Kłucie w płucach

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 76

.. ...czułem ostre sciskanie i kłucie w klatce piersiowej tak jakby mnie ktoś za płuca i serce złapał i wykręncał w lewo i prawo myslałem że zaraz umre ale pogotowie przyjechało zrobili mi EKG miałem cisnienie 120 na 80 i ze sercem wszytko oki ale puzniej sie okazało że to nerwica lękowa biore..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 593

.. ...lekarza bo mam tak jagby kłucia w tych płucach nieraz to nie moge wziac pełnego oddechu a i jeszcze jak smarkam to krew mam w tych ze * smarkach * a poprzez to nerwice gdy sie bardzo zdenerwuje szczególnie w domu to krzycze i poprzez to * zdzieram * gardło moze to od tego? ale naprawde..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 15

.. ...co prawda nie miałem kłuc w sercu ale miałem nie równe bicie serca cczasem mój oddech stawał sie taki pusty jakby nie przechodzi przez płuca było to dziwne uczucie jeden raz mocniejsze picie serce a drugi zas prawie wogule i napedziło mi duzo starchuu wszstko trwało około 3 godzi miałem..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 139

.. ...serducho, drętwienie, kłucie, duszności, bla, bla, bla. W kółko to samo. Ktoś pisze, że mu świszczy w płucach jak się rusza! : ) No nie chcę nikogo obrażać, ale chyba chłopie musisz ruszyć głową... Jak wypuszczasz powietrze z balonika to też świszczy a balonik przez to nie dostaje..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...czułem ostre sciskanie i kłucie w klatce piersiowej tak jakby mnie ktoś za płuca i serce złapał i wykręncał w lewo i prawo myslałem że zaraz umre ale pogotowie przyjechało zrobili mi EKG miałem cisnienie 120 na 80 i ze sercem wszytko oki ale puzniej sie okazało że to nerwica lękowa biore..

Ucisk, gula w gardle - Str. 11

.. ...ogniskujące w całym płucu kłucie które się rozbija po płucach jak iskry.Pewnie mam nerwice,bo jestem nerwowy facet.W życiu największym wrogiem zdrowia jest chyba stres.Stres nie tylko powoduje nerwice i urojenia hipochondryka,może on powodować poważne schorzenia przewlekłe..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach

.. ...powiedzieć w formie kłucia, po lewejs stronie pleców, gdzieś w okolicy płuc... co to może być? może dacie jakieś wskazówki? zastranawiam się czy nie warto na wszelki wypadek pójść do lekarza. Hej ja mam 19 Lat i mam to samo co ty ... gdy robie wiekszy oddech to mnie kuje coś z tyłu..

Ból, kłucie z lewej strony, jakby w płucach - Str. 3

.. ...popołudnia nieczuję kłucia ale wieczorem już tak. A jak wieczorem znów zapalę to przechodzi. Mam też znajomych którzy palą od rana do wieczora i to minimum paczkę i kaszlą suchym kaszlem ale na żadne bóle się nie skarżą. Z tym kłuciem to zrobiłem rtg,ob - ok,spirometria bdb. : ) lekarka..

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...wymieniłam oraz uczucie kłucia serca bardzo częste oraz uczucie ciężaru w płucach. To wszystko moje objawy, które jednak rzadko występują razem. To jeśli chodzi o klatkę piersiową. Bo mam do tego od ponad pół roku codzienne bóle głowy. Nawet nie pamiętam już kiedy ostatnio obudziłam się..

Niski puls wieczorem i w nocy. Kłucie w okolicach serca

.. ...tamtego czasu mam dotkliwe kłucia w okolicach serca i miejsca z lewej strony pod żebrami. Niepokoi mnie również mój puls, który wynosi w dzień tak jak bym chciał - 65 - 85. Natomiast w nocy przeżywam spory koszmar. Puls przeważnie 55, często się budzę z powodu braku powietrza w płucach..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej żadnych zmian na płucach...

Kłucie

.. Miewam też kłucie w plecach przy oddychaniu.Mam to od ok. 10 miesięcy. Niewiem czy iść do lekarza czy nie. Witaj, jeżeli odczuwasz ból w plecach przy oddychaniu to możne wskazywać na chore płuca, sprawdź to lepiej u lekarza, zrób sobie zdjęcie RTG, ale najlepiej zgłoś się na początek do lekarza pierwszego..

Ból w plecach, pomóżcie!!!

.. ...pokarm. Takie jakby kłucie, ściskanie, trzyma tak z parę minut i przestaje. Czy ktos wie co to moze być? prześwietlony kręgosłup piersiowy? Dokładnie parę dni temu miałam rtg klatki, wynik w normie I ten ból po chwili czuję juz w całej klatce piersiowej nie tylko na plecach :( 1. RTG..

Kłucie serce

.. ...na tym forum odnośnie kłucia to jest ich setki i nikt normalny ( czyt. nie szaman ) bez badań nie powie ci co te kłucie powoduje bo powodów może być 1500. Może masz wade serca, może masz nerwobóle, może to nerwica a może coś z żebrami albo płucami itd itp. Mamy XXI wiek i zamiast wróżek..

Ciąża czy coś innego? ...

.. ...takie..krótkotrwałe kłucia, mam wrażenie, że bolą mnie płuca .. czy jest możliwość, że zaszłam w ciąże? 3 dni temu robiłam równiez test ciązowy, wyszło że wszystko jest Ok i nie jestem w ciąży... Możliwe, że to strach przed niechcianą ciążą jest przyczyną tego wszystkiego? Prosze o..

Bóle pleców, korzonki, kłucia w sercu (lub płucach), częste migreny

.. ...często mam również dziwne kłucia w lewej części klatki piersiowej ( albo serducho albo płuca ). Muszę wziąć kilka głębokich wdechów, by ból przeszedł ( podczas wdechu ból jest bardzo silny ). To jedyna metody, by ból ustał. Póki tego nie zrobię - przy każdym wdechu trochę mnie pobolewa...