Kłucie i ucisk w gardle

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...omdlewanie całego ciała - kłucia w klatce piersiowej, plecach promieniujace do rąk - ciągłe zasłabniecia - mocne bicie serca odczuwale na całym ciele - brak oddechu ucisk w gardle - sennosc ,ciagłe zmeczenie - mroczki przed oczami - w czasie zasypiania bardzo silnie kreci mi sie w głowie..

Czy to nerwica serca? silny ból w okolicy serca - Str. 2

.. ...bardziej, bo prócz tego kłucia w sercu odczuwam także duszności - czuję takie dziwne uczycie w gardle jak by mnie ktoś dusił, albo taki ucisk jak bym miała zaraz się rozpłakać. Dodatkowo w te wakacje ( które właśnie się skończyły ) przeżywałam jedno załamanie za drugim. I nie były to..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...ogniskujące w całym płucu kłucie które się rozbija po płucach jak iskry.Pewnie mam nerwice,bo jestem nerwowy facet.W życiu największym wrogiem zdrowia jest chyba stres.Stres nie tylko powoduje nerwice i urojenia hipochondryka,może on powodować poważne schorzenia przewlekłe..

Ucisk, gula w gardle - Str. 12

.. ...inne różne nerwobóle, kłucia latami. Oczywiście, jeśli lekarz Cię nie uspokoił, masz obawy, to skonsultuj się z kimś jeszcze. Zrób badania, nawet odpłatnie, jeśli nie dostaniesz skierowania, a uważasz, że są one konieczne. * e_dytko przy nerwicach jeżeli człowiek nie chce do siebie..