiej w Warszawie, można powiedzieć że ślepym zrządzeniem losu i sprowokowany własną ciekawością, która nieustannie szuka odpowiedzi... Obecnie zastanawiają się u mnie nad wszczepieniem kardiowertera, a wpływ na to ma kilka..

Dodatkowe skurcze - Str. 123

.. ...w jednej z lepszych klinik kardiologicznych we wloszech Lekarz powiedzial jak mi bardzo przeszkadza to da mil leki jak nie to nie mam brac nic! Powiedzial, ze do tej arytmi albo sie przyzwyczaisz albo zatrujesz sobie calkowicie zycie martwiac sie, ze cos ci sie stanie. Zapewnil mnie, ze..

Dodatkowe skurcze - Str. 269

.. ...konsultacji i badań w klinice kardiologicznej żeby wykluczyć co najgorsze. Witam. Własnie odebrałem wyniki z holtera co Wy na to?: - 100867 Qrsów - Śr. rytm 77 - Max rytm 143 - Min. rytm 38 Ponadto: - 134 poj. nadkomorowych pobudzeń przedwczesnych - 28 tachykardii - 11 bradykardii..

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...internecie haslo najlepsza klinika kardiologiczna.Wyszlo ze Cleveland Clinic w Ohio.Mieszkalem wtedy w Kalifornii tzn ok 5000km dalej.Zadzwonilem do nich i powiedzialem o co mi chodzi.Kazali przeslac wszystkie papiery i wyniki ktore uzbieralem przez te lata.Zadzwonilem po paru dniach i..

Namiary na profesora Walczaka

.. ...na tydzień żeby porobić badania ( chociaż tyle ). Wizyta kosztuje 150zł. A to adres: Centrum Kardiologiczne Fundacji Instytutu Kardiologii ul. Niemodlińska 33 Anin, tel. 022 613 - 05 - 04. Powodzonka!..

Zwężenie zastawki aortalnej i stenoza aorty

.. ...ujścia tętniczego - Klinika Kardiochirurgii Dziecięcej CM UJ w Krakowie Zwężenie odpływu z lewej komory serca - Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Aortic Valve Stenosis and Insufficiency - American Heart Association Aortic Stenosis - Cincinnati Children * s Hospital Medical Center -..

Zawał serca w wieku 33 lat

.. ...robiłam we Wrocławiu w Klinice Kardiologicznej ).Teraz żle znoszę upały,ale kto je znosi dobrze.Czy mogło zdarzyć się coś co zostałoby przeoczone? Beato - moja mamusia zmarła w wieku 33 lat,własnie po dwoch zawałach! pierwszy przezyła,na stepnie znalazła się w szpitalu i dostała drugi..

EKG nic nie wykazało, a ataki są 2 razy

.. ...do jakiejś porządnej kliniki kardiologicznej. Proponuję zrobić serię badań bo być może jest to związane z zapaleniem osierdzia. Tą chorobę jest bardzo ciężko wykryć ale bo serii uciążliwych badań jest to możliwe. EKG podobnie nie wykazało nic u tej osoby dopiero chorobę wykrył..

Dobrzy kardiolodzy w okolicach Rabki

.. ...instytutów, szpitali, klinik kardiologicznych w okolicach Rabki. Mój dwu i pół miesięczny synek leży teraz w Instytucie Chorób Płuc w Rabce i prawdopodobnie będzie wymagał konsultacji kardiologicznej. Z góry dziękuję za szybką pomoc!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie : ) Tomek To chyba..

Częstoskurcz a ciąża - Str. 2

.. ...ogolnie sporo objawow klinicznych, medzu innymi czestoskurcze.Czy wy rowniez macie jakas wade serca czy czestoskurcze pojawiaja sie z innych kardiologicznych przyczyn?pytam bo zastanawiam sie jaki porod moze byc u mnie zalecany a z moim lekarzem jeszcze o tym nie rozmawialam pozdrawiam..

Nierówne bicie serca

.. ...mialam tylko z prywatnej kliniki wynajety holter dobowy. Witam.Można go wynająć w pracowni zaburzeń rytmu,która mieści się w szpitalu na ul.Grenadierów ( Szpital Grochowski ).Przy szpitalu mieści się prywatna klinika kardiologiczna Proclinika,w której można zdobyć informacje na ten..

Leczenie kardiologiczne w Turcji

.. ...leczenia kardiologicznego w Turcji.Bardzo mi zalezy na adresach klinik albo ogolnym potraktowaniu tego tematu przez Was. Blagam o pomoc bo chodzi o kogos kogo bardzo kocham...Z gory dziekuje Viktor Wolf..

Dobry kardiolog w Wa-wie

.. ...Warszawie jest dobra klinika kardiologiczna, możecie polecić jakiś dobrych konkretnych lekarzy??? pozdrawiam i z góry dziękuję, Michał Z tym wypadaniem to podobno 80% ludzi ma jakieś... Też to mam, ale bylem u dr. Jacewicz na w Prosenie na Płockiej i wszystko mi dokładnie wytłumaczyła. W..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 205

.. ...tutaj zglosilam sie do kliniki kardiologicznej, robili mi ekg oraz usg i nic ie wykazalo, kompletnie nic. zapytalam sie lekarza, jak to mozliwe? skoro w polsce powiedzieli ze jest jakas wada. pod koniec lutego dostane hoster na 24h, mam nadzieje ze wykarze jakis skurcz bo jak nie to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 294

.. ...EKG z transmisją do kliniki kardiologicznej w Katowicach - Ochojcu. Odpowiedź - zdrowy. Dla pewności przetransportowali mnie do najblizszego szpitala na badania krwi. TROPONINA - UJEMNE : - ) Uzupełnić potas. W każdym razie trzyma mnie do dzisiaj!!!!!!!!!! Kolejna wizyta u kardiologa nic..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 8

.. ...Mama operację miała w klinice kardiologicznej w Krakowie.Gdyby ktoś z Was miał pytania do mnie lub mamy to podaje mojego meila :weroni97@o2.pl Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę zdrowia na nowy 2010 rok Witam wszystkich. Chciałem dołożyć parę słów od siebie. Przeżyłem to wszystko,..

Ablacja - Łódź - na Sterlinga?

.. ...robiony zabieg. Witam!. Klinika na Sterlinga jest podobno najlepszym szpitalem kardiologicznym w Łodzi. Ale lekarze tam pracujący są, jak zawsze, bardzo różni. Byłem tam dwa razy, w 2001 roku. Za pierwszym razem wypisałem się na własną prośbę ( ! ) z powodu nacisków na łapówki i braku..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 6

.. ...Byłam u prof.Bitnera z kliniki kardiologicznej w Łodzi, operację mam w połowie grudnia. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Twoje posty i rozmowa z Profesorem podniosły mnie na duchu Do: [~Stokrotka, 2007 - 09 - 16 02:02:45 - operacja metodą Rossa] Swoja wiadomosc kieruje do * Stokrotki..

Zespół WPW i brak skierowania na ablację

.. ...do łodzi to polecam klinike kardiologiczną im. sterlinga na ulicy sterlinga. dr. jan ruta w tempie ekspresowym zrobi ci badania i skieruje na zabieg ablacji. 10545746 to mój numer gg jeśli byłabyś zainteresowanna... pozdrawiam Witam :D Ja też mam zespół WPW. Miałam go od urodzenia,..

Klinika na Ochojcu, czyli nocleg w Katowicach

.. ...orientuję się czy w pobliżu Kliniki kardiologicznej znajdującej się przu ul. Ziołowej w Katowicach znajduję się jakiś tani hotel. Moja mama ma miec tam operację i chciałabym przy niej byc a nie jesteśmy z Katowic. Z góry dziękuje za odpwiedz Witam Jest obok kliniki hotel dla pielegniarek..

Kłucie w sercu - Str. 2

.. ...rodzinnego a nie dopiero w klinice kardiologicznej. Wszystko wskazuje na to, że niebawem się to zmieni a właściwie już się zmienia. Polscy naukowcy opracowali metodę o nazwie Satro, która potrafi wyciągnąć z typowego EKG informacje, które do tej pory zarezerwowane były tylko dla wysoce..

Koronarografia - ile sie czeka, gdzie najszybciej?

.. ...www.ckanin.pl prywatna klinika kardiologiczna ale na NFZ też można zrobić niezbyt odległe terminy. najlepiej i najszybciej na bielanach - robią od tętnicy promieniowej ( * z ręki * ) więc nie trzeba leżeć i wychodzi się tego samego dnia, kolejka krótka - kwestia dwóch tygodni tel. 022 -..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...lekarzach,oczywiscie do tych co najbardziej musze tzn.do kliniki kardiologicznej,klinika w zakopcu z kreg.neurolog i rehabilitant od kreg.bo bez tego ani rusz z reszta jakos sobie radze.Jutro sie okarze co z tarczyca...

Tętniak przegrody międzyprzedsionkowej serca

.. ...robiony w Krakowie w klinice Kardiologicznej w szpitalu Jana Pawła II w przyszłym tygodniu. Dzięki za dobre słowo . Zaraz lecę na stronkę którą mi podałaś : ) Jakbym miała jakieś pytanko to pozwolę sobie napisać na maila : ) Pozdrawiam i dziekuję Powodzenia i trzymam kciuki. Córa będzie..

Ściany aorty pogrubiałe, płatek bezwieńcowy z ogniskiem klasyfikacji

.. ...miałam robiony zabieg w klinice kardiologicznej - usunięcie wady wrodzonej - nikt nic nie mówił mi o zapaleniu ani na echo nie ma już takiego zapisu... nawet miałam robiony rezonans i nic tam na ten temat już nie ma... Czy to mogła być pomyłka? A jesli nie to czy powinnam się tym..

Zdiagnozowanie dolegliwości serca bądź jakieś wskazówki

.. ...Dostałem skierowanie do kliniki kardiologicznej ale na wizytę muszę czekać kolejne 3 tyg. :/. za 5 tygodni wracam do polski i chciałem w kraju iść do lekarza ale jeśli mój stan będzie się tak ciągle pogarszał jak ma to miejsce w tym momencie to nie wiem czy dotrwam do tego czasu. Dodam..

Potrzebny dobry kardiochirurg

.. ...16 dniach opuścilem klinikę i pojechalem na rekonwalescencje kardiologiczną do Wiezycy. Tą drogą i w tej formie chciałbym serdecznie podziękować Panu Profesorowi Rogowskiemu,lekarzom i pielegniarkom Kliniki Kardiochirurgii AMG za ich wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu swojej misji..

Kardiowersja dla starszej kobiety

.. ...kardiowersji. Szukam dobrej kliniki i kontaktu ze specjalistą w Polsce darek zadzwon do kliniki na pomorzanach lub do szpitala wojewodzkiego na arkonskiej swietna opieka na oddziale x kardiologi kobiet swietni lekarze chcialabym sie dowiedziec czy ktos z was mial robiona kardiowersje w..

Anin czy inna klinika kardiologiczna

.. ...się co sądzicie o tej klinice.Może wiecie jakie są szanse na operację przy dodatkowych chorobach. Pragnę poznać także różne opinie osób, które przeżyły już tego rodzaju operację. Witaj. Sądzę, że po konsultacji twoja mama będzie zdecydowana na Instytut Kardiologii w Aninie. Byłam..

Infekcyjne zapalenie wsierdzia sercowego - Str. 2

.. ...czekać mąż na operację w klinice, w której Pani pracuje? To zalezy , stan * ostry * ( zakwalifikowany przez kardiochirurga ) operujemy od razu Czasem oczywiście trzeba pacjenta do zabiegu * przygotować * , dla jego dobra, podleczyć schorzenia internistyczne ( np. tarczyca ) , oczywiscie..

Zastawka mirtalna i aortalna - wszczepione - Str. 2

.. ...Zresztą zobaczymy. Z kliniki prawdopodobnie będzie wypisany ( jutro zapadnie decyzja ) Jednak będzie musiał być jeszcze na oddziale kardiologicznym, niedaleko miejsca zamieszkania, tylko ze jak Go przewieźć bezpiecznie. mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Powinien jechac do szpitala..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...dostałem skierowanie do kliniki do Lublina. Tam podczas dwu - tygodniowego pobytu przeszedłem, ( jak pózniej mi powiedział lekarz prowadzący ) wszelkie badania kardiologiczne jakie tylko były do zrobienia, które były OK. Lekarz powiedział że mam nadciśnienie 150/70, ale że to mam pewnie..

Częstoskurcz komorowy - kto choruje?

.. ...29 sierpnia w opolu w klinice kardiologicznej ale niewiem czy wytrzymam ktos cos doradzi czekam na odpowiedz Witaj Mariolka: ) ja tez mam tachykardie ponad 150 na minute, nikt na to nie reaguje, a skurczy komorowych mam 1400 na dobę, czasem więcej, w tym bigeminie, co bardzo zle znoszę...

Zapchana prawa tętnica szyjna

.. ...wykonują specjaliści z Kliniki Kardiologicznej w Katowicach Ochojcu. Ostatecznie jak już się nie da nic zrobić metodą angioplastyki zawsze pozostaje operacyjne załozenie Bypasa - podobno najlepszą kliniką jest * naczyniówka * w Bytomiu. Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia. Podam namiary..

Dodatkowe skurcze komorowe

.. ...Krzysztof Wranicz Pracuje w klinice kardiologicznej Uniwersytetu Medycznego przy ul. Sterlinga. Pozdrawiam. P.s Zajrzyj na stronę www.znanylekarz.pl. Może tam znajdziesz dobrego specjalistę w swojej okolicy...

By-passy - zapalenie płuc i woda w płucu

.. ...dostać skierowania z Kliniki w Ochojcu do szpitala w swoim mieście i może by tego unikła? Mam wyrzuty sumienia że może to moja wina bo czegoś nie zrobiłam? Dodam że mama wcześniej nie leczyła sie kardiologiczne to wyszstko wysąpiło nagle. Dziwne, że Mama nie trafiła od razu na..

Szukam dr. Szumowskiego

.. ...Dostalam skierowanie do kliniki Kardiologicznej na konsultacje do Pana Szumowskiego ale moja Pani doktor nie podala mi adresu placowki poniewaz niepamietala ulicy na ktorej sie znajduje i stwierdzila ku mojemu zaskoczeniu abym wygooglowala sobie. Moja dolegliwosc to niefarmakologiczne..

Pierwszy zawał.

.. ...zawał.Szybki transport do kliniki w Zabrzu,badania,koronografia,zadecydował czas!Pobyt w klinice pięć dni,przeprowadzili badania,dobrali lekarstwa.Choruję jeszcze na nadcisnienie i na cukrzycę typu 2.Dzisiaj tj 24.04.2010 jestem w domu i dziękuję całemu personelowi w klinice..