Kłucie w prawej piersi

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

Bóle w klatce piersiowej o podobnym do dławicy charakterze

.. ...ból lewego ramienia. Kłucie ( kolka w prawym górnym kwadrancie brzucha związana z bieganiem, jest częstą przyczyną bólu. Spowodowane jest napięciem w więzadłach otrzewnowych łączących przeponę z trzewiami. Zator płucny może być sugerowany przez ból w klatce piersiowej, gorączkę i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 76

.. ...czułem ostre sciskanie i kłucie w klatce piersiowej tak jakby mnie ktoś za płuca i serce złapał i wykręncał w lewo i prawo myslałem że zaraz umre ale pogotowie przyjechało zrobili mi EKG miałem cisnienie 120 na 80 i ze sercem wszytko oki ale puzniej sie okazało że to nerwica lękowa biore..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 182

.. ...przyśpieszone bicie serca, kłucie w klatce piersiowej itd. ) Mam do Was pytanie, palę papierosy czy to pogarsza mój stan? Jestem też umówiona na początku stycznia do psychologa, chcę chodzić na psychoterapię, czy to poprawi mój stan? Pozdrawiam. Aga i wszystkie kochane kobietki.U mnie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 555

.. ...podnieść się z łóżka kłucia w klatce piersiowej, uciski, kłucia w plecach i dziwne uczucie towarzyszące mi cały czas pod prawą pachą przenoszące się na plecy, uczucia totalnego zmęczenia mroczki w oczach słabo widzenie itd. mam tego bardzo dużo... Czy to nerwic?? Każdy lekarz mówi mi ze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 717

.. ...się zimno, cała drżę, kłucvire we klatce piersiowej czasami ból głowy, wydaję mi się że drętrwieją mi ręcer nogi. dzisiaj mamDzisiaj np. mam takie jakby mrowienie prawej dłoni. Czy wy też macie podobne objawy. Czy ktoś z Was brał Pramolan 50mg. Jak pójdę do lekarza i mi powie , że..

Acenocumarol i wskaźnik INR - Str. 2

.. ...lub wybiegamy się na kłucie.Panią Danę prosiłabym o wypowiedż w sprawie tego środka z USA.Ponoć bardzo dobry.Ile kosztuje? Jak się stosuje? no i ogólnie co myśli o nim.Pozdrawiam. Witam. Ja obecnie mam 19 lat, mam za soba 2 operacje. Pierwsza operacja ( miałam wtedy 3 lata ) to było..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 89

.. ...zanotowałem : silne kłucie w klatce piersiowej, ponad mostkiem po lewej i prawej stronie, słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 197

.. ...pozwala mi na to własnie kłucie w lewej stronie klatki piersiowej, tak jakby w sercu choć badanie serca nie wykazało żadnych nieprawidłowości. Dziwne jest to, że ból ten nie pojawia się u mnie po wysiłku, a wręcz po nim niekiedy przestaje ale potrafie obudzić się własnie z takim bólem,..

Dodatkowe skurcze - Str. 7

.. ...skurcze, a czasami także kłucia i bóle w klatce piersiowej.U kardiologa byłam już kilka razy a rok temu miałam holtera,który wykazał dodatkowe skurcze nadkomorowe i tachykardię.Wówczas postawiono diagnozę;NERWICA.Dostałam leki przeciwlękowe i Concor 5.Prawie mi przeszło ale teraz objawy..

Zaburzenia rytmu serca u 21 latka

.. ...to nerwica ale za te kłucia w klatce, uczucie duszności okazało się, ż e odpowiedzialny był mój kręgosłup! Mam 25 lat, pracuje za biurkiem i uprawiam sport. W ciągu roku z powodu chorych jelit schudłam 7 kg, w kręgosłupie coś straciło elastyczność i się pokrzywił odcinek piersiowy (..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 84

.. ...czułem ostre sciskanie i kłucie w klatce piersiowej tak jakby mnie ktoś za płuca i serce złapał i wykręncał w lewo i prawo myslałem że zaraz umre ale pogotowie przyjechało zrobili mi EKG miałem cisnienie 120 na 80 i ze sercem wszytko oki ale puzniej sie okazało że to nerwica lękowa biore..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 100

.. ...mostku i u mnie dodatkowo kłucie w serduchu :/. Radzę Ci zrobić EKG - możliwe, że to nerwica ( to BARDZO prawdopodobne ), ale lepiej zapobiegać niż leczyć. Odpocznij też trochę - skoro to dopiero od 3 dni. Może jak się zrelaksujesz i wypoczniesz, to poczujesz się lepiej ! czy was też..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...jednak cały czas mam kłucie w klatce piersiowej tak bardziej po prawej stronie, dusi mnie, piecze. Ale jakoś staram się mało o tym myśleć. Mam nadzieję, że takie ataki nie będą się powtarzały często. To gorsze niż atak migreny. A i to mnie często spotyka. Pozdrawiam was Jejku jak sobie..

Ból pod lewą łopatką, może być to sprawa związana z sercem?

.. ...bóle, prawie stały ból, kłucie pod prawą łopatką, i czasami przeszywający ból w piersiach , najczęściej po tym jak wyciągnę ręce do przodu lub góry i nagle cofnę. Ja mam nerwice i często takie bóle przed miesiaczką. Własnie teraz mnie męczą... Witam mam 17 lat i tez boli mnie w..

Nagły ból w sercu, ostre kłucie

.. ...myslałam ze to ból * kłucie * serca i bagatelizowałam sprawę... ale od dwóch dni mam ostre ataki ale tym razem w prawej częsci klatki piersiowej... jestem przerażona bo wczorajszy trwał jakieś 20 minut i nie byłam w stanie nic zrobic;( mam zaledwie 17 lat jeszcze nie skończone nawet )po..

Kucie w klatce piersiowej, co to może być? - Str. 2

.. ...lat i tez mam takie kłucie w prawej klatce piersiowej tez sie boje co to. Jak już zacznie mnie kłuc to nie moge sie ruszac ani oddychac bo strasznie boli. Ostatnio na lekcji mnie strasznie bolało i myślałam ze nie wytrzymam. obudziłam się dzisiaj o 4 :00 nad ranem... z silnym bólem *..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...mnie strasznie męczy...kłucie w klatce piersiowej, niemoc w rękach, nogach i ogólne zmęczenie!! Brak oddechu nieraz sprawia że jest mi niedobrze, strasznie ciężko złapać oddech...wszystkie mięśnie bolą i w tym brzuch!! Dlatego też ciągle boję sie ze to coś nie tak z dzidziusiem!! Jest mi..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...prawej ręki, uczucia kłucia w łokciu lub kolanie itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym razem..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...zanotowałem : silne kłucie w klatce piersiowej, ponad mostkiem po lewej i prawej stronie, słabsze klucie w mostku, drętwienie lewej ręki i prawej nogi, suchość w ustach, drżenie rąk, bladość na twarzy, zimne poty, zawroty głowy. W szpitalu stwierdzili, po badaniach krwi i ekg, że to nie..

Wysokie tętno 122/86/125

.. ...inne objawy typu ból, kłucie? Pozdrawiam mam kłucie w lewej piersi prawie codziennie że nawet juz na to nie zwracam uwagi...zmieniam lekarza i basta! Jak się czujesz? Napisz coś od czasu do czasu co z tobą i oczywiście po wizycie u kardiologa co wyszło. Życzę dużo zdrowia i pogody ducha,..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...cierpiałam też na ostre kłucie w klatce piersiowej,podobno nerwobóle,na tle stresowym,wtedy też nasilało się sinienie i drgawki z zimna. Przez długi czas krępowałam się chodzić na zajęcia z pływania, mialam granatowy strój kąpielowy i prawie tegoż samego koloru właściwie cale nogi i..

Ból lewego ramienia i klatki piersiowej

.. ...trzech dni odczuwam kłucie w lewym ramieniu oraz klatce piersiowej ( prawa strona ) szczególnie występuje w momencie skręcenia głowy w prawą strone... zaczęło sie od bólu żył wiodących wzdłuż lewej reki i lekkiego kłucia w klatce... teraz ból ten sie nasilił i jest dość uciążliwy....

Kłucie w sercu po stosunku

.. Witam ostatnio podczas uprawiania seksu zaczęło mi robić duszno,po stosunku kulo mnie serce i miałem wysoki puls.dodam ze mam 18 lat i pierwszy raz mam takie coś,poszłem do lekarza ten powiedział ze to nerwica ( jestem b.podatny na nerwy,trzęsą mi sie dłonie ) zapisał tabletki na uspokojenie.Objawy ustąpiły..

Zapalenie mięśnia sercowego, nerwica, oraz inne choroby!

.. ...budzą i nie są to żadne kłucia jak u wiekszości nerwicowców tylko normalne bóle, duszności. nie biore żadnych leków. Wejście na półpietro sprawia mi problem, męcze sie, wystarczy że wyjde z łóżka a serce zaczyna bardzo szybko bić, frakcje wyrzutowa mam 70%.Cały czas mam wrażenie jakby..

Duszności, nagłe bez przyczynowe wzmożone bicie serca

.. ...po za tym, to czasami kłucie w okolicach klatki piersiowej. Do tego jeszcze ( jak to ładnie ujęła jedna osoba ) odczuwanie serca prawie cały dzień. No i takie powiedzmy nie związane z niczym napady lękowe. Trochę dziwne są, to nie będę o nich mówił : ) i tutaj ładny cytat pasujący nawet:..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...Przy okazji - wszelkie kłucia, nawet w okolicach serca, które tak wystraszają ludzi, są zwykle objawem nerwicowym, podobnie jak silne bóle ( potrafią być naprawdę baaardzo silne, ciągnące i piekące - bolą przy ucisku ) mięśni przymostkowych klatki piersiowej ( może być też stan zapalny,..

Ból z prawej strony klatki piersiowej w okolicy piersi

.. ...tzw. prądy a później kłucie które mi przeszkadzają,przy nie których udaje że nic mi nie jest ale ile można ukrywac ból,nie mówiąc już o oddychaniu. Byłam u ginekologa i stwierdził ze to przez zastrzyki antykoncepcyjne które biorę dopiero od pół roku i przez nerwy,tylko że ja nie mam..

Kłucie serca związane z zaprzestaniem palenia

.. ...może być przyczyna tego kłucia serca ? Dlaczego serce przestaje kłuć gdy wracam do papierosa ?. Dodam, że od dawien dawna nie robiłem żadnych badań na serce.Mam 45 lat. Proszę o pomoc. Prosze zajrzec do watku z kluciem serca, prawdopodobnie to ta sama przyczyna... nerwy. Jednakze w Pana..

Nerwica w ciąży - Str. 50

.. ...czuje pod lewą piersią kłucie jakby ktoą kuł mnie igła mam to cały czas do teraz,wiecie może co to.Dodam ze przy odpoczynku mniej boli jak przy pracy. Aris03 to wskazuje na ból żeber.Tylko,z tego co czytałam,jesteś dopiero w 4 miesiącu,więc ucisku jeszcze nie masz,bo mnie boli żebro z..

Co mi jest? czuję kłucie w prawej piersi

.. ...jakiś 2 tygodni czuję kłucie w prawej piersi. Kłuje mnie w trakcie dnia. Sam ból nie jest duży, ale na pewno niepokojący. Jak się prostuje, czy wydycham powietrze to się pojawia dziwny ból. Zauważyłam też, że kilka razy do roku mam taki atak bardzo szybkiego bicia serca. Serce mi tak..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...zapomnicie o bólu i kłuciach, stresach itp. sieroty jesteście i tyle!!!!! żryjcie tabletki to sobie organizm rozregulujecie. po prostu sie sami wykańczacie. nic nie robicie, nie uprawiacie sportu, żrecie byle co i byle jak w pośpiechu. co z tego że staracie się nie denerwować, nie myśleć..

Bóle (kłucie) w klatce piersiowej po prawej stronie

.. ...czasu odczuwam mocne kłucie po prawej stronie klatki piersiowej na wysokości serca. Nie mogę czasami głęboko oddychać oraz podnieść prawej ręki bez odczuwania bólu. Czytałem gdzieś że może mieć to związek z dyskopatią. Jestem chory na nią ale odcinka lędźwiowego a nie piersiowego. Może..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej

.. Bóle, mocne kłucie najpierw lekko po prawej stronie serca, teraz prawie przy ramieniu. W dzień wszystko jest ok, gdy kłade się spać również. Ale budze się bardzo wcześnie rano z ogromnym kłuciem właśnie po prawej stronie. Boli szczególnie przy nabieraniu powietrza. Przyczyną może być kilkuletnie palenie,..

Kłucie z prawej strony w klatce

.. Witam, dzis po południu zaczeło kłuć mnie w klatce piersiowej przy glębszym wydechu. ( nie wdechu ) Miejsce to prawa strona nad sutkiem jakieś 5cm. Teraz przestało, zaczeło się po wypaleniu papierosa. Mam 18 lat, pale od półtora roku. Mam sie martwić czy nie ? Kłuło tylko w tym 1 miejscu :| czy to jakaś..

Ból w prawej skroni i tyle głowy

.. ...ten ból a może raczej kłucie. Niedawno też pojawiały się silne bóle w okolicy klatki piersiowej przypominające nerwobóle. Nie wiem jednak czy to to..martwi mnie to gdyż miałam momenty kiedy mój stan nerwowy był tragiczny i nie miałam takich bóli. A teraz jest już dobrze..Czy mógłby mi..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 91

.. ...tym fotelu.dostałam kłucia w klatce piersiowej nie do wytrzymania.Naprawdę miałam dość.Innes i inne dziewczyny co macie prawka napiszcie proszę czy było cięszko chodzić na wykłady i jazdy?Ja bardzo chciałabym iść na kurs,mieszkam na wsi i przydało by mi się ale mam ogromnego stracha.Na..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki piersiowej żadnych zmian na płucach...

Kłucie serca, szybkie a czasami bardzo wolne bicie serca

.. Od dwóch lat miewam czeste kłócie serca, czasami mam 84 bicia serca na minute a czasami 50, gdy gleboko oddycham boli mnie klatka piersiowa. Czym jest to spowodowane co mam robiC?? Czy jest prawdopodobne ze mam te objawy przez przemeczenie organizmu? Pracuje czasami po 4 dni bez snu? Moglby mi ktos doradzic..

Moze ktos mi pomoze

.. ...podobnie jak Ty miałam kłucie i silne bóle serca. Dopiero wtedy poczułam tak naprawdę co to znaczy ból serca. Potem doszła jeszcze nerwica żoładka.Każda noc była dla mnie mnie koszmarem. Myślałam, że umieram. Trzęsłam się ze strachu, z zimna i nieprzespanych nocy. Moja domowa apteczka..

Hypokineza dolnej ściany i inne dolegliwości

.. ...jakiś czas mam takie kłucie w klatce piersiowej no i szybko się męczę Pozdrawiam i dziękuje Witam.Darku głowa do góry.Ja też choruję na kardiomiopatię rozstrzeniową już prawie 3 lata/prawdopodobnie po grypie/.No EF miałam trochę większą - 20 - 25%.Oprócz kardiomiopatii mam jeszcze..

Uczucie mrowienia w nogach i czucie klucia w klatce piersiowej ...

.. ...155/95 :( Patryk Ja mam kłucie tak jak ty ale głownie po lewej stronie i czasami serce przez chwilę bije szybko zaraz po tym biciu lekko kręci mi się w głowie.Myślę że masz nerwicę.Moja rada to zacznij uprawiać lekki sport albo nawet spacer.Pamiętaj że jak siedzisz przed komputerem twoje..

Kłucie jednym punkcie - klatka piersiowa z prawej strony

.. ...tygodnia męczę się z kłuciem na wysokości pachy z prawej strony klatki piersiowej. Jest to bardzo ostry ból i czuję go przez cały czas. Najbardziej boli przy oddychaniu, jak dużo mówię, jak się schylam, zmieniam pozycję... Przez ból chodzę przygarbiona i wykrzywiona, a spać kładę się pół..

Czy to są dobre wyniki EKG ?

.. ...klatce piersiowej oraz kłucia .Do tego mam stan podgorączkowy 37,1 - 37,5 Za pomoc dziękuję nie czekaj 2 tygodnie.Przecież tymczasem możesz iść do lekarza pierwszego kontaktu i jemu pokazać wyniki.Po co masz snuć domysły i stresować się. Zgadza się, do lekarza prowadzącego , on napewno..

Kłucie z prawej strony klatki piersiowej + mrowienie i inne

.. ...herbata Co mnie martwi: Kłucie z prawej strony klatki piersiowej Dzisiaj obudziłem się z pusującym * kłuciem z prawej strony klatki piersiowej * trzymał mnie przez około 10 minut po czym bół znikł, potem jak poszedłem pograć na boisko po meczu bół powrócił na następne 5 minut, teraz..