Kłucie w serca przy oddychaniu

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 291

.. ...doszedł ból kraku, ból i kłucie w klatce piersiowej, mrowienie w czubkach palców i problemy z oddychaniem. Poleciałam do lekarza, EKG nic nie wykryło, internista postawił diagnoze: nerwy i przepisał kropelki na uspokojenie. Problem w tym że ja czuje sie coraz gorzej, boli mnie cały..

Ból w okolicach serca u 16 latka

.. ...Artur, często czuję kłucie w okolicach serca co uniemożliwia oddychanie. Próbuję wtedy * łykać * powietrze w bardzo małych oddechach bo inaczej nie daje rady ( ból jest zbyt duży ). Takie dolegliwości mam już od dłuższego czasu ale ostatnio bóle się nasiliły i łapią mnie w najmniej..

USG serca: wiotkie, prolapsowate płatki zastawki mitralnej

.. ...ostatnim czasie mam kłucie w sercu - nie zdarza się to często, ale w ostatnim tygodniu praktycznie co drugi dzień. dodatkowo miewam ataki lęku - kołatanie serca, trudności w oddychaniu, potliwość, nudności - typowe objawy... szczerze mówiąc do niedawna byłam przekonana, że to ma bardziej..

Brak tchu i częste ziewanie

.. ...do tego czuje lekkie kłucie w okolicach serca i czasem drętwieją mi pace w lewej ręce mam problemy z oddychaniem narazie byłem u lekarza internisty który powiedział mi że to nerwica i przepisał mi syrop na uspokojonie i witamine b1 i co do nerwicy to raczej się zgodze ostatni rok był dla..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...Druga sprawa pieczenie i kłucie serca i po lewej stronie - teraz nawet jak to pisze to też mnie kłuje - - - - - to zgaga.Jedzonko cofa się i zatrzymuje właśnie w tym miejscu. Lekarz przepisał mi leki na te przypadłość. Ale też często powraca. najlepiej spać wtedy z głową i klatką..

Dolegliwości z sercem

.. ...2min. i tak w kółko. Kłucie w klatce piersiowej - mostek, ból serca - choćby kolka pod żebrami, ciężkie oddychanie - wręc sapanie, koszulka już na początku mokra od potu, twarz * burak * , odkrztuszanie jak przy chorym gardle. Co dziwne jak idę na siłownie - to po siłowni senność mi..

Trudności w złapaniu głębokiego oddechu

.. ...czuję bardzo mocne * kłucie * w okolicach serca. uniemożliwia mi to złapanie głebokiego oddechu i wtedy jestem zmuszony do oddychania * płytkiego * . zazwyczaj ta niemożność ustepuje po 2 - 10 minutach i wtedy wszystko jest normalnie. nie zauważyłem też zadnych sytuacji po których to..

Kłucie serca przy oddychaniu

.. ...pozna przyczyny, tego kłucia przy oddychaniu, niech mi napisze na gg, proszę was :( gg:12348886 Witaj Soboek, witam Wszystkich z dolegliwościami * sercowymi * . Moze tenn post, kyóry zamieszczę pzwoli Wam z troche zdrowszej strony spojrzec na Wasze objawy i sie w nie nie wkręcac, ze..

Moje objawy

.. ...ręka, czasem prawa ), - kłucie w serca ( co jakiś czas i utrzymuje się przez kilka dni, ostatnio kuło mnie gdy zmieniałem pozycje leżąc ), - ciężkie oddychanie, - przez jakiś czas drgała mi dolna powieka u prawego oka, - nie mogę opanować myśli, bardzo dużo myślę o tym co mi dolega...