Kłucie w prawym boku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...mi moje * kochane * kłucia w sercu i pobolewania za mostkiem. W dodatku niemiłosiernie się objadłam ( wiecie, niedziela za stołem... ) i chyba dostałam jakiejś niestrawności. Na koniec dnia już nie tylko serce mi dokuczało, ale i żołądek. I doszły kłucia w boku lewym, boku prawym, na..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 298

.. ...róźnoraki sposób tj od kłucia w lewym boku , później przechodza na prawa stronę , a czasami mam taki silny ucisk w klatce , że boje sie złapać głębszego oddechu. Cały czas moje mysli biegaja wokól jednego : Strach przed śmiercią !!! I to nie tylko swoja , ale równiez strach o swoich..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 2

.. ...uczucie rozpierania, kłucia i pieczenia, promieniującego do pachwiny, cewki moczowej, uda i pod prawe żebra, przez parę dni luźne stolce. W końcu z silnym bólem brzucha pojechałam do szpitala, zrobili mi usg i rezonans brzucha oraz usg dopochowe. Badania wykazały, ze mam 3 cm..

Ból w prawym boku i pachwinie - Str. 5

.. ...smieje bo udaję... ból to kłucie a nagle jak by mnie ktoś uderzył z całych sił... Błagam Powiedzcie co mam zrobić ja nie symuluje ! Witam. Ja podobne objawy tzn.bóle w prawym dolnym rogu ,w okolicach wyrostka mam od 20 lat.Ginekolog przeleczył mnie antybiotykiem ,chociaż nic..

Ostra kłucie w mostku ??

.. Mam ostre kłucie w mostku. Ból jest zbliżony do kłucia w boku tzw .kolka. Dzisiaj w nocy śpiąc obudziałam się i odczuwałam ten ból. Nie mogłam się przekręcić, położyć na drugim boku, bo to sprawiało ból. Musiałam leżeć bez ruchu - też bolało. Dzisiaj rano powtórzyło się to dwa razy. Siedząc w pracy przy..

Złe wyniki-młody wiek

.. ...Ostatnio miewałem lekkie kłucia w prawym podżebrzu. Dokładnie w boku w połowie odcinka od miednicy do żeber. Zrobiłem podstawowe badania krwii: bilirubina 1,84 ( 0,2 - 1 ) ALT 80 ( 0 - 41 ) AST 39 ( 0 - 40 ) amylaza w surowicy 63 ( 28 - 100 ) Białko c - reaktywne 1,1 ( 0 - 5 )..