Kłucie w mostku objawy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...mi moje * kochane * kłucia w sercu i pobolewania za mostkiem. W dodatku niemiłosiernie się objadłam ( wiecie, niedziela za stołem... ) i chyba dostałam jakiejś niestrawności. Na koniec dnia już nie tylko serce mi dokuczało, ale i żołądek. I doszły kłucia w boku lewym, boku prawym, na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...drętwienie serca i jego kłucie, - bóle w klatce piersiowej na wys. mostka i tak jakby za mostkiem od strony pleców ( okropne - mam ich dość ), - duszności ( płytki oddech, czasem myśle ze sięduszę ) - okropne Napiszcie mi proszę czy to normalne objawy?? W chwili obecnej biorę tylko 0,5..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 237

.. ...objawy nerwicy czyli kłucie w okolicy serca z lewej strony , w mostku ból żołądka kręgosłupa, ściskanie żołądka po którym następuje paniczny strach i wizja zawału serca a co za tym idzie śmierci. Często drętwieje mi też lewa ręka i mam uczucie opuchlizny. Robiiłam ogólne badania krwi...

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...żadnych innych bóli, np. kłucia w mostku. Czy ktoś miał tylko taki objaw jak ja?? Co powiedział lekarz?? Pozdrawiam i proszę o odp Witam. Mam podobne objawy. Od paru dni kiepsko sie czuję. Jadę samochodem do pracy ( pasażer ) i po kilku minutach jazdy robi mi sie słabo i niedobrze. W..

Szybkie tętno, szczególnie rano po śniadaniu

.. ...mam duszności i czasem kłucie w mostku. Często przechodzi po wypróznieniu. Czuję sie wtedy bardzo źle..Bardzo mnie ta sprawa gnębi. mam identyczne objawy jak ty. dokładnie po sniadaniu mam zawsze takie przyspieszenie, czesto musze skorzystac z ubikacji w tym czasie, serce wali okolo 20 -..

Niskie tetno i kłucie w mostku

.. Witam... byc może podobny temat juz był poruszany... jednak jestem tu pierwszy raz i za bardzo sie nie orientuje... Nigdy sie tym nie interesowałem jednak ostanimi czasy mam nastepujące objawy: 1. dosyć dolegliwe kłócie w mostku - lekarze mówią, że to nerwica lub jakieś nerwobóle... 2. od kilku lat mam..

Kłucie i pieczenie w mostku

.. ...pytanie. Tak jak w temacie kłucie i pieczenie w mostku. Mam 26 lat, kiedyś bardzo dużo uprawiałam sportu. Przy sportach wysiłkowych, zresztą różnorakich nie było żadnych objawów jeśli chodzi o ból w mostku. Czasem tylko coś zakuło lecz po paru sekundach przechodziło i to wszystko. Od..

Boję się o swoje życie

.. ...piersiowej. Nieustanne kłucie ( wzdymanie ) w szczególności w mostku, nasilające się przeważnie po spożyciu posiłku. Czasami kłucie w formie nerwobóli przenosiło się na lewy bark. Nadpobudliwość wynikająca z nerwicy - tak sądzę. Te wszystkie objawy zmusiły mnie do podjęcia zdecydowanych..

Ucisk w mostku i częste głębokie wdechy

.. ...Pierwszy raz jak miałem te kłucia nie wiedziałem co ze sobą zrobić, byłem niespokojny itp. Co to może być ??? Proszę o Pomoc. :( Nie jestem lekarzem miałam takie objawy okazało się ze to wina kręgosłupa piersiowego pozdrawiam nadmieniam że mam tez nerwice więc przyczyna może ezeć po..

Ostry ból w okolicy serca

.. ...tez mam takie silne kłucia pod lewym podżebrzem,od kilku lat co jakis czas tam kłuje...do tego kłucia,bóle,ściskanie w mostku...bol przełyku,w nadbrzuszu, ...sama nie wiem co mi jest.Wiem na pewno ze większość objawów występuje na tlnerwowym.Czuję ze słabnę,dobrze sie czuję przez..

Uciski, kłucia, etc.

.. ...Często miałem też uciski/kłucia w okolicach mostka i lewej strony ( daleko od mostka ). Wszystkie te objawy są odczuwalne w większości jak jestem sam i np. robię coś na komputerze. Mogę normalnie uprawiać sport, chociaż zdarza się, że też nieraz czuję jakieś ukłucie na chwilę. Nie męczę..