Kłujący ból z prawej strony

Ból po prawej stronie, nasilający w pozycji leżące

.. ...charakter przeszywający, kłujący przy głębokim wdechu, w pozycji pionowej w zasadzie ustąpił, jednak gdy położyłem się do snu bardzo szybko dał o sobie znać uniemożliwiając przebywanie w tej pozycji,uczucie jakby strzała przeszywała człowieka na wylot, dodatkowo także w okolicy końca..

Ból po prawej stronie i *przeskakujące* żebro

.. ...rozlany. To jest ból kłujący, najczęściej kłuje w jednym miejscu, choć to miejsce czasem się zmienia.. dziwnę to troszkę: ) Nowych wiadomości nie ma - boli nadal, a lekarze to ignorują. Dalej upierali się przy nerkach - miałam zrobione kolejne badanie, które chorobe nerek wykluczyło...

Silne kłucie i bóle pod prawą łopatką - Str. 2

.. ...wielu przypadkach objawy kłującego, ciągłego bólu po jednej stronie, którego natężenie wzrasta przy oddychaniu lub ruchu pochodzą od półpaśca narządów wewnętrznych. Ja miałam taki ból i nawet wylądowałam w szpitalu ale lekarze nie wiedzieli co to jest, bo wszystko było ok. Po mniej..

Ból z prawej strony klatki piersiowej w okolicy piersi

.. ...wstac, przeszywający kłujący ból, zwłaszcza przy wiekszyk wdechu lub kichnięciu :( :( : nie wiem czy nei wybrac sie na pogotowie:( bo niestety dzis bylam u lekarza i takie kolejki ze nie wiem kiedy sie dostane;( boje sie co to moze byc :( i strasznie utrudnia mi to zycie, chodze taka..

Ból w prawym boku i pachwinie

.. ...już OB mam w normie. Kłują mnie w żyły i pobierają krew jakby to miało pomóc - ostatnio miałam badania na chlamydię i boreliozę - czekam na wyniki. Mam skierowanie do poradni specjalistycznej gastroentrologiczej do której mogę zapisać sie w przyszłym roku - takie terminy. Pozostaje mi..

Ból z prawej strony pod żebrami, lekko z boku

.. ...wstac, przeszywający kłujący ból, zwłaszcza przy wiekszyk wdechu lub kichnięciu : czy kaszlnieciu ;( boje sie co to moze byc myslalm ze to moze zawianie bo faktycznie w niedziele wiał dośc silny wiatr, ale smaruje etonalem od poniedzialku i zero poprawy u lekarza oktropne kolejki, ciezko..