Kłucie serca przy wdechu

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...zupełnie rozchwiana, dotego kłucia, tępy ból w okolicy mostka, jakby takie szczypanie, brak mozliwości wykonania głębokiego wdechu, uderzenia krwi do głowy, biegunki w momencie jak mam nasiloną arytmie, zimne dłonie i stopy oraz ich dretwienia, a jak się końzą dodatkowe skurcze to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 252

.. ...nie przyjemne jak by kłucie w czasie wdechu. Na dodatek czasami pobolewa mnie głowa, co mi się nigdy nie zdarzało, ostatnio zauważyłem u mnie takie coś ( nie wiem jak to nazwać jak by taki trik że lewe oko mi się tak mruży tzn. samo tak drga nie zamyka sie tylko tak przez chwilkę drga i..

Kłucie serca przy wdechu

.. ...bardzo płytkim oddechu kłucia nie czujesz w ogóle. Idź zarejestruj się do kardiologa zrobią ci EKG, lekarz Cię osłucha może coś zapisze na zwolnienie serca i bóle powinny minąć. Ja tez tak mialam zanim zachorowalam czulam dziwne klucia w sercu i bardzo szybkie bicie lekcewazylam to bo..

Kłucie serca przy wdechu - Str. 2

.. ...zdarza. Ostatnio mam takie kłucie nawet 3 - 4 razy na dzień. Nie zauważyłam, żeby występowały w jakichś szczególnych moomentach, najczęściej po prostu jak spokojnie idę, czy siedzę. Nie mogę wtedy głębokiego wydechu i czuję, że w tym momencie serce tak kołacze. Czemu nagle bóle zaczęły..

Nerwica u 15 latka?

.. ...to nie bylo, sądze ze kłucie serca, to częstp pojawiający sie problem szczególnie wsrod mlodych ludzi, a bierze sie to najczęsciej od kręgosłupa, tzn promieniuje od kregosłupa w str. serca. A z tym pogłębionym wdechem, to musisz sie przemęczyc i wziąć 2 głębokie wdechy poboli, poboi..

Tarcie osierdziowe i kłucie serca

.. ...czasu zacząłem odczuwać kłucie w klatce piersiowej, wiem ,ze ma ono również pochodzenie neurologiczne ale jest jedna rzecz ,która mnie bardzo niepokoi a mianowicie to zauważyłem ,ze podczas pochylenia w przód i podparciu z wyprostowanymi łokciami ( np o biurko ) ,przy zatrzymaniu..

Kłucie serca przy wydechu

.. ...się zaśmieje odczuwam kłucie w okolicach serca dzieje się tak tylko podczas wydechu podczas wdechu wszystko jest ok Miał ktoś może taki problem ????? Ja mam tak bardzo często - nie wiem jaka jest tego przyczyna ale mi mówią wszyscy że to od palenia papierochów. Nie wiem ile w tym prawdy..

Kłucie serca

.. ...serca,ból przypomina kłucie,ściskanie. Przy wdechu ból jest silniejszy ,aż mnie zatyka. czy może to być problem z sercem? ja mam dokladnie to samo... i w ostatnim czasie sie to nasililo.. mam skurcze ok 3 razy dziennie..:/ tez chetnie bym sie dowiedziala czy to moze byc problem z..

Mocne szybkie bicie serca

.. ...nieraz odczuwam dziwne kłucie w klatce piersiowej na wysokości serca, jak by ktoś igłę wbijał, uczucie występuje również dość rzadko a po wzięciu głębszego wdechu gdy klatka piersiowa zwiększa swój obwód ból ustępuje. Zaznaczam, że kłucie nie występuje podczas ataku ani też przed czy po..