Kłucie w klatce piersiowej przy wdechu

Kłucie w klatce piersiowej

.. ...bóle w klatce a raczej kłucie pojawiają się znienacka. nie mogę wtedy oddychać głęboko tylko bardzo płytko. przy głębokim wdechu bardzo kuje. wtedy pojawia się strach lęk że coś mi się stanie, pocę się i nie wiem co zrobić. dopiero po chwili przechodzi. robiłam ekg już tyle razy że..

Tarcie osierdziowe i kłucie serca

.. ...czasu zacząłem odczuwać kłucie w klatce piersiowej, wiem ,ze ma ono również pochodzenie neurologiczne ale jest jedna rzecz ,która mnie bardzo niepokoi a mianowicie to zauważyłem ,ze podczas pochylenia w przód i podparciu z wyprostowanymi łokciami ( np o biurko ) ,przy zatrzymaniu..

Kłucie z prawej strony w klatce

.. Witam, dzis po południu zaczeło kłuć mnie w klatce piersiowej przy glębszym wydechu. ( nie wdechu ) Miejsce to prawa strona nad sutkiem jakieś 5cm. Teraz przestało, zaczeło się po wypaleniu papierosa. Mam 18 lat, pale od półtora roku. Mam sie martwić czy nie ? Kłuło tylko w tym 1 miejscu :| czy to jakaś..

Lindaxa15

.. ...lub kłucie w klatce piersiowej.Szczególnie gdy robię głęboki wdech,miewam przy tym zawroty głowy i bóle karku.Strasznie się poce i jestem slaba.Co się ze mna dzieje? Wypadało by zmienć lek na inny Pozdro..

...oddam nerwicę i jeszcze dopłacę...

.. ...mylnego. Pojawiło się kłucie w lewym boku, pośrodku żebra i większe problemy z oddychaniem. Przy głębokim wdechu czułem, że serce podchodzio mi do gardła i mięśnie klatki piersiowej napinały się maxymalnie, a przy wydechu następowało coś w rodzaju słabej utraty swiadomości, czy raczej..

Mocne szybkie bicie serca

.. ...nieraz odczuwam dziwne kłucie w klatce piersiowej na wysokości serca, jak by ktoś igłę wbijał, uczucie występuje również dość rzadko a po wzięciu głębszego wdechu gdy klatka piersiowa zwiększa swój obwód ból ustępuje. Zaznaczam, że kłucie nie występuje podczas ataku ani też przed czy po..

Niskie ciśnienie w wieku 16 lat

.. ...wcześniej wieczorem krew z nosa mi leciała gdy się lekko pochyliłem( dlatego zrobiłem ten pomiar ). Zadko się zdarza ze mam kłucia w okolicach klatki piersiowej i nie mogę zrobić dużego wdechu i wydechu...

Bóle pleców, korzonki, kłucia w sercu (lub płucach), częste migreny

.. ...często mam również dziwne kłucia w lewej części klatki piersiowej ( albo serducho albo płuca ). Muszę wziąć kilka głębokich wdechów, by ból przeszedł ( podczas wdechu ból jest bardzo silny ). To jedyna metody, by ból ustał. Póki tego nie zrobię - przy każdym wdechu trochę mnie pobolewa...