Kłucie w żołądku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 38

.. ...mi moje * kochane * kłucia w sercu i pobolewania za mostkiem. W dodatku niemiłosiernie się objadłam ( wiecie, niedziela za stołem... ) i chyba dostałam jakiejś niestrawności. Na koniec dnia już nie tylko serce mi dokuczało, ale i żołądek. I doszły kłucia w boku lewym, boku prawym, na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 237

.. ...objawy nerwicy czyli kłucie w okolicy serca z lewej strony , w mostku ból żołądka kręgosłupa, ściskanie żołądka po którym następuje paniczny strach i wizja zawału serca a co za tym idzie śmierci. Często drętwieje mi też lewa ręka i mam uczucie opuchlizny. Robiiłam ogólne badania krwi...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 163

.. ...najbardziej dokucza ból ( kłucie ) w klatce piersiowej i scisk żołądka i czesto tez gardła, no i jeszcze stopa mnie boli. Coż wkręciłam sobie ze choruje na zatorowość płucną, tylko nie wiem jak to zbadać, bo nie wiem jak mam rozmawiać z lekarzem, z jakim sie umowic?? Iść najpierw do..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...boleć brzuch biegunki i kłucie w boku czy może mam jakiegoś raka żołądka czy co może iść do gastrologa co sądzicie Mnie niestety picie nie rozluznia,bo zwykle wiaze sie z podroza do centrum ,siedzeniem w tlumie i halasie( choc zwykle to uwielbiam, w momencie napadu nerwicy w/w czynniki..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 5

.. ...palenie tytoniu. Co do kłucia to pewnie nerwica lub ch. wrzodowa żołądka. Może czas zrobić EKG wcale nie wysiłkowe. A najlepiej gdy zrobi się je gdy występują owe bóle/kłucia. Jeśli ktoś ma zawał wcale nie znaczy że musi leżeć i turlać sie po podłodze z bólu lub wogóle coś odczuwać...

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...kołatania serca czy kłucia. Mówi się też o nerwicy żołądka - bóle, zaparcia, biegunki. Rzadko jednak - o wiele za rzadko - mówi się o nerwicy, która dotyczy głowy. Nie ma terminu * nerwica głowy * , - ale często za to podkreśla się, że to właśnie bóle głowy ( zaraz po sercu ) są..

WPW i inne objawy

.. ...pieczenie pod mostkiem, kłucia z okolicy jelit promieniujące pod żebra, po jakimś czasie dostałem ostrego skurczu żołądka ( w styczniu b.r. ) Wezwałem pogotowie - podano mi Spasmalgon, po 30 minutach przeszło, ale nadal po zjedzeniu wymiotowałem i czułem ból, następnie zacząłem po..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej - Str. 2

.. ...Witam, u mnie taki ból i kłucie w przełyku, pod krtanią mniej wiecej pojawia sie od roku, mialam wykonaną gastroskopie i wszystko począwszy od przełyk a skończywszy na żołądku jest w porządku, nic do zarzucenia, miałam badaną także tarczyce,gardło,krtań,usg jamy brzusznej i dalej..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...dławienie, ścisk żołądka, kłucia w klatce piersiowej, oczywiście kołatania, strzelanie w uszach, itd. ). Niestety moją zmorą są nocne * palpitacje * jak je nazywam. Bywają lub nie. Budzę się z kołataniem, lub obudzę się i dopiero wtedy się zaczyna. Zwykle puls jest, ok. 90 - 100,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...nierówny rytm, kołatanie, kłucia i takie uczucie jakby miało się urwać i wpaść do żołądka. Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski, szumy, pykania w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 216

.. ...węglowodanów? ) - płaczliwość - kłucia w klatce piersiowej, - nadkwaśnść, zgaga, nadrzerki na żołądku ( moje wyniki od lekarza ), - zawroty głowy, - lęki bez powodu ( np. erytrofobia ), - niespokojne myśli, - może drobne zmiany grzybiczne na skórze - nerwowość w stosunku do innych, -..

Nerwica żołądka - Str. 4

.. ...mieć straszne bóle , kłucia serca i jakieś lęki. Zaczęłam więc szukać w internecie co to takiego może być, aż trawiłam na nerwice wegetatywną. Teraz wiem że to właśnie ta nerwica co mnie tak okropnie męczy. Jest mi bardzo ciężko ! nie wiem co mam robić!. Dzisiaj byłam w szkole i znowu..

Czy to nerwica? jakby coś było w żołądku

.. ...inne: przede wszystkim kłucia w sercu i róznego rodzaju bóle głowy. Ze spaniem jakoś nigdy nie miałem problemów: - ). Jeśli chodzi o leki, to od jakichś 5 dni, od czasu nasilenia się depresji, biorę bioxetin 1 tabl/dziennie. Jest to to samo co seronil. Te 2 leki to polskie odpowiedniki..

Nierównomierne bicie serca, głównie po wysiłku - Str. 2

.. ...piersiowej w postaci kłucia, bóle głowy, zawroty, bóle żołądka( podobno zespół jelita nadwrazliwego ) mroczki przed oczami ( przyzwyczaiłem się po czasie ), uderzenia gorąca do głowy, spadki ciśnienia z piszczeniem w uszach, szum w uszach ) i wszyscy zwalaja to na nerwowy styl zycia(..

Napady agresji, płaczu, nie sypiam w nocy przez natłok myśli lub koszmary

.. ...( u mnie tak było ). Kłucia w kl. p. są charakterystyczne dla nerwicy, objawy, nazwijmy je żołądkowe także - ale może to równie dobrze występować w depresji. Znajdź w internecie i zrób sobie test Becka na depresję - dowiesz się czy ją masz, a jeśli tak, to w jakim jest stadium, może to..

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...moje kołatania serca, kłucia w klatce piersiowej i w okolicy kręgosłupa na wysokości serca są skutkiem ubocznym leków ale chyba byłam w błędzie. po kilku kolejnych dniach było dużo lepiej więc...zapaliłam a po kilku godzinach myślałam, że umieram: Kłucia, mrowienie w klatce piersiowej,..

Dziwne skurcze serca, napięcie, spłycony oddech i ucisk - Str. 2

.. ...mama skarżyła się na kłucie pod łopatką lewą już od jakiegoś czasu, wczoraj straszne mdłości ją dopadły po tym jak wzięła gorącą kąpiel i słabo jej się zrobiło. Była ogólnie zmęczona tak, że ciągle śpi i leży. Gorączkę chwilę miała w nocy. czy to zawał? coś z sercem czy grypa..

Nerwica, chroniczny strach czy choroba serca?

.. ...bardziej o charakterze * kłucia lub rwania * niż * duszności * ( w przypaku bólu zamostkowego tak na prawdę łatwo wpada się w panikę i traci zdolność racjonalnego myślenia, tym samym, rozpoznania rodzaju bólu, podobno ma to podłoże psychiczne lub nerwowe ). Ból wędrował od serca do..

CZUJE tetno w brzuchu

.. ...zoładka, te wszystkie kłucia to jest od stanu zapalnego żoładka i dwunastnicy, zobacz sobie gdzie jest zlokalisowany żołądek i dwunastnica - trochę anatomi nie zaszkodzi. jak będziesz tak się nakręcać to dostaniesz większej nadkwasoty i większego stanu zapalnego całych jelit i trzeba..

Tachykardia zatokowa

.. ...temu zabolało poczułam kłucie do łopatki i zaraz oczywiście panika, więc i serce przyśpieszyło.. ale trwało to minutkę i wróciło do normy, kiedy pomyślałam sobie, że to nic takiego.. ) także mam tylko ogromnę nadzieje, że jak uda mi się wyleczyć ten żołądek to znowu wrócę do normalności..

BÓLE NA WYSOKOŚCI PRZEPONY

.. ...przepony.myślałem,że to chwilowe,ale jednak się pomyliłem. ból nie nasila się,ale bardzo mnie martwi.jeśli jest ktoś kto wie,objawami czego może byc ten ból,to proszę o jakies informacje. z góry dziękuję pozdrawiam..