Kłujący ból w okolicy serca

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 2

.. ...kiedy dokucza mi silny kłujący ból i ciężkość w okolicy serca. Biorę tylko Propranolol który przepisała mi lekarka rodzinna. Ostatnio byłam u ginekologa ponieważ mam problemy z bardzo bolesnymi miesiączkami i zaproponował mi tabletki antykoncepcyjne. Czy ktoś miał podobny problem?A..

Ból w okolicach serca, niskie ciśnienie, drętwienie ręki

.. ...ponad tygodnia odczuwam kłujący i * uciskający * * ból w okolicach serca.Myślałem, że to nerwobóle i zażyłem APAP, niestety to nie pomogło... Oprócz tego czasami mam wrażenie, że moja lewa ręka lekko drętwieje. Miałem/Mam niskie ciśnienie ( chyba ) 102/52 puls okolo 100, wczesniej mialem..

Omdlenia przy dłuższym staniu oraz problemy z krążeniem

.. ...niepokoi mnie mocny kłujący ból w okolicy serca mimo że nie wykonuję żadnych męczących ćwiczeń. od jakiś 3 miesięcy zauważyłam, że wchodząc po schodach nawet już na II piętro oraz na spacerze pod górę łapie mnie mocna duszność i niekiedy ciężko złapać mi oddech. w tamtym roku miałam..

Ból w okolicy serca, ważne

.. ...bóle, były krótkie, kłujące, przeszywające. Dokłądnie nie pamietam ( już pamięć nie ta heh ) ile razy one wsytepowały, w kazdym razie miałem pare silnych ataków bólu. Oczywiście w wieku bodajze 19 - wizyta u kardiologa, Badania Echo serca, EKG nic nie wykazały, lekarz powiedział, ze to..

Ostry ból w okolicy serca

.. ...mnie ból serca taki kłujący czasem dziwnie czuję ten ból w brzuchu tak jakoś dziwnie mi przechodzi , promieniuje , ja jestem osobą bardzo nerwową , ale nie zawsze taka byłam , po prostu jestem w związku w którym to mój partner jest bardzo nerwowy a mnie się to udziela. Bardzo proszę o..