Kłucie i pieczenie w klatce piersiowej

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 64

.. ...* przeskoki * serca, kłucie w klatce piersiowej, pieczenie, zawroty głowy i zmeczenie.Dodam jeszcze, że jestem strasznie nerwowa i mam lęki. Nie wiem,co robić gdyż po przepisaniu mi tego leku miewam bardzo niskie ciśnienie, drętwieją mi palce,zgłosiłam to lekarzowi, ale stwierdził że to..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...wasze mam nieprzyjemne kłucia w sercu pieczenie w klatce piersiowej zawroty głowy duszności omdlenia. prosze napiszcie mi jak wy sobie ztym poradziliscie i czy tak samo mieliscie takie leki ??????? Witam! Mam 27 lat,o wypadaniu płatka dowiedziałam się w listopadzie 2006 roku.nigdy..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 26

.. ...piersiowej. Innym razem czuję kłucie, nie tylko serca, ale w różnych częściach klatki piersiowej. Trwa ono zazwyczaj chwilę. Czasami czuję ból serca, jakby ktoś je * ściskał * . Czuję także niekiedy pieczenie pod mostkiem albo w takim charakterystycznym dołku na samym końcu mostka tuż..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...odpowiadające nerwicy. Kłucie, pieczenie czy drętwienie i ból objawia się po obu stronach klatki piersiowej, jak również pośrodku. Bóle pod piersiami czy z boku piersi w kierunku pod pachy są również bólami nerwowymi. Przy takiej pogodzie jest trudno poradzić sobie, ale musimy przetrwać...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...zaczęły się potworne bóle, kłucia i pieczenie w klatce piersiowej,drętwienie rąk, głowy, twarzy, głowa szalała, ciśnienie mierzyłam co chwila ( co jest wielką głupotą, ale ciężko to opanować ), aż mąż zabrał mi ciśnieniomierz. Wtedy się do tego wkurzyłam, przestraszyłam, że jak mi się..

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...wymieniłam oraz uczucie kłucia serca bardzo częste oraz uczucie ciężaru w płucach. To wszystko moje objawy, które jednak rzadko występują razem. To jeśli chodzi o klatkę piersiową. Bo mam do tego od ponad pół roku codzienne bóle głowy. Nawet nie pamiętam już kiedy ostatnio obudziłam się..