Kłucie w łopatce

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 639

.. ...dretwienia lewej ręki i kłucia w klatce piersiowej, piłam ziółka na uspokojenie,ale to nic nie dało! z każdym dniem lęk narasta. Boję się,że to objawy zawału! a ból ciągle narasta, nawet kłuje mnie w okolicy łopatki! nie byłam u lekarza, muszę w końcu iść! Witam! Jestem tu pierwszy raz...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 671

.. ...może tu tkwi przyczyna kłucia w klatce piersiowej i między łopatkami.Dziś odebrałam zdjęcie, byłam u lekarza i okazuje się, że wszystko w porządku.. ale nerwowej nocki nikt mi nie zwróci: ) W sumie to u mnie już teraz nie jest aż tak źle...oby nie było gorzej.W skali od 1 do 10...w..

Czy to jest nerwica sercowa?

.. ...okolicy serca. takie kłucie,że aż promieniuje z tyłu pod łopatkę, jakieŚ 2 tygodnie temu robi mi się tak,że jak mnie to złapie to serducho bije jak oszalałe. po jakiejŚ pół godziny powoli przestaje. pomóżcie co to moze być. Jak masz to od pół roku, to zakładam że byłaś już u lekarza i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...ciepła, potliwość - ból, kłucie, palpitacje, kołatanie serca oraz silne kłucie po lewej stronie pleców tuż pod łopatką - problem z czuciem dotyku - dużo przytyłam w ciagu roku prawie 15 kilo - szybko się męczę, łapię zadyszkę - mrowienie w różnych częściach ciała ( kończyny, usta, język,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 2

.. ...kołatanie serca, za chwilę kłucie nad lewą piersią, ból promieniuje do pleców, lewa łopatka, czasami żebra z lewej strony,terz robi się gorąco, zaczynam ręką uciskać lewą stronę, ( co wygląda z boku jak macanie ) żeby zlokalizować ból, to takie złudzenie, że jak przytrzymam rekę, to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 88

.. ...,kołatania ,kulka w gardle kłucia ,bóle wszystkiego ,między łopatkam iitp.i te cholerne dodatkowe serca nazywam to,, motylkiem,Każdy dzień to walka ciężka przyznaje ,przez kilka miesięcy myślałam że nie będzie lepiej że tak już zostanie aż sie poddałam.Przy kolejnym ataku pogodziłam sie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 132

.. ...tak mocno jak kiedyś. Kłucie w klatce piersiowej i pod lewą łopatką jest mniejsze. Nawet zaczołem sobie mówić że * jak kłuje to znaczy że żyje * . Dodatkowo mam od nerwicy serca jeszcze jeden prezent: Bruksizm ( czyli zgrzytanie zębami podzas snu ), który powoduje bóle głowy w okolicach..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 204

.. ...spokojnie.mam niestety cały czas kłucia od strony serca różne raz mocne ras delikatne ,i pod łopatkĄ też mocne do tego dretwienie ręki,wczeŚniej miałam nawet takie że coŚ czólam zapalenie lewej strony od serca uczucie gorĄczki z tej strony,dostałam na to leki i mi przeszło .ciŚnienie mam..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...bóle, prawie stały ból, kłucie pod prawą łopatką, i czasami przeszywający ból w piersiach , najczęściej po tym jak wyciągnę ręce do przodu lub góry i nagle cofnę. Ja mam nerwice i często takie bóle przed miesiaczką. Własnie teraz mnie męczą... Witam mam 17 lat i tez boli mnie w..

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką

.. ...tygodnia czuje silne kłucie i bóle pod prawą łopatką , nieraz aż piecze. Miałam to jakiś miesiąc temu , ale po paru dniach przestało , teraz objawy są silniejsze. Nie mam tego non stop , ale parę razy dziennie. Kłucie odczuwam najczęściej przy wysiłku , ale nie tylko. Najmniej boli jak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 509

.. ...takie duszności i dziwne kłucia pod łopatkami miałam. Ale to tylko nasza głowa. Niestety nerwica myśli, że jakby nie dawała o sobie znać to bysmy o niej zapomnieli, a przecież * ona * chce być * naszą przyjaciółką * ; ) Może znów cię dopadła, bo masz nerwową sytuację z teściową i obciąża..

Kłucie, uczucie dyskomfortu pod lewa łopatką

.. ...Ja też miewam takie kłucie pod lewą łopatką ale wtedy gdy np, mam wzmożony wysiłek np. rower, bieganie, czy dźwiganie przez kilka dni. Po wysiłku kilkudniowym czuje takie kłucie. Co prawda mija ono z czasem ale dziwne to trochę. Kiedyś gdzieś wyczytałem że może to być coś z sercem ale u..

Kucie w klatce piesiowej - 17 lat

.. ...nierównomierna praca serca,kłucie w klatce aż to łopatki.. ja dostałem leki ,ale jak się zdenerwuję to pikawa mi skacze samoistnie jak chce..pozdrawiam i zrób cos z tym bo Sercze sie zameczy ,ja zaczełem od neurologa... Na przyspieszone bicie serca dostalam metocard, na uspokojenie..

Ból pod lewą łopatką i klucie

.. ...ból w okloiby serca kłucie okropne nie moglam leżeć, siedzieć spać, oddychać. Po tygodniu męczarni wylądowałam w szpitalu zrobiono mi wszystkie badania i okazało sie że jestem zdrowa jak ryba, a te bóle to sa tzw. nerwobóle. Dostalam zastrzyki wzmacniajace jakies tabletki i maść ból..

Serce - uciski od kilku dni u 17-latka

.. ...szczypania, uciski, kłucia serca. Teraz odczuwam je pod sercem, po jego lewej stronie, na środku, jak i czasem za łopatką ( różne miejsca, lecz skupienie okolicy serca ). Śpię około 10h dziennie, od soboty mam mniej aktywności ruchowej ( nie wychodzę z domu, dużo po nim chodzę, siedzę..

Mrowienia i drętwienie kończyn

.. ...około 2 lat czuję częste kłucie pod prawą łopatką, brakuje mi czasami tchu. Jednakże te bóle są ostatnio rzadsze, występują ponadto mrowienia kończyn ( po 3 - 4 minutach bez ruchu ) do tego dochodzi ból łydek i swędzenie całego ciała. Podczas wysiłku fizycznego często miewam bóle lewej..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk - Str. 2

.. ...mama skarżyła się na kłucie pod łopatką lewą już od jakiegoś czasu, wczoraj straszne mdłości ją dopadły po tym jak wzięła gorącą kąpiel i słabo jej się zrobiło. Była ogólnie zmęczona tak, że ciągle śpi i leży. Gorączkę chwilę miała w nocy. czy to zawał? coś z sercem czy grypa..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 2

.. ...po jedzeniu, tyle że kłucie za łopatką może być od serducha więc idź do kardiologa, ja byłem i nic nie mam z sercem, możesz również przejść się na gastroskopię, nie jest to przyjemne bo wsadzają Ci rurę w gardło, ale może dać cenne informacje u mnie na przykład * odkryto * refluksowe..

Tachykardia zatokowa

.. ...temu zabolało poczułam kłucie do łopatki i zaraz oczywiście panika, więc i serce przyśpieszyło.. ale trwało to minutkę i wróciło do normy, kiedy pomyślałam sobie, że to nic takiego.. ) także mam tylko ogromnę nadzieje, że jak uda mi się wyleczyć ten żołądek to znowu wrócę do normalności..

Dziwne kłucie przy przełykaniu

.. ...pokarm czuję takie dziwne kłucie w przełyku, które promieniuje do pleców. Czasem nawet czuję że to kłucie * rozchodzi * się w kierunku łopatek. Dodam, że to kłucie jest mniej więcej na środku pleców. Jak mi się odbija to też czuję to dziwne uczucie. Może ktoś z Was miał coś podobnego,..