Kłucie przy oddechu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...drętwienie serca i jego kłucie, - bóle w klatce piersiowej na wys. mostka i tak jakby za mostkiem od strony pleców ( okropne - mam ich dość ), - duszności ( płytki oddech, czasem myśle ze sięduszę ) - okropne Napiszcie mi proszę czy to normalne objawy?? W chwili obecnej biorę tylko 0,5..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 590

.. ...to takie hity jak : - kłucie pod mostkiem albo taki tępy ból rozlewający się po całej klatce piersiowej - kołatanie serca 0d 130 - 170 uderzeń na minutę przy ciśnieniu 150/120 - bóle głowy - wrażenie słabnięcia bicia serca - wrażenie,ze nie mogę złapać powietrza,że oddech mam za płytki -..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 593

.. ...lekarza bo mam tak jagby kłucia w tych płucach nieraz to nie moge wziac pełnego oddechu a i jeszcze jak smarkam to krew mam w tych ze * smarkach * a poprzez to nerwice gdy sie bardzo zdenerwuje szczególnie w domu to krzycze i poprzez to * zdzieram * gardło moze to od tego? ale naprawde..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 706

.. ...stopy ,suchośc w gardle kłucia po lewej bądż prawej stronie z niemożliwoścą oddechu.Nagły jakby przeskok i czucie serca w gardle ,przy rozmowie z kimś cała się trzęse nawet teraz pisząc to,uderzenia gorąca,lęk przed śmiercią - mam małe dziecko boje się,boje sie wchodzić do dużych sklepów..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 12

.. ...jakie odczuwam jest kłucie w sercu,czasem lekkie duszności,przyspieszony oddech,a ostatnio mam problem z zasypianiem.Zwłaszcza jakiś czas temu miałam okropne bóle w sercu,nie wiedziałam co się dzieje.Ale jak narazie naszczęście troszkę się to uspokoiło.Dopiero teraz zaczęłam czytać na..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 15

.. ...co prawda nie miałem kłuc w sercu ale miałem nie równe bicie serca cczasem mój oddech stawał sie taki pusty jakby nie przechodzi przez płuca było to dziwne uczucie jeden raz mocniejsze picie serce a drugi zas prawie wogule i napedziło mi duzo starchuu wszstko trwało około 3 godzi miałem..

Ablacja - Str. 4

.. ...piersiowej odczuwane jako kłucia. Gdy czuje ten ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Iwona: Ale z jakiego..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 144

.. ...omdlewanie całego ciała - kłucia w klatce piersiowej, plecach promieniujace do rąk - ciągłe zasłabniecia - mocne bicie serca odczuwale na całym ciele - brak oddechu ucisk w gardle - sennosc ,ciagłe zmeczenie - mroczki przed oczami - w czasie zasypiania bardzo silnie kreci mi sie w głowie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...bóle głowy ( delikatne kłucie w głowie ), krótszy oddech, drętwienie szczęki ( plątanie się języka, słabsza pamięć ), mrowienie w kończynach ,ucisk w klatce piersiowej ,ból mięśni i stawów. - - * ogólne takie dziwne samopoczucie, nawet nie wiem jak dokładnie je opisać. Myślałem, że to..

Pytania do lekarza, bo to bigeminia z Holtera? - Str. 3

.. ...piersiowej odczuwane jako kłucia. Gdy czuje ten ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Pisze do panstwa,..

Bóle w klatace piersiowej

.. ...piersiowej odczuwane jako kłucia. Gdy czuje ten ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam Witam!!! Ja zapytam co..

Bardzo płytki oddech i płatek zastawkowy

.. ...piersiowej odczuwane jako kłucia. Gdy czuje ten ból nie moge złapać głębszego oddechu ani się ruszac. Najczęściej występuje gdy się zdenerwuje ale ostatnio nawet gdy jestem spokojna i wyluzowana. Co to może być i czy jest spowodowane? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam witam!! ja również mam..

Dziwne ataki serca - Str. 2

.. ...16 lat i mam częste kłucie pod lewym sutkiem, oraz uczucie kolki poniżej lewych żeber. Boje się że to może być coś z sercem. Bul pod sutkiem następuje gdy zrobię jakiś nagłu ruch lub wezmę większy oddech. Mam to od około 4 miesięcy. ja mam identyczne objawy, i to w wieku 20 lat. ze..

Przyczyny zatorowości płucnej

.. ...Występowały u was takie kłucia przy oddechu ? Bo u mnie juz nic takiego nie wsytepowało . dopiero od kilku dni mam jakieś napady i boję sie... Mój ost wynik INR to 3,11 . Wiem troszkę za wysoki ale żeby to było powodem tych kłuc. Dodam ze jak te napady sie zaczynaja nie potrafie wziąć..

EKG nic nie wykazało, a ataki są 2 razy

.. ...tygodni uskarża się na kłucie w klatce piersiowej. Dzieje się to właściwie codziennie ( o czym dowiedziałem się wczoraj ). Kłucie powiązane jest z dusznościami, łzawieniem, niemożliwością nabrania oddechu. Trwa to ok. 5 minut i mija. Kiedy była dzieckiem miała takie problemy, ale..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 59

.. ...waszymi wypowiedziami: kłucia, przyspieszony puls , * przeskakiwania serca * ( paskudne uczucie ) , dwa razy spanikowałem i się przewentylowałem co skutkowało Hyperwentylacją i wezwaniem karetki..., płytki oddech. Lekarz rodzinny zlecił podstawowe badania ,które wyszły dobrze, przepisał..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 94

.. ...nerwicą. Zaczęło się kłuciem w sercu i uczuciem niemożności wzięcia głębszego oddechu. Bardzo bałąm się, że to zawał, ale po pewnym czasie przechodziło i było OK. Poza tym trenuję czynnie sport ( wyczynowo ), miałam EKG i EKG wysiłkowe dwa miesiące temu ( czyli miesiąc przed tym, jak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 209

.. ...lub w nocy straszne kłucia w okolicach serca. Wtedy spłyca oddech, zmniejsza tym ból. Ostatnio bo całej nocy nieprzespanej, właśnie przez ten ból w klatce, rano już przed samym wyjściem do szkoły upadło, straciło przytomność. Przyjechała karetka. Oddech i puls był tak słaby, że zrobionu..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 287

.. ...codziennie,mam takie kłucia że nie mogę wziąć głębokiego oddechu, i wiele innych objawów o których Wy piszecie. Jeśli kogoś zainteresuje moja historia to proszę o odpowiedź. Pozdrawiam wszystkich i czekam na odzew z Waszej strony. Dzięki pa Witajcie; ) Moja przygoda z nerwicą zaczęła sie..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 2

.. ...przeleżałem całą noc z kłuciem w klatce piersiowej i nie mogąc złapać oddechu, więc z samego rana wylądowałem w szpitalu. Okazało się, że dodatkowo mam zapalenie oskrzeli. Przeleżałem 2 tygodnie na oddziale, leczony Metronidazolem i dożylnie Augmentinem, plus oczywiście dodatkowe leki..

Kłucie w sercu - Str. 3

.. ...tygodnia dwóch, nagłe kłucie nie wiem czy serca ale w okolicach po lewej stronie na wysokości łokcia, ustaje wtedy gdy oddycham płytko i szybko tak jakbym łykał powietrze no bo jak wezmę głęboki oddech to mam wrażenie że mi serce pęka ból niesamowity więc oddycham do granicy bólu..

Kłucie w sercu - Str. 5

.. ...miałam depresję, ale kłucia zdarzały się wcześniej. Z męczeniem się u mnie wygląda bardzo dziwnie - czasem mogę przebiec 800m w dwie minuty i wszystko ok, a niekiedy muszę odpocząć po wejściu na pierwsze piętro. Objawy takie same jak Wasze - niemożność złapania oddechu, zmienienia..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...- cy doszlo do tego kłucie w sercu - kłuje mnie codziennie i to po kilka razy. Byłam u kardiologa, ale robił mi tylko usg, które wykazało niemiarowość oddechową ( ale to podobno * nić * - tak lekarz powiedział ) no i puls wysoki. Zaczął mi dawać leki na obniżenie ciśnienia, ale było..

Ból w okolicach serca u 16 latka

.. ...Artur, często czuję kłucie w okolicach serca co uniemożliwia oddychanie. Próbuję wtedy * łykać * powietrze w bardzo małych oddechach bo inaczej nie daje rady ( ból jest zbyt duży ). Takie dolegliwości mam już od dłuższego czasu ale ostatnio bóle się nasiliły i łapią mnie w najmniej..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...mnie strasznie męczy...kłucie w klatce piersiowej, niemoc w rękach, nogach i ogólne zmęczenie!! Brak oddechu nieraz sprawia że jest mi niedobrze, strasznie ciężko złapać oddech...wszystkie mięśnie bolą i w tym brzuch!! Dlatego też ciągle boję sie ze to coś nie tak z dzidziusiem!! Jest mi..

Zesół LGL (Lowna-Ganonga-Levinea)

.. ...że od dzieckja miałam problemy z sercem, ale nigdy nic nie wykryto. Miałam ataki kłucia w sercu bardzo silne i ciężko mi było złapać oddech, co zresztą mam do dziś. Bardzo prosze o odpowiedź. Dziekuje...

Co sie ze mną dzieje? ostre kłucie serca, duszności, zasłabnięcia

.. Objawy: * ostre kłucie serca i okolic( promieniujące czasem w dół ) * duszności( nie uciska mnie w klatce, ale nie można wziąć oddechu ) * częste skurca okolic pach i stóp * niedokrwienie kończyn( palce u rąk i stop )i pocenie sie dłoni - stwierdzony zespół Raynauda * zasłabnięcia( od czasu do czasu ) *..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach

.. ...powiedzieć w formie kłucia, po lewejs stronie pleców, gdzieś w okolicy płuc... co to może być? może dacie jakieś wskazówki? zastranawiam się czy nie warto na wszelki wypadek pójść do lekarza. Hej ja mam 19 Lat i mam to samo co ty ... gdy robie wiekszy oddech to mnie kuje coś z tyłu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 805

.. ...2 wieczory tylko, bo kłucie przeszło. W pracy mam dużo zajęc więc nie mam czasu mysleć o moich urojeniach ( bo tak to chyba muszę traktować ), ale właśnie przyszła chwila oddechu i znowu internet, choroby, pulsują mi węzły na szyi. Już sama nie wiem. Za 1,5 tygodnia biorę urlop moze to..

Nerwica? potworny szum w głowie

.. ...to, ale często czuje kłucie w oko,icach serca... Jednego dnia ciągle czuję coś w klatce piersiowej, a następnego dnia mam taki ...płytki oddech... ciągle wzdycham i nie mogę do końca załapać powietrza... często, kiedy czuję to kłocie czuję takie mrowienie w lewym ramieniu...czasami też..

Straszny ból serca, brak oddechu i zawroty głowy

.. ...czy to jest takie kłucie w okolicy serca jakby ktoś szpile wbijał i niemożesz oddychać? odpowiedz Marek jak najszybciej. Mam 18 lat 3 lata czekałam na operacje serca 5 dziur miałam i sie doczekałam : )..

Bóle niewiadomej przyczyny

.. ...przynajmniej od roku, a kłucie mniej więcej po środku, trochę z lewej strony klatki piersiowej od mniej więcej półtora miesiąca, staje się częstsze, silniejsze i gwałtowniejsze. Potrafi złapać mnie, nawet kiedy siedzę i oglądam telewizję, kiedy po prostu leżę. Czasem kiedy jestem..

Ból nad lewą piersią

.. ...zlapać oddechu.Pierwszy raz jak mnie zabolalo to bylam bardzo zdenerwowana,ale teraz unikam stresu a nadal mam bole..zastanawiam się czy mam iść do lek,czy jest senns?czy da mi jakis lek ktory mi pomoże?..

Problem z kłuciem serca, dusznoscią

.. Mam taki problem ostatnio gdy popije z 2 - 3 dni mam dziwne klucie,troche pieczenie serca ostatnim razem minelo mi po paru dniach ale przy nastepnej okazji jakby troche mocniej mnie klulo ale.Zazwyczaj problemy te byly wieczorem jakby oddechu wzlapac by sie nie dalo Czy mam sie zglosic do lekarza z gory..

Bóle serca odkąd pamiętam

.. ...19 lat i mam bóle ( kłucia ) serca odkąd pamiętam ( już w szkole podstawowej ), bóle te mam codziennie, w różnych sytuacjach i o różnych porach dnia. Ból trwa różnie, czasami kilka sekund, czasami nawet godzinę. Nie mogę się przy tym schylać bo ból jest wtedy niewyobrażalny, ani też nie..

Ból i kłucie pod lewa piersią i w klatce piersiowej

.. ...paru miesięcy odczuwam kłucie w klatce piersiowej nasila się podczas wysiłku lub nawet jazdy na rowerze efektem tego są duszności trudno złapać mi powietrze. Parę dni temu jak spałam na lewym boku złapał mnie skurcz pod lewą piersią nie mogłam złapać oddechu ani się poruszyć w dzień było..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk - Str. 2

.. ...mama skarżyła się na kłucie pod łopatką lewą już od jakiegoś czasu, wczoraj straszne mdłości ją dopadły po tym jak wzięła gorącą kąpiel i słabo jej się zrobiło. Była ogólnie zmęczona tak, że ciągle śpi i leży. Gorączkę chwilę miała w nocy. czy to zawał? coś z sercem czy grypa..

Kłucie w lewym boku i brak pełnego oddechu

.. Odczuwam kłucie w lewym boku ( pod żebrami ). Gdy odczuwam ten ból nie mogę wziąć pełnego wdechu ( wtedy kłucie nasila się ). Jak wiecie co to może być to napiszcie... nerwoból - typowy - melisa, waleriana:..

Dodatkowe skurcze przy głębszym oddech

.. ...kłucia w okolicach klatki, tak jakby się mięśnie rozciągały lub żyły, Również pieczenie w kończynach dolnych ( żylaki ). Czy takie objawy może dawać nerwica, bo na to lekarze u których byłem wskazywali...

Kołotanie serca, kłucie w sercu, dusznosci

.. Mam 17 lat, nie prowadze zbyt zdrowego trybu zycia pale papierosy czasami cos wiecej. od ostatnich kilku dni zauwazylam ze moje serce bije niepokojąco mocno, do tego nie zawsze moge wziasc gleboki oddech. Czasami tez odczowam silne klucie w okolicach serca. Czasami odczowam tez dosyc znaczne zawroty glowy...

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...dnia znowu to ostre kłucie a raczej ucisk. I teraz już 3 noc z rzędu znowu się męczę. Dodam,że problemy ze złapaniem głębszego oddechu mam w sumie od paru lat. Ale teraz jest o wiele gorzej. Zaczęły mi garściami wypadać włosy. Ciągle ból, to głowy, nogi , skurcz ręki - wszystko jakimś..

Częstoskurcz, kłucie, lęk oraz silne mdłości i kłopoty z oddechem

.. ...i nierówny. Do tego kłucie, które lekarz rodzinny zdiagnozował jako nerwoból i kazał brać leki na uspokojenie ( względnie działają ). Podczas dużego wysiłku po pewnym czasie nie mogę swobodnie oddychać, przy głębszym wdechu mocno zbiera mi się na wymioty i ciśnie pod mostkiem. Morfologia..

Czy to nerwica???

.. ...a więc mam te częste kłucie serca,czasami takie że nie mogę złapać głębszego oddechu,a ostatnio zaczęła mi sztywnieć lewa ręka.nie potrafię sobie radzić ze stresem...wszelkie wystąpienia to dla mnie istna makabra.. : * ( nawet łupie pójście do odpowiedzi..zaczynam się trząść serce mi tak..

Kłucia serca, jakby wkłuwanie szpilki w serce

.. Witam. Mam 16 lat. Od jakiś 2 lat co kilka tygodni( a ostatnio kilka razy w tygodniu ) odczuwam klucie serca. Trwa to ok. 2 - 10 min. Bol moge porobnac do wielokrotnego wkluwania szpilki w moje serce. W tym czasie musze oddychac bardzo szybko i plytko, bo kazdy glebszy oddech powoduje bol. Dzisiaj..

Trudności w złapaniu głębokiego oddechu

.. ...czuję bardzo mocne * kłucie * w okolicach serca. uniemożliwia mi to złapanie głebokiego oddechu i wtedy jestem zmuszony do oddychania * płytkiego * . zazwyczaj ta niemożność ustepuje po 2 - 10 minutach i wtedy wszystko jest normalnie. nie zauważyłem też zadnych sytuacji po których to..

Ból serca, duszności, uczucie zimna, zmęczenie.

.. ...serca * czy * mocne kłucie * , duszności - zbyt szybki lub zbyt wolny oddech, również pojawiający się bez konkretnej przyczyny i sytuacji. Zauważyłam również ogromną i bardzo dokuczliwą senność, która towarzyszy mi przez cały dzień a nasila się ok godziny 17, 18 oraz z samego rana, ok..

Dziwne uczcucue kłucia w okolicy serca......

.. ...kilku dni mam dziwne ukłucia w okolicy serca i czuje taki dyskomfortw klatce piersiowej - takie klucia i raz przechodza raz przychodza ponownieuczucie takie ze musze wziasc gleboki oddech i wydech :( :( Mam zrobione badania morfologia, OB, mocz, EKG, echo serca, test wysiłkowy,..

Nerwica czy wada serca wątpliwości

.. ...zdarzały. I doszły nowe tzn, kłucie w klatce w przeróżnych miejscach, wrażenie ucisku. Od 2 miesięcy mam jeszcze więcej objawów, takie jak np budzenie się w nocy z szybkim oddechem i chyba kołataniem serca, które trwalo ok 10 sekund. Są dni że nie ma żadnych objawów a są takie że nie mam..

Czy to nerwica serca?

.. ...i odczuwam nie kiedy kłucia w klatce aalbo dzis moocne kłócie po lewej stronie brzucha, jak chcialem wzasc oddech to strasznie kuło mnie ito chwilke potem przeszło : ) z góry dzięki za odpowiedz : ) )..