Kłucie pod lewą piersią

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...wyluzowania. Może spróbuj?? Mam kłucia takie 1 sek ale trwają od kilku dni i czasem kluje mnie raz na godz ale czesciej kilka razy na minute. Umiejscowione są kilka cm pod lewą piersia. Czy to moze byc nerwobol??..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe?

.. ...czuję ostre skurcze, kłucia w klatce piersiowej, ból jest dziwny tzn. w czasie jego trwania nr 10 minutowego ból przemieszcza się do szyi, pod pachę, do lewej ręki i jakby z przodu pod lewe żebra, przy ruszaniu lewą ręką jakbym ciągnęła ścięgna - normalnie się chyba tego nie czuje? ból..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 2

.. ...kołatanie serca, za chwilę kłucie nad lewą piersią, ból promieniuje do pleców, lewa łopatka, czasami żebra z lewej strony,terz robi się gorąco, zaczynam ręką uciskać lewą stronę, ( co wygląda z boku jak macanie ) żeby zlokalizować ból, to takie złudzenie, że jak przytrzymam rekę, to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 132

.. ...tak mocno jak kiedyś. Kłucie w klatce piersiowej i pod lewą łopatką jest mniejsze. Nawet zaczołem sobie mówić że * jak kłuje to znaczy że żyje * . Dodatkowo mam od nerwicy serca jeszcze jeden prezent: Bruksizm ( czyli zgrzytanie zębami podzas snu ), który powoduje bóle głowy w okolicach..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...bóle, prawie stały ból, kłucie pod prawą łopatką, i czasami przeszywający ból w piersiach , najczęściej po tym jak wyciągnę ręce do przodu lub góry i nagle cofnę. Ja mam nerwice i często takie bóle przed miesiaczką. Własnie teraz mnie męczą... Witam mam 17 lat i tez boli mnie w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1282

.. ...poczułem parokrotne ukłucie pod lewą piersią... Skończę w tym roku 28 lat, do tej pory nie miałem żadnych problemów ze zdrowiem... I wracając do wątku, tak się nakręciłem, ręce mi zaczęły drżeć, było mi coraz cieplej, a serce coraz to szybciej zaczęło bić...niesamowity lęk. Były tylko te..

Kłucie w okolicach serca

.. ...spoczynku. Odczuwam kłucie w okolicach serca, pod lewą piersią i pod lewą pachą oraz zawroty głowy. W marcu byłam dokładnie przebadana właśnie z tych samych powodów. Lekarze powiedzili że to napewno nie od serca i stwierdzono u mnie zespól wazowagalny i niestabilność kregosłupa szyjnego...

Ból nad lewą piersią

.. ...zlapać oddechu.Pierwszy raz jak mnie zabolalo to bylam bardzo zdenerwowana,ale teraz unikam stresu a nadal mam bole..zastanawiam się czy mam iść do lek,czy jest senns?czy da mi jakis lek ktory mi pomoże?..

Ból pod lewą piersią i kłucie w klatce

.. Od kilku miesiecy odczuwam bol pod lewa piersia i klucie w klatce piersiowej. najczesciej zdaza mi sie to kiedy poloze sie badz leze podparta rekami. bol ten zazwyczaj trwa kilka - kilkanascie minut. znaczna poprawe czuje jezeli wstane. czy duze klopoty z pamiecia moga tez miec cos z tym wspolnego? mam 29..

Ból i kłucie pod lewa piersią i w klatce piersiowej

.. ...paru miesięcy odczuwam kłucie w klatce piersiowej nasila się podczas wysiłku lub nawet jazdy na rowerze efektem tego są duszności trudno złapać mi powietrze. Parę dni temu jak spałam na lewym boku złapał mnie skurcz pod lewą piersią nie mogłam złapać oddechu ani się poruszyć w dzień było..

Niedobór magnezu czy coś poważniejszego?

.. ...położyłem się spać, kłucie po lewej stronie klatki piersiowej, po nieprzespanej nocy, następnego dnia zrobiłem EKG - wyszło OK, bez problemów z sercem. Lekarz przepisał MG + B6 2 x dziennie ( 1 tab. - 51 mg ) + Bellergot na uspokojenie diagnozując nerwoból ( nie chodź na siłownie..

Czy to nerwica

.. ...klatce piersiowej , kłucie po lewej stronie w okolicy serca na przestrzał na stronę płuc, boli mnie nad lewą piersią czasami drży mi lewa ręka czuję się rozbita i obsesyjnie myślę o zdrowiu swoim Dodam że lekarz robił mi ekg echo serca badanie na tarczycę mocz krew i wszystko ok wyszło a..

Ból w nadbrzuszu nad pępkiem i pod piersią po lewej stronie

.. ...obok pępka czuje takie kłucie lub pod lewą piersią jakby żebro. Czasem piecze mnie w nadbrzuszu ( nad pępkiem ). Ból trwa bardzo krótko, ale powraca co jakiś czas. Wiem że leki przecizapalne mogą być tego przyczyną, ale czy ktoś miał podobne dolegliwości?? Dodam że 3 razy zdarzyło się,..