Kliniki kardiologii

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

Leki kardiologiczne (leki stosowane w chorobach serca)

.. ...działania i wskazaniami klinicznymi. Pierwszą grupę stanowią betaadrenolityki nieselektywne, blokujące zarówno receptory β1 jak i β2, zaliczamy do nich m. in. sotalol ( Biosotal, Darob, Satohexal ) i propranolol. Druga grupa to betaadrenolityki selektywne, blokujące tylko..

Recenzja Choroba niedokrwienna serca, red. Wrześniewski, Włodarczyk

Recenzja Choroba niedokrwienna serca, red. Wrześniewski, Włodarczyk

.. ...polskiej psychologii klinicznej, o dorobku cenionym także poza granicami kraju, posiada przy tym wyjątkowe doświadczenia związane z kardiologią, będące wynikiem dziesiątków lat badań. Skład autorski jest, odpowiednio do problematyki, interdyscyplinarny, obejmuje przede wszystkim..

Przeciw Zawałowi Serca

.. ...Zawałowi Serca I i II Kliniki Kardiologii UJ CM, zdrowy styl życia i sport - informuje rzecznik prasowy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Violetta Szybowska. Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na zakup sprzętu medycznego. Wspólna impreza - halowy turniej piłki nożnej z udziałem..

Nadciśnienie - dobre leki, złe leczenie

.. ...Andrzej Budaj, kierownik Kliniki Kardiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego ( CMKP ) przedstawił opublikowane na zjeździe American College of Cardiology w Chicago wyniki programu Ontarget, największych badań dotyczących skuteczności ochrony układu sercowo naczyniowego przez..

Pionierska operacja nieinwazyjnej krioablacji serca

.. ...przeprowadzili lekarze z Kliniki Kardiologii i Chorób Wewnętrznych Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy. Odbyła się ona bez otwierania klatki piersiowej chorego. Dzięki zastosowaniu nowatorskiej metody, która eliminuje pooperacyjny ból i trudno gojące się rany, pacjent będzie mógł..

Terapia genowa w kardiologii

.. ...Marcin Gruchała z I Kliniki Chorób Serca AMG. Jak ocenia, terapia genowa może zachęcić organizmy tych pacjentów np. do wytworzenia nowych naczyń. Terapia może być też pomocna w przypadku pewnych rzadkich chorób uwarunkowanych defektem pojedynczych genów, np. hipercholesterolemii..

Pionierskie badanie polskich kardiologów

.. ...Polsko - Amerykańskie Kliniki Serca w Ustroniu i Górnośląskie Centrum Medyczne Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Publikacja na ten temat ukazała się właśnie w Journal of the American College of Cardiology - jednym z najbardziej prestiżowych amerykańskich pism medycznych w..

Tele-EKG jest znacznie tańsze

.. ...raportu. Z kolei kierownik Kliniki Rehabilitacji i Elektrokardiologii Nieinwazyjnej IK w Aninie, prof. Ryszard Piotrowicz mówił, że tele - EKG jest przydatne także w rehabilitacji. Monitorowana i co bardzo ważne sterowana telemedycznie rehabilitacja w miejscu zamieszkania jest efektywna,..

Nadciśnienie tętnicze należy leczyć w każdym wieku

.. ...Mamcarz, kierownik III Kliniki Chorób Wewnętrznych i Kardiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ( WUM ). W leczeniu osób starszych bardzo ważne jest, aby terapia, oprócz przedłużenia życia, poprawiała także jego jakość, np. poprzez zmniejszenie częstości hospitalizacji pacjenta...

Aterotromboza - jak leczyć, jak zapobiegać?

.. ...Waldemarowi Mieleckiemu z II Kliniki Kardiologii CM UJ w Krakowie za pracę pt. Effects of early abciximab administration before primary percutaneous coronary intervention on left ventricular function assessed by cardiac magnetic resonance . W tym roku po raz pierwszy wręczono również..

Wszczepienny defibrylator serca

.. ...Jak poinformował szef Kliniki Kardiologii Interwencyjnej, Kardiodiabetologii i Rehabilitacji Kardiologicznej Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi prof. Andrzej Lubiński, szacuje się, że w Polsce co tydzień ginie w wyniku nagłego zgonu sercowego ok. 30 osób na każdy jeden milion osób,..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...Elektrofizjologii w Klinice Kardiologii. Polecam. Do Pana Arrrtura : ) Robię różne zabiegi, wszystkie są niewątpliwe stresem dla pacjenta. A skurcze dodatkowe są dość częste właśnie po ablacjach, więc przychylałbym się do zdania, że są efektem podrażnienia serca aplikacją i znikają w..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 10

.. ...specjaliści na świecie z kliniki kardiologicznej w Cleveland także odpowiadają na forum internetowym MedHelp. Mnie również pomogli właśnie przez internet, choć może Pan nie uwierzyć. Abstrahując już od tego że Pana temat jest nie w tym poście, podobnie jak i sprowokowany mój. Panie..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 31

.. ...skonsultować syna w klinicznym ośrodku kardiologii dziecęcej, zwłaszcza że miał juz częstoskurcz. Taka poradnia jest np. w centrum zdrowia dziecka w warszawie, w slaskim centrum chorob serca w zabrzu, pewnie jeszcze gdzies...Raczej proszę tego nie zostawiać. A Pani Lence radziłbym tylko..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...Ci Kraków( również I Klinikę Kardiologii UJ ponieważ lekarze są Ci sami a terminy krótkie ). Do Pana doktora Czytając wypowiedzi innych forumowiczów zastanawiam się czy ja też nie cierpię na WPW. Do kardiologa idę za ponad tydzień a objawy są nie do życia: Atak bólu w klatce piersiowej i..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 10

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 19

.. ...częstoskurcz ,często przebywa w klinice w Poznaiu. choruje od 2lat. Na początku ,gdy pojawiły się napady lekarze rodzinni i nie tylko zbywali Nas i zwalali na wiek dojrzewania , ale nie odpuściłam walczyłam i wreszcie znalazłam odpowiedzialnego ,dobrego kardiologa który po obserwacji i..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 31

.. ...zabieg mialam we wtorek w klinice kardiologi w krakowie na kopernika 17.zabieg byl prowadzony przez dr jastrzebskiego. rano oczywiscie na czczo, zabieg mialam o 13 i trwal rowna godzinke. na zabieg zaprosil mnie mily personel. w sali przedzabiegowej kazala mi sie rozebrac do rosolu i..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 38

.. ...samego zabiegu, czy też kliniki w Rzeszwoie, to chetnie podziele sie swoimi doświadczeniami. Pozdrawiam gorąco i życze zdrowia. Witam wszystkich jestem nowa na forum i nie wiem od czego zacząć. Mam 10 - letnią córkę u której rok temu ( w maju 2007 ) lekarz kardiolog stwierdził..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...Mieszkam w Zabrzy obok kliniki kardiologicznej. Gdy mnie złapał kiedyś atak żona zawiozła mnie właśnie tam. Poprostu to jest pierwszoligowa placówka. Tam poza leczeniem farmakologicznym lekarze powiedzieli co mam robić w momęcie ataku. Najlepiej położyć się plasko na plecach wówczas..

Echo serca - Str. 23

.. ...przewieźli mnie do Łodzi do kliniki Kardiologii. Tu stwierdzono * Ostre zapalenie mięsnia sercowego w przebiegu sródmiąższowego zapalenia płuc * . Czułem sie fatalnie strasznie szybko sie meczyłem i z tego co sie pozniej dowiedziałem to wogóle ledwo przezylem. Lekarze mówili ze minie..

Podejrzenie zespołu WPW - Str. 5

.. ...przyjść na konsultacje: I Klinika Kardiologii, Pracownia Elektrofizjologii, ul. Kopernika 17, KRAKÓW, tel 0124247314 lub ewewntualnie - ablacje@wp.pl jestem po drugiej ablacji - 10 sierpien - jak na razie jest ok biore metokard 50 w dwóch dawkach tz po 0.25 rano i wieczorem ale co..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 40

.. ...przesyłam Ci link do kliniki, którą znalazłam: http://www.tlkmed.com.pl/index.php?cat=2 Tam są też specjaliści kardiolodzy i wykonują wszelkie możliwe badania serca. Nie gwarantuję za to na 100%, bo jeszcze tam nie byłam, ale wybieram się zaraz po powrocie. Myślę, że skoro jest tam..

Migotanie przedsionków - Str. 2

.. ...fakty, poparte badaniami klinicznymi. Pozdrawiam Pani Barbara pisze o diecie o aminokwasach witaminach, a zapomina o tłuszczach które są podstawą w kardiologii. Złe ( omega6, omega9 ) w nadmiarze powodują podniesienie cholesterolu, trójglicerydów miażdżycę i wiele innych chorób.Dobre (..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 13

.. ...jednostce chorobowej posiada Klinika Choroby Wieńcowej Instytutu Kardiologii CM UJ w Krakowie . Zalecana literatura :The Mitral Valve Prolapse Syndrome/Dysautonomia.Survival Guide.James F.Durante,Cheryl L.Durante,John G.Furiasse,MD. ksiazka w jezyku ang.dostepna w EMPIK - u Witaj, a czy..

Ablacja - Walczak, Czerwiński, Wojnarowa - Str. 3

.. ...godzinę. Co sadzicie o tej klinice i o tym lekarzu? Bardzo prosze o pomoc i pozdrawiam! Witam, ja także mam częstoskurcz nadkomorowy napadowy, męczę się już z tym ponad 15 lat, lekarze ogólni to ( za przeproszeniem ) zwykłe konowały, traktowali mnie jak hipohondryczkę nie stawiając..

Po ablacji - nie wiem czy udana!

.. ...pracowni elektrofizjologii klinicznej bo już tego nie potrzebują. Asiula głowa do góry, Pan Profesor Franciszek Walczak i Jego ekipa to wybitni lekarze w tej specjalizacji, teraz moja kolej - idę do Centrum Kardiologii Anin 28.02.07. Trzymajcie kciuki. Pozdrawiam serdecznie: ) Amadea,..

Gdzie w Krakowie wykonać ablację?

.. ...ODDZIAŁ KLINICZNY I KLINIKI KARDIOLOGII Dziekuje za odpowiedz.Ale chodzi mi o opinie i inne szczegóły, a dokładnie chciałabym nawiązać kontakt z kimś kto miał przeprowadzany ten zabieg w którmś z tych ośrodków. A dlaczego nie poleca pan Krakowa? Mam pytanie co do osrodków w Krakowie..

Kardiolog z sercem w Szczecinie - Str. 2

.. ...dr Joanna Zielonka z Kliniki Kardiologii na Pomorzanach w Szczecinie jest dobrym kardiologiem ? Proszę o opinie. Razem z doc Kaźmierczakiem robiła mi ablację 26 - 07 - 2007. Nie mam nic do zarzucenia jako specjaliście - kardiologowii, ale w bezposrednim kontakcie traci. Może dziś jest..

Kardiolog z sercem w Szczecinie - Str. 3

.. ...Polecam bardzo gorąco Klinikę Kardiologii PAM, naprawdę szpital na wysokim poziomie, lekarze KOCHANI,SERDECZNI,PRZYJEMNI!!!MI ablację wykonywał dr Rzeuski i dr Zielonka i naprawdę jestem pod wrażeniem, wielkim wrazeniem, byli dla mnie bardzo mili, podchodzą do pacjenta indywidualnie,..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...pojechałem do Śląskiej kliniki w Zabrzu i tam powiedziano mi że nie ma na co czekać. Wsumie w Rzeszowie napewno nie ma jakis wielkich autorytetów w dziedzinie kardiologii ale prawdopodobnie pojadę jeszcze do jakiejś kliniki na konsultacje. Dziękuje za linka: ) Pozdrawiam Ciebie i Twojego..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 9

.. ...dobrze zablowac w I Klinice Kardiologii Szpital Unowersytecki - ul Kopernika i w szpitalu JP II - ul Pradnicka. Mozna oczywiscie pojechac do Katowic, mozna i do Bostonu - tylko po co ? Rankingi, w ktorych, nawiasem Krakow tez jest w scislej czolowce naturalnie sa bez wiekszego sensu, a..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 29

.. ...temu, 8 grudnia 2009 w I Klinice Kardiologii i Nadciśnienia UJ w Krakowie przy ul. Kopernika 17. Zabieg wykonywał dr Marek Jastrzębski, dobry specjalista. Po zabiegu całkowicie ustąpiło bardzo już utrwalone trzepotanie przedsionków, z towarzyszącą niewydolnością serca III klasy, z..

Będę miał ablację! Anin Warszawa - Str. 2

.. ...Anin, jest to świetna klinika. Byłem także na konsultacji u Pani Dr. Ewy Szufladowicz, wspaniały lekarz i diagnostych a przede wszystkim to co cechuje wszytkich lekarzy których poznałem w Instytucie Kardiologii w Aninie i w Centrum Kardiologii Anin ( Ci sami lekarze ) to to, że każdego..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 2

.. ...wątrobę..leżał 5 tygodni w klinice w Katowicach gdyż było z nim krytycznie,nastapiła niewydolność nerek,spuchł cały..ale wątroba się regeneruje więc to nie jest taki problem lecz niestety w rezultacie uszkodzenia wątroby wystąpiło równiez zapalenie mieśnia sercowego - jest ono..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 5

.. ...miałam robiony zabieg w klinice kardiologicznej - usunięcie wady wrodzonej - nikt nic nie mówił mi o zapaleniu ani na echo nie ma już takiego zapisu... Czy to mogła być pomyłka? A jesli nie to czy powinnam się tym przejmowac? czy ma to jakieś implikacje na moje przyszłe życie? Dziękuję z..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 16

.. ...po 3 zabiegach w tej klinice w Kielcach i czuje się dobrze, codziennie się modlę bo wierzę w to że stanie się cud i wyzdrowieje. To wszystko przez grypę, nie wyleczyłem jej i teraz chorują na : Kardiomopatię Rozstrzeniową, Niewydolność Serca, Niedomykalność Zastawki Mitralnej I / II * ...

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 23

.. ...dzwonić po wszystkich klinikach Kardiologi w kraju. Niestety Kliniki z Krakowa, Lublina, Warszawy, i Łodzi odmówiły przyjęcia mnie na oddział, być może bali się najgorszego, Dopiero Górnośląskie Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach ( Klinika Kardiologii Dziecięcej ) i pan ordynator tego..

Po ablacji

.. ...do ambulatorium przy klinice kardiologii i on ustawi Ci leczenie. Jezeli czegos nie rozumiesz ze swojej choroby to pytaj lekarza do skutku o karzdy szczegol az wszystko bedzie dla Ciebie jasne. Jak masz do mnie jakies pytania to smialo. Witam wszystkich. Może ktoś mógłby mnie pocieszyć:(..

Po ablacji - Str. 5

.. ...tego ze to prywatna klinika. Pozdrawiam serdecznie. Witam wszystkich serdecznie. Jestem 10 dni po ablacji ( 28.02.2007r ) Miałam wykonany zabieg w Centrum Kardiologii Anin.Jest to prywatna klinika w Warszawie ,która świadczy usługi także pacjentom z NFZ.Na początek chcę podziękować Panu..

Po ablacji - Str. 17

.. ...skierowanie na konsultację do Kliniki Kardiologii PAM. Tam sie dowiedziałem że zrobią mi ablację ( nawet nie wiem jaki lekarz tego dokona ) i wszystko wróci do normy. Termin mam na 11.07.08r czyli w ten piątek : ) zabiegu sie nie boję, ale... po przeczytaniu wielu waszych opinii zacząłem..

Szybkie tętno - Str. 10

.. ...czy na drzwiach do jej kliniki nie bylo napisane Znachorzy. U mnie napis nad drzwiami to Kinika kardiologiczna Warszawa - Anin ( czy cos takiego ). Na razie oprocz pewnego balaganu w ustalaniu terminow ablacji i lekkim niedoinformowaniu nic a nic nie moge zlego powiedziec. Pytajcie !..

Operacja na otwartym sercu

.. ...sercu wykonywanych w Klinice Kardiologii w Poznaniu ( ul.Szpitalna ).Dokładnie chodzi mi o naszywanie łat na ubytek międzykomorami.Moja córka czeka na operacje ( VSD,FoA,nieprawidłowość zastawki trójdzielnej ).Chciałabym zasięgnąć opini o tym szpitalu, lekarzach i samym zabiegu...

Szybkie bicie serca przy nagłych ruchach

.. ...praktycznie wszyskich Klinikach Kardiologii przy Akademiach Medycznych ( kilka w warszawie, w katowicach, zabrzu, katowicach, poznaniu, gdańsku, szczecinie itd ). Najlepiej gdyby tę arytmię ( nazywa się częstoskurcz ) udało Ci się zarejestrować na EKG. Wtedy łatwo zaplanować leczenie...

Brak polepszenia po koronarografii i stentach

.. ...wszystko tłumaczy. W klinice ( to II Klinika Kardiochirurgii ) są inni też dobrzy lekarze, polecam np. dr Domoradzki, dr ... zapomniałam nazwiska, ale to tylko moje obserwacje z pobytu w klinice. Pozdrawiam czesc.Polecam Przychodnie Kardiologiczna /prywatna/ u zbiegu ulic Brynowska i..

Drożny otwór owalny u wcześniaka

.. ...specjalisty w Szpitalu Klinicznym na konsultacje. Napisz cos więcej nt. tej wady. A przede wszystkim głowa do góry!!! Medycyna zrobiła w dziedzinie kardiologii taki postęp, ze dla nich takie łatanie serduszek, to pikuś. Jeszcze raz całuje Oleńkę, jej braciszka i Was. Zyczę Wam dużo sił i..

Ablacja - Str. 5

.. ...doświadczenia w: 1. Klinika Kardiologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego Szpital Grochowski - prof. KUŁAKOWSKI 2. Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha 1a - DR KUZIUK Jestem przed zabiegiem nie wiem na co się zdecydować i nie ukrywam, bardzo się boję...

Ablacja - Str. 7

.. ...wykonano w Polsce w Klinice Kardiologii i Chorob Wewnetrzych Szpitala Uniwersyteckiego w Bydgoszczy Krioablacje wykonano u pacjenta cierpiacego na ciezka arytmie serca Moze kogos ta wiadomosc zainteresuje bo mnie bardzo ucieszyla: - ) ) )Choc nie wiem czy u mnie taka metoda bedzie mogla..

Szmer serca u 19 letniej dziewczyny - Str. 2

.. ...badania w prywatnej klinice kardiologicznej i w yniki wykazały niedomykalność zastawki dwudzielnej.W związku z tym kardiolog przepisał mi Betaloc.Ostatnie badania robiłem jakies pół roku temu przed wyjazdem do Anglii i okazało sie,że od czasu do czasu występuje u mnie mała..

Dobry kardiolog w Warszawie

.. ...Warszawie Anin, przy ul. Alpejskiej 42 oraz Centrum Kardiologii Anin przy ul. Płowieckiej 37 P.Dr. Edward Koźluk - Szpital Kliniczny Akademii Medycznej w Warszawie - Oddział Kardiologiczny - ul. Banacha 1..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 5

.. ...ciągu niespełna 2mc do kliniki kardiologicznej na Alpejskiej w Warszawie, można powiedzieć że ślepym zrządzeniem losu i sprowokowany własną ciekawością, która nieustannie szuka odpowiedzi... Obecnie zastanawiają się u mnie nad wszczepieniem kardiowertera, a wpływ na to ma kilka..

Kardiowerter / defibrylator serca (ICD) - Str. 9

.. ...Katowicach w Pierwszej klinice kardiologi gdzie spotkałem się z profesorem Andrzejem Bochenkiem .Wspaniały człowiek można powiedzieć podarował mi drugie życie ponieważ tylko on w Polsce zechciał mnie operować F. wyrzutowa lewej komory wynosiła 24%.Operację wykonał na bijącym sercu z..

Kardiomiopatia gąbczasta prawej komory

.. ...oboje z dzieckiem w klinice w Poznaniu. Dziecko otrzymuje leki i jest pod kontrolą kardiologów. dopóki jego stan jest stabilny to jest OK. kiedy stan zdrowia dziecka zacznie się pogarsząć wówczas może go uratowąć przeszczep. Pozdrawiam Agnieszka Witam!!! Moja córeczka w tej chwili 5,5..

Kardiolog w Łodzi

.. ...pytanie: czy oprócz klinili na Alpejskiej i na Slasku, w ktorych przeprowadzają ablacje nie ma innych i rownież dobrych? niektorzy strasza mało renomowanymi szpitalami i ja tez mam kłop[ot gdyz po nowym roku moge miec ablacje z tym tylko, ze w Lodzi na Szterlinga lub w WAM - ie.Prowadzi..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 2

.. ...może warto odwiedzić Klinike Elektrokardiologii na Prądnickiej Co do tego kiedy występują u mnie dodatkowe pobudzenia: są okresy b. dobre i wtedy nie biorę żadnych leków i są okresy gorsze ( jak teraz ) i ratuję się B blokerami, które niewiele mi dają za to znacznie obniżają ciśnienie i..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 2

.. ...kardiologii ( ordynator kliniki gdzie leżała moja mama ) * niech pani żyje normalnie i o tym nie myśl za bardzo * - tak żyje i to się sprawdza. Na marginesie: obaj moi synkowie są zdrowi - cały czas są pod kontrolą: i oczywiście porody odbyły się drogą cesarskiego cięcia przy asyście..

Kardiomiopatia przerostowa - Str. 7

.. ...się udać do lekarzy z kliniki kardiologii lub kardiochirurgii ze szpitala Jana Pawła w Krakowie,poszukaj którzy z nich mają prywatną praktykę.A może znalazłeś już dobrego fachowcy?Ja korzystam z pomocy w Katowicach u doc. Wity i naprawdę ten lekarz świetnie mną pokierował.Natychmiast..

Zespół wazowagalny - Str. 2

.. ...chodzi??? * Pacjetka miala w klinice Kardiologii wykonane badanie na stole uchylnym * ( TILT - TEST ). * Wykonano badanie na stole uchylnym wg protokolu westminsterskiego= wynik * badania niejednoznaczny. W 10 - tej minucie pionizacji istotne pogorszenie * * samopoczucia,wymagajace..

EKG przez telefon w Warszawie

.. ...abonament co miesiac Klinika kardiologii w Zabrzu witam, w Warszawie jest rownież taki system , nazywa się Kardiofon. Opieka 24 h, lekarz po drugiej stronie zawsze dostępny. Sugerują co zrobić jak cię trapi * walenie * serca. Podoba mi się, poczułam się bezpiecznie natychmiast. Nie..

Kardiolog w Szczecinie

.. ...zdobyćnamiary na nich najlepiej zadzownic Do Kliniki Kardiologii do sekretariatu i tam już pokierują, pzodrawiam Czy dr Joanna Zielonka jest dobrym kardiologiem ? Pracuje w Klinice Kardiologii PAM na Pomorzanach...

Kardiolog w Zabrzu

.. ...moglbys podac Adres tej kliniki albo moze adres stronki www no i ewentualnie njakis numer ... do lekarza bądz tego doktora do szpitala bądz doktorka :> sory za bląd :P Ponawam prośbe Każdy kardiolog w Zabrzu jest świetny! Byłam przyjęta u Kalarusa - wszystko potrafi wytłumaczyć i..

Ablacja - I Katedra i Klinika Kardiologii AM (W-wa)

.. ...zabieg ablacji w tej klinicie?? Ci którzy, mieli tam wykonywany zabieg lub coś wiedzą o tej klinice proszę o informacje.....( ile trzeba czekać, czy zabieg się udał. itp ) Pozdrawiam Ta ja miałem. Katastrofa. Robił mi Koźluk. Zabieg nieudany, zero kontaktu w celu ustalenia co dalej. Po..

Dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...- byłam przebadana w Klinice Kardiologii w Zabrzu i nie stwierdzono u mnie zadnej wady ani uszkodzenia serca jedynie niznaczne ugięcie zastawki mitralne ale to nie ma wpływu na praę serca Kardiolog orzekł że to na tle nerwowym dodatkowe skurcze przyplątały się po porodzie ,który był dla..

Dodatkowe skurcze - Str. 117

.. ...mamy, następnie moja klinika endokrynolog i kardiolog. Mam skierowanie na tsh, t3, t4, usg tarczycy a kardiolog przychylil sie bez problemu do mojej prosby o powtorzenie holtera. Powiedzial rowniez zebym lepiej nie czytal o skurczach w internecie bo nie jestem przygotowany na taka..

Dodatkowe skurcze - Str. 123

.. ...w jednej z lepszych klinik kardiologicznych we wloszech Lekarz powiedzial jak mi bardzo przeszkadza to da mil leki jak nie to nie mam brac nic! Powiedzial, ze do tej arytmi albo sie przyzwyczaisz albo zatrujesz sobie calkowicie zycie martwiac sie, ze cos ci sie stanie. Zapewnil mnie, ze..

Dodatkowe skurcze - Str. 173

.. ...w necie na stronach kliniki w zabrzu czy jakoś tak? buziaki abi oczywiście buziaki dla was wszystkich : ) Ano paranoja sama widzisz, zeby sie leczyc trzeba miec konskie zdrowie i sporo kaski. tak pisałam ale nie odpisał mi tzn tu na forum pisałam ale nic :( ja kasy nie mam:( pozostaje mi..

WPW a ablacja - Str. 4

.. ...internecie haslo najlepsza klinika kardiologiczna.Wyszlo ze Cleveland Clinic w Ohio.Mieszkalem wtedy w Kalifornii tzn ok 5000km dalej.Zadzwonilem do nich i powiedzialem o co mi chodzi.Kazali przeslac wszystkie papiery i wyniki ktore uzbieralem przez te lata.Zadzwonilem po paru dniach i..

Ablacja przy anomalii Ebsteina

.. ...23.03.07r. w * I Katedra i Klinika Kardiologii Ak.Med.w Warszawie ul. Banacha 1a. * Zespół Ablacyjny pod kierunkiem Dr n.med. Edwarda Koźluka. Czas wykonania mapy serca - 2h 10 min Czas zabiegu - 1h 50min. Po zabiegu rytm zatokowy 80/min. RR 116/78mmHg Nakłucie w pachwinie, mocny ucisk..

Hipercholesterolemia, jak leczyć?

.. ...Proszę o podanie adresu kliniki. to znaczy ze masz podwyzszony cholesterol to moze leczyc lekarz rodzinny lub niech da skierowanie do kardiologa Mój mąż tez ma hipercholesolemię i nie trzeba iść do lekaża tylko lekarz rodzinny wypisał mu skierowanie do gastrologa i ten wypisał tabletki i..

Namiary na profesora Walczaka

.. ...na tydzień żeby porobić badania ( chociaż tyle ). Wizyta kosztuje 150zł. A to adres: Centrum Kardiologiczne Fundacji Instytutu Kardiologii ul. Niemodlińska 33 Anin, tel. 022 613 - 05 - 04. Powodzonka!..

Zwężenie zastawki aortalnej i stenoza aorty

.. ...ujścia tętniczego - Klinika Kardiochirurgii Dziecięcej CM UJ w Krakowie Zwężenie odpływu z lewej komory serca - Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Aortic Valve Stenosis and Insufficiency - American Heart Association Aortic Stenosis - Cincinnati Children * s Hospital Medical Center -..

Dobry kardiolog w Krakowie od zastawek

.. ...maiłem wykonywany w Klinice Kardiochirurgi Jana Pawła II w Krakowie. Co do lekarzy to każdy z kardiochirugów pracujących w tej klinice jest świetnym specjalistą i naprawde nie ma znaczenia kto będzie operowł. Żeby dostać się do Kliniki należy mieć skierownie od lekarza I kontaktu..

Zespół WPW u 9-miesięcznego synka

.. ...WPW. Jest pod opieką Kliniki Kardiologii we Wrocławiu.miał już robione badanie holterowskie i USG serca. Nie przyjmuje żadnych leków. Chciałabym dowiedzieć się czy mój synek będzie się normalnie rozwijał i jak wygląda dorosłe życie z tą wadą, np. czy są jakieś przeciwskazania..

Adresy i telefony kardiologów

.. ...znaleźć: * Prof. Walczak Klinika elektrofizjologii ul. Alpejska 42; Anin sekretariat: 22/ 343 - 44 - 17 22/ 343 - 44 - 09 tel. do Fundacji 22/ 613 - 05 - 04 * Dr. Czerwiński Zakład Kardiologii Inwazyjnej Katowice - Ochojec ul. Ziołowa 47 32/ 359 - 85 - 62 Oba adresy dotyczą dwóch..

Zawał serca w wieku 33 lat

.. ...robiłam we Wrocławiu w Klinice Kardiologicznej ).Teraz żle znoszę upały,ale kto je znosi dobrze.Czy mogło zdarzyć się coś co zostałoby przeoczone? Beato - moja mamusia zmarła w wieku 33 lat,własnie po dwoch zawałach! pierwszy przezyła,na stepnie znalazła się w szpitalu i dostała drugi..

Poradnia zaburzeń rytmu serca - Kraków

.. ...szpitalu im. Jana Pawła II, Klinika Elektrokardiologii - tam wszystkie budynki są w jedym miejscu więc nietrudno będzie ci ją znaleźć. pewnie wcześniej trzeba się będzie zapisać na jakiś termin ( ja musiałm czekać ok. 4 miesiące ). Ja bym ci jednak Doroto proponowała konsultacje w innym..

EKG nic nie wykazało, a ataki są 2 razy

.. ...do jakiejś porządnej kliniki kardiologicznej. Proponuję zrobić serię badań bo być może jest to związane z zapaleniem osierdzia. Tą chorobę jest bardzo ciężko wykryć ale bo serii uciążliwych badań jest to możliwe. EKG podobnie nie wykazało nic u tej osoby dopiero chorobę wykrył..

Dobrzy kardiolodzy w okolicach Rabki

.. ...instytutów, szpitali, klinik kardiologicznych w okolicach Rabki. Mój dwu i pół miesięczny synek leży teraz w Instytucie Chorób Płuc w Rabce i prawdopodobnie będzie wymagał konsultacji kardiologicznej. Z góry dziękuję za szybką pomoc!!! Pozdrawiam wszystkich serdecznie : ) Tomek To chyba..

Wada serca - wypadanie płatka

.. ...wczoraj. 8 lat temu byłam w klinice kardiologi we Wrocławiu i tam nie stwirdzono tej wady ale zupełnio inną była to rzekoma struna w lewej komorze srca, która rzekomo nie miała wpływu na moje zdrowie. Od kilku miesięcy miałam bardzo wysokie tentno( nie zależnie od pory dnia ani od tego..

Częstoskurcz a ciąża - Str. 2

.. ...ogolnie sporo objawow klinicznych, medzu innymi czestoskurcze.Czy wy rowniez macie jakas wade serca czy czestoskurcze pojawiaja sie z innych kardiologicznych przyczyn?pytam bo zastanawiam sie jaki porod moze byc u mnie zalecany a z moim lekarzem jeszcze o tym nie rozmawialam pozdrawiam..

Nierówne bicie serca

.. ...mialam tylko z prywatnej kliniki wynajety holter dobowy. Witam.Można go wynająć w pracowni zaburzeń rytmu,która mieści się w szpitalu na ul.Grenadierów ( Szpital Grochowski ).Przy szpitalu mieści się prywatna klinika kardiologiczna Proclinika,w której można zdobyć informacje na ten..

Jaki ciśnieniomierz kupić? - Str. 2

.. ...stara się mieć atesty kliniczne na ciśnieniomierz i zalecenia z instytutu kardiologi. Co do nadgarstkowych czy naramiennych powiem tak. Ja mam w domu dwa: nadgarstkowy ( kupiony dla żony jak była w ciąży z zalecenia lekarza do tej pory nie wiem poco ) to jest tensowal mobil i dla niej..

Kardiowersja

.. ...chorego ( 6 lat pracuję w Klinice Kardiologii jako pielęgniarz ). Sądzę, że przyczyną śmierci Twojego taty było raczej nasilenie się objawów kardiomiopatii rozstrzeniowej o której piszesz tym bardziej, że jak piszesz tata miał frakcję wyrzutową na poziomie 9 - 10 %. Przy takiej frakcji..

Leczenie kardiologiczne w Turcji

.. ...leczenia kardiologicznego w Turcji.Bardzo mi zalezy na adresach klinik albo ogolnym potraktowaniu tego tematu przez Was. Blagam o pomoc bo chodzi o kogos kogo bardzo kocham...Z gory dziekuje Viktor Wolf..

Dobry kardiolog w Wa-wie

.. ...Warszawie jest dobra klinika kardiologiczna, możecie polecić jakiś dobrych konkretnych lekarzy??? pozdrawiam i z góry dziękuję, Michał Z tym wypadaniem to podobno 80% ludzi ma jakieś... Też to mam, ale bylem u dr. Jacewicz na w Prosenie na Płockiej i wszystko mi dokładnie wytłumaczyła. W..

Interpretacja wyników badania Holtera

.. ...tachykardii 123/min - niemy klinicznie wizyta u kardiologa dopiero za 3 tygodnie,dziekuje z gory To nic poważnego, jest tylko nieprzyjemne i daje uczucie poddenerwowania. Ta okresowa tachykardia może być objawem przewlekłego stresu, przemęczenia, obniżonego poziomu elektrolitów, czasem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...ciagle jeszcze zyje,mysle ze mimo tego calego koszmaru pozyje sobie jeszcze.pa - pa. Witam Czy zna ktos dobrego kardiologa ktory przyjmuje w wawie moze byc prywatnie jesli tak prosze o nr telefonu i adresu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 17

.. ...adres wejdz na stronĘ klinika kardiologii w annie i tak siĘ dowiesz jakie sĄ nr do kliniki nie należy prywatnych numerów podawać na forum tam zapytasz o kontakt z panią dr i jak ona zechce poda ci swój nr priv Mam zdiagnozowaną nerwicę serca . Ostatnio zastanawia mnie fakt ,że w czasie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...zwykle bez ataku koło 100 jak rzuciłam palenie to spadło do 75 - 85 ale ataki szybkiego bicia serca zostały !!! za tydzień jade na kontrole do Zabrza do kliniki kardiologi i zobaczymy co mi powiedza!!..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...Ja byłam w Zabrzu w klinice kardiologii i tam dwa razy robili mi EKG wszystko ok, echo serca tez i tez wszysko ok, krew, tarczyca, troche mało magnezu mam itd. ale juz uzupełniłam. I mam jezdzic na kontrole, chciałabym tez miec ta tomografie komputerowa bo sie boje ze moze cos w głowie..

Tętniak aorty piersiowej - Str. 8

.. ...Mama operację miała w klinice kardiologicznej w Krakowie.Gdyby ktoś z Was miał pytania do mnie lub mamy to podaje mojego meila :weroni97@o2.pl Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę zdrowia na nowy 2010 rok Witam wszystkich. Chciałem dołożyć parę słów od siebie. Przeżyłem to wszystko,..

Ablacja - Łódź - na Sterlinga?

.. ...robiony zabieg. Witam!. Klinika na Sterlinga jest podobno najlepszym szpitalem kardiologicznym w Łodzi. Ale lekarze tam pracujący są, jak zawsze, bardzo różni. Byłem tam dwa razy, w 2001 roku. Za pierwszym razem wypisałem się na własną prośbę ( ! ) z powodu nacisków na łapówki i braku..

Wyrywanie zęba przy wszczepionej zastawce

.. ...odwiedziłam z 5 prywatnych Klinik Dentystycznych i mimo obecności kardiologa - * wygoniono * mnie na oddział szpitalny...a po co? A dlatego, że w stanie ropnym podano antybiotyk * dalacin * dożylnie - w trybie pilnym zbadano INR i podano lek brzeciwbólowy oraz zmieniono acenocumarol na..

Szukam kontaktu z osobami z wszczepioną zastawką - Str. 6

.. ...Byłam u prof.Bitnera z kliniki kardiologicznej w Łodzi, operację mam w połowie grudnia. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Twoje posty i rozmowa z Profesorem podniosły mnie na duchu Do: [~Stokrotka, 2007 - 09 - 16 02:02:45 - operacja metodą Rossa] Swoja wiadomosc kieruje do * Stokrotki..

Ablacja w Łodzi

.. ...szpitalem? Serdecznie polecam Klinike Kardiologii im Sterlinga na ulicy Sterlinga w Łodzi. Doktor Jan Ruta, jest cudowny. Fachowiec pełną parą. Jestem 2 lata po zabiegu, częstoskurcz nie powrócił. 6623119, w razie pytań to jest moje gg Tak jak Kasia z czystym sumieniem polecam Szpital..

Zespół WPW i brak skierowania na ablację

.. ...do łodzi to polecam klinike kardiologiczną im. sterlinga na ulicy sterlinga. dr. jan ruta w tempie ekspresowym zrobi ci badania i skieruje na zabieg ablacji. 10545746 to mój numer gg jeśli byłabyś zainteresowanna... pozdrawiam Witam :D Ja też mam zespół WPW. Miałam go od urodzenia,..

Szelki po bajpasach - gdzie kupic?

.. ...szelki mozna kupic przy klinice w ktorej bylas operowana jak lezalam na kardiologi to pacjeci ktorzy byli przywozeni po operacjach to wracali w kamizelkach Sama szukałam tych * szelek * dla taty. Okazało się, że to się nazywa * pas na klatkę piersiową * - znalazłam producenta w Polsce,..

Klinika na Ochojcu, czyli nocleg w Katowicach

.. ...orientuję się czy w pobliżu Kliniki kardiologicznej znajdującej się przu ul. Ziołowej w Katowicach znajduję się jakiś tani hotel. Moja mama ma miec tam operację i chciałabym przy niej byc a nie jesteśmy z Katowic. Z góry dziękuje za odpwiedz Witam Jest obok kliniki hotel dla pielegniarek..