Kłucie koło serca

Echo serca - Str. 32

.. ...boli, towarzyszą temu kłucia i wtedy czuję się bardzo słabo. Często również mam uczucie kołotania serca. Co to znaczy? Dlaczego nie jest ze mną dobrze? O czym mogą świadczyć te bardzo głośne szmery i przyspieszona akcja serca? Czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania? Z góry dziękuję..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 267

.. ...strach a zostało lekkie kłucie koło serca i zawroty głowy? Czy to znowu działa moja wyobraźnia? i jak długo te leki trzymają sie w organizmie czy po 4 godz. mogę już karmic czy lepiej nie Mam nadzieje że mnie dzisiaj nie wywalicie z tąd za to moje truciie d...ska Witajcie! ja nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...idzie a moje objawy kłucie koło serca drżenie rąk pocenia ogólna niechęc do zcia wydaje ci się że zaraz umrę ale spokojnie to tylko psychika jest wszystko ok cierpliwości aniu jes dobrze i tak ma być trzymaj się nerwusku do ani opisz jak rozpoznałaś tą chorobę tarczycy.Jakie wyniki..

Nerwica - jak z nią walczyć?

.. ...klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - strach przed tym że mi cos powaznego dolega.. z gory dzieki .. Cześc panowie..

Nerwica czy coś innego?

.. ...klatce piersiowej ( czuje kłucie w mięśniach koło serca na wysokości pachy, oraz kucie w sercu ) - ucisk mostka - bóle mięśni - czasami czuję sie osłabiony - czasami bardzo łatwo wyprowadzić mnie z równowagi - strach przed tym że mi cos powaznego dolega.. Mam 18 lat i pale papierosy od..

Kołotanie serca, kłucie w sercu, dusznosci

.. Mam 17 lat, nie prowadze zbyt zdrowego trybu zycia pale papierosy czasami cos wiecej. od ostatnich kilku dni zauwazylam ze moje serce bije niepokojąco mocno, do tego nie zawsze moge wziasc gleboki oddech. Czasami tez odczowam silne klucie w okolicach serca. Czasami odczowam tez dosyc znaczne zawroty glowy...