Kłujący ból głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 624

.. ...moje objawy to takie kłujące bóle głowy w różnych jej częściach... czasem jak sobie uroję to mdłości... zaburzenia widzenia... ale to tylko gdy sobie to wmówię... ogólnie czuję się dobrze... gdybym sie nie schizowała to byłoby super... wiem że tylko tomografia czy cos w tym stylu da mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 626

.. ...pomogło...lekarz przepisał mi to na kłujące bóle głowy... co słychać? u mnie bez zmian... ide do neurologa... chce już mieć pewność że nic mi nie jest... mam nadzieję że tak będzie. teraz nerwy już całkiem mnie zżerają... bóle nie ustają... mam nadzieje że to tylko nerwy a nie poważna..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...nad lewym okiem. Taki kłujący upierdliwy. Czasami - jak dopuszczę do tego, że się za mocno rozwinie, to boli mnie cała lewa strona twarzy, oko, za uchem i promieniuje na szyję i bark. Masakra. Kiedyś zawsze był co miesiąc, cyklicznie i trwał trzy dni. Padło podejrzenie, że ma to związek..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...charakterystyczne - kłujące, najczęściej dotyczą skroni ( wówczas taki ból można pomylić z niskim ciśnieniem ), promieniują albo * skaczą * ( czyli: raz boli z przodu, raz z tyłu, raz cała głowa, raz pół ) - to są napięciowe bóle - czasem w połączeniu z migrenami... i wtedy już nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 287

.. ...mostka, tętno ze 150, kłujący ból lewego ramienia i ogólnie zawroty głowy z panicznym strachem że zaraz zejdę z tego świata. Ostatnio podczas takiego * ataku * wylądowałem na pogotowiu ( ekg i skierowania do szpitala ) ale pani doktor stwierdziła że wg ekg i badania osłuchowego wszystko..

Kłujące bóle głowy, pogorszenie wzroku, zawroty

.. ...objawy migreny. Witam. Kłujący ból głowy, problemy z widzeniem - nic więcej. Pojawia się od czasu do czasu. Po RM - torbiel podpajęczynówkowa 3cmX3cmX4cm. Nie życzę nikomu takiej diagnozy. Za 1,5 m - ca kolejne badanie i się okaże ,,, ale poza tym jest ok ... Proponuję zastosować..