Kłucie w nogach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1010

.. ...strony mam zawroty głowy, kłucie serca( czasami - lekarka powiedziała że to nerwoból i żebym nie zwracała na niego uwagi ) ciągłe osłabienie, czasami pojawiają mi się dziwne kropki przed oczami do tego takie dziwne mrowienie w nogach ... nie potrafię tego konkretnie nazwać to coś jak by..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 24

.. .....ostanio doszły bolesne kłucia w nogach , od dwóch dni nieustannie czuję mrowienie w lewej łydce a zaraz potem łapie mnie bolesny skurcz aż do samej stopy... Jestem tak bezradna jak małe dziecko , mam już tego dosyć , chcę żeby to minęło a nie mija , boję się tylu chorób , że nie..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...mnie strasznie męczy...kłucie w klatce piersiowej, niemoc w rękach, nogach i ogólne zmęczenie!! Brak oddechu nieraz sprawia że jest mi niedobrze, strasznie ciężko złapać oddech...wszystkie mięśnie bolą i w tym brzuch!! Dlatego też ciągle boję sie ze to coś nie tak z dzidziusiem!! Jest mi..

Uczucie mrowienia w nogach i czucie klucia w klatce piersiowej ...

.. ...155/95 :( Patryk Ja mam kłucie tak jak ty ale głownie po lewej stronie i czasami serce przez chwilę bije szybko zaraz po tym biciu lekko kręci mi się w głowie.Myślę że masz nerwicę.Moja rada to zacznij uprawiać lekki sport albo nawet spacer.Pamiętaj że jak siedzisz przed komputerem twoje..