Kłucie tyłu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 726

.. ...uczucie. Często tez czuje kłucie w głowie, z lewej strony z tyłu. Czy to może mieć jakis zwiazek z tym?Ja juz nienawidze tej nerwicy, ciagle cos mi jest, skoncza sie zawroty zacznie sie cos innego i tak wkoło. FD ja też tak mam czasami aż dziwnie się czuje ale to tylko nerwica bo nie..

Czy to jest nerwica sercowa?

.. ...okolicy serca. takie kłucie,że aż promieniuje z tyłu pod łopatkę, jakieŚ 2 tygodnie temu robi mi się tak,że jak mnie to złapie to serducho bije jak oszalałe. po jakiejŚ pół godziny powoli przestaje. pomóżcie co to moze być. Jak masz to od pół roku, to zakładam że byłaś już u lekarza i..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach

.. ...powiedzieć w formie kłucia, po lewejs stronie pleców, gdzieś w okolicy płuc... co to może być? może dacie jakieś wskazówki? zastranawiam się czy nie warto na wszelki wypadek pójść do lekarza. Hej ja mam 19 Lat i mam to samo co ty ... gdy robie wiekszy oddech to mnie kuje coś z tyłu..

Ból z tyłu głowy

.. ...mrowienie. To uczucie kłucia nie występuję cały czas, lecz ból tak. się. Czy ten ból może być spowodowany faktycznie ciśnieniem ? Czy ktoś z Was ma tak samo ? Liczę na wypowiedzi. A jeśli chodzi o lekarza, to nie dziękuję. wystarczy mierzyć ciśnienie i się dowiesz.Mierz i zapisuj.Jak za..