Kłucie pod piersiami

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 310

.. ...czas zawroty ) teraz kłucia w piersiach, swędzenie ciała i inne historie, kto wie, czy za miesiąc nie będę miała wysypki albo innego trądziku? najważniejsze, to dać sobie trochę luzu - spróbuj sobie uświadomić, że od tego się nie umiera a jeden czy dwa pryszcze na twarzy nie są aż taką..

Co się do mnie przypałętało? - Str. 2

.. ...wyluzowania. Może spróbuj?? Mam kłucia takie 1 sek ale trwają od kilku dni i czasem kluje mnie raz na godz ale czesciej kilka razy na minute. Umiejscowione są kilka cm pod lewą piersia. Czy to moze byc nerwobol??..

Kucie w sercu

.. ...wtedy w ogóle nie czuje kłucia, dopiero jak wstane lub siedzie całty czas boli. Dziś straszne kuje mnnie serce i aż poniżej pod piersiami to jest straszny ból co robić pomocy! Od kilku tygodni co jakiś czas pojawia mi się ból w klatce piersiowej dość nieprzyjemny jak by mnie coś dusiło..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 55

.. ...odpowiadające nerwicy. Kłucie, pieczenie czy drętwienie i ból objawia się po obu stronach klatki piersiowej, jak również pośrodku. Bóle pod piersiami czy z boku piersi w kierunku pod pachy są również bólami nerwowymi. Przy takiej pogodzie jest trudno poradzić sobie, ale musimy przetrwać...

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...bóle, prawie stały ból, kłucie pod prawą łopatką, i czasami przeszywający ból w piersiach , najczęściej po tym jak wyciągnę ręce do przodu lub góry i nagle cofnę. Ja mam nerwice i często takie bóle przed miesiaczką. Własnie teraz mnie męczą... Witam mam 17 lat i tez boli mnie w..

Silne bicie serca, pocenie się i uczucie lęku

.. ...dobrze, tylko czasem to kłucie w piersiach i ból lewej ręki... Mam nadzieję, że też kiedyś urodzę dzidziusia.. choć czasami się boję, że mogę być na to za słaba...: - ( Narazie mam 23 lata i może za jakieś 2 wyjdę za mąż, jeśli się nic nie zmieni.. No nic życzę dużo zdrówka i wszystkiego..

Ból pod lewą piersią i kłucie w klatce

.. Od kilku miesiecy odczuwam bol pod lewa piersia i klucie w klatce piersiowej. najczesciej zdaza mi sie to kiedy poloze sie badz leze podparta rekami. bol ten zazwyczaj trwa kilka - kilkanascie minut. znaczna poprawe czuje jezeli wstane. czy duze klopoty z pamiecia moga tez miec cos z tym wspolnego? mam 29..

Kłucie za żebrami

.. Witam, wiem ,że wątek się pojawi podobny aczkolwiek po przeczytaniu nadal się zastanawiam .. Mam 25 lat, brak chorób przewleklych, tabletki jakie zazywam to antykoncepcyjne, jestem osoba palaca. Odczuwam bóle za zebrami , pod piersiami. Początkowo bylo to klucie z lewej strony po paru dniach pojawilo sie z..

Co to może być?

.. ...wieczorem dostałam te kłucia, kuło tak ze nie mogłam oddychać:( myślalam ze przejdzie ale nie przechodziło i trwa to do dzisiaj;( rqaz kluje ,raz piecze a raz boli jakby ktos mnie uderzał mocno w te miejsce.:/kiedy dotkne to miejsce miedzy mostkiem a piersia odczuwam ból..z sercem raczej..