Kłucie jelita

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 299

.. ...zwykle ucisk w gardle kłucie i zawroty w pewnym momencie to czułam jak bym miała sie zaraz wywalić i oczywiście jelitka też od razu sie odezwały ale jakoś przeszło nawet fajnie było maleństwo spało jak * zabite * jest kochany na spacerach obyło sie bez tabletki choć jeszcze troszke..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 15

.. ...dziewczyną. Objawiało się to kłuciem w podbrzuszu i rozwolnieniem. Teraz miewam takie sensacje przed jakimś ważnym wydarzeniem. Stąd moje podejrzenia o zespół jelita drażliwego. Daję bank że mam przy tym złe wchłanianie, które predysponuje mnie do dalszych chorób nerwicowych. Ja ze..

Zespół jelita drażliwego

.. ...silny atak jelita( tzn. kłucie w dolnej lewej czesci brzucha ) polecam polozyc sie na plecach i głeboko oddychac. wiem po sobie . od 9 lat na to choruje a mam dopiero 16 lat;/ straszna choroba. ma to zwiazek z nerwica. na to wszystko jest dobre żurawina i srebro koloidalne można kupic w..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...to nerwica ale za te kłucia w klatce, uczucie duszności okazało się, ż e odpowiedzialny był mój kręgosłup! Mam 25 lat, pracuje za biurkiem i uprawiam sport. W ciągu roku z powodu chorych jelit schudłam 7 kg, w kręgosłupie coś straciło elastyczność i się pokrzywił odcinek piersiowy (..

WPW i inne objawy

.. ...pieczenie pod mostkiem, kłucia z okolicy jelit promieniujące pod żebra, po jakimś czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi Spasmalgon, po 30 minutach przeszło, ale nadal po zjedzeniu wymiotowałem i czułem ból, następnie zacząłem po..

Ból lewej strony klatki piersiowej i kłucie serca - Str. 3

.. ...jednym z innych forow Kłucie pod żebrami Czasem u osób zdrowych, zwłaszcza młodych, pojawia się w czasie wysiłku fizycznego krótkotrwały ostry ból w okolicy jednego z łuków żebrowych. Wystarczy jednak zrobić krótką przerwę na odpoczynek, a ból przechodzi samoistnie. Ból ten wywołany jest..

Nerwica i zespół nadwrażliwego jelita

.. ...pracuje...Ostatnio doszły mi kłucia i takie dziwne uczucie sciskania w klatce, w okolicach mostku i jakby pod sercem. przy tym mam podwyższony puls ok 100 nawet jak siedze i kolatania...takie cos jakby mi mialo serce zaraz wyskoczyc. USG serca zrobili mi chyba z 3 razy bo nie wierzylam..

Nerwica w ciąży - Str. 230

.. ...brzuch, pod zebrami, kłucie wkoło pępka, na dole brzucha...mam chore jelita i strasznie się boje, żeby to nie było jakieś zaostrzenie:( :( :( :( oczywiście lekarze nie traktują mnie poważnie, bo przecież mam nerwicę i napewno wszystko sobie wymyśliłam. Strasznie mnie to wkurza. wziełam..

Kłucie w okolicach brzuchu przemieszczających się bólów

.. ...lekarza z obajawami tj.kłucie w okolicach brzuchu przemieszczających się bulów.Stwierdziła lekarka że to wirus a to że mnie tak kuje to gazy w jelitach...dobra mija tydzień niby ustał po lekach * flegamina i trilac * a dzis rano wstałem i zakaszlałem i zabolało mnie po jednej stronie i..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...piersiowej w postaci kłucia, bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia(..

CZUJE tetno w brzuchu

.. ...zoładka, te wszystkie kłucia to jest od stanu zapalnego żoładka i dwunastnicy, zobacz sobie gdzie jest zlokalisowany żołądek i dwunastnica - trochę anatomi nie zaszkodzi. jak będziesz tak się nakręcać to dostaniesz większej nadkwasoty i większego stanu zapalnego całych jelit i trzeba..

Trzustka, czy jelito, a może jeszcze coś innego?

.. ...zaparciami, wzdęcia brzucha, kłucie w brzuchu Nie chudłam, nie było temperatury W zeszłym roku zaszłam w ciąże Po ciąży objawy ustąpiły zupełnie i trwało to kilka miesięcy Powiedzmy, że około pół roku temu zaczęły wracac Tydzien temu zjadłam dwa dni z rzędu kebab i miałam dwa razy lekką..

Kłucie w głowie, uczucie pulsującej krwi w głowie

.. Przy gwałtownych ruchach zaczyna mnie kłuć głowa( uczucie jakby pulsującej krwi w głowie ). Bóle są chwilowe ( ok.30sekund ) ale za to bardzo mocne. Co to może być? ile lat masz czy niedrożność jelit może wpływać na funkcjonowanie serca? Mam 15 lat lat 37 czy to ma wpływ? Gdy ma się raka to czy on osłabia..

Czy to może byc zespołem chronicznego zmęczenia?

.. ...życia, ani energii Mam kłucia w różnych częsciach ciała, czasem bolą mnie kolana, czasem mam nudności, prawie codzienie boli mnie glowa ( od zawsze ), czasem mam duszności, czasem bolą mnie zęby, swędzi mnie cały ciało, czaem pojawiają się małe swędzące krostki, które znikaja w ciagu 1 -..