Kłucie w uszach

Nerwica - czy na pewno? - Str. 13

.. ...ten ból, tak jakłby kłucie, ale nie do konca. Pozdrawiam wszystkich Witam wszystkich!!! Z dużym zainteresowaniem czytałam wasze wyznania i zmagania z tą okropną chorobą...Poruszają mnie do płaczu,ale jednocześnie uspakajają, ze nie tylko ja muszę stawiać codziennie czoła tej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...dławienie, ścisk żołądka, kłucia w klatce piersiowej, oczywiście kołatania, strzelanie w uszach, itd. ). Niestety moją zmorą są nocne * palpitacje * jak je nazywam. Bywają lub nie. Budzę się z kołataniem, lub obudzę się i dopiero wtedy się zaczyna. Zwykle puls jest, ok. 90 - 100,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...nierówny rytm, kołatanie, kłucia i takie uczucie jakby miało się urwać i wpaść do żołądka. Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w..

Chcę zmienić swoje życie - mam nerwicę

.. ...długo.ciągle odczuwałem jakieś kłucia z lewej strony, doszedł również nieustający szum w uszach.w końcu poszedłem do kardiologa.zrobiłem echo serca, holter ciśnieniowy, badania krwi, wszystko ok, jedynie zbyt mało dobrego cholesterolu, pani doktor zaleciła więcej wypoczynku na świeżym..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...piersiowej w postaci kłucia, bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia(..

Tachykardia i szumy w uszach

.. ...Dodam ze mam tez lekkie kłucia w okolicy serca. Witaj mike. Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie szumy zaczeły sie jak kardiolog przepisala mi leki na nadcisnienie,które i tak odstawiłam bo czułam sie jeszcze gorzej.Szumy niestety pozostały do dzisiaj.Poczatkowo myslałam ze mi sie to wydaje..

Drętwienie nóg, rąk, czasami kłocie w głowie...

.. ...dziennie...do tego jakieś kłucie w uszach strzelanie itp jakby górę czaszki miało wysadzić...może jakieś inne leki?... pozdrawiam... Leki dobierane są indywidualnie,bellergot jest lekiem ziołowym,więc efekty mogą byc dopiero po dłuższym okresie.Nie napisałeś jaką masz dawkę..