Kluska w przełyku

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 908

.. ...momencie poczułam jak moja kluska sie odkleja z przełyku ale z taki pekącym bólem ze juz wiedziam o co chodzi tylko teraz pojawił mi sie nowy problem bo osoba której musze cos powiedzic to moja mama i wiem ze nieprzejdzie mi to przez gadło i chyba jestem skazana na a kluche az do konca i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1058

.. ...kaszel,to bóle w klatce,to kluska w gardle,problemy z przełykaniem,suchość gardła,bóle w klatce piersiowej,zawroty głowy,mroczki przed oczami ( i zaraz nakręcamy się,że zemdlejemy ).Nerwica jest podstępna.Ja np.mam tak,że jak opanuje jakieś objawy,przyzwyczajam się do nich,w pewnym..

Nerwica - artykuł

.. ...rąk, ciągłe zmęczenie, kluska w gardle, uczucie zwężonego przełyku, zmienił mi się głos, straciłam na wadze 4 kg. Jestem tym wszystkim zmęczona i udręczona. Lekarz mówi, że to nerwica, bo nie wypoczywam - mam dość trudną pracę, studia zaoczne, sama utrzymuję dom ( mąż jest bez pracy ),..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...same objawy ,uczucie kluski w gardle ,duszenie. Po zrobieniu usg zostalem skierowany do Endokrynologa z podejrzeniem powiększonej tarczycy,po zrobieniu kompleksu badań okazało się ,że nie dość ,że mam powiększoną tarczycę to jeszcze mam na niej guzki które powodują ten ucisk mysle że ta..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...od nerwicy,choć taka kluska w gardle lubi przy niej towarzyszyć. Podam Ci stronę gdzie możesz poczytać sobie oś na temat refluksu żołądkowego bo to jest schorzenie bardzo często mylone z innymi dolegliwościami . Warto się z tym zapoznać! szukaj na stronie * * * * * * * * * * Refluks..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 509

.. ...do Ciebie związane z kluską w gardle.Czy masz wszystko w porządku z żołądkiem?Pytam ,ponieważ znam osobę,która miała podobny problem i wiązała go ściśle z nerwicą a jednak po badaniach okazało się ,że to refluks przełykowo żołądkowy i problem szybko rozwiązano odpowiednim leczeniem. Aga..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby ( zawsze tak mam ), ponieważ odczuwam silny lęk przed nią i przed jej konsekwencją - śmiercią. Oczywiście nie jest to choroba na tyle poważna abym miała..

Czy to nerwica?

.. ...czuję w przełyku tzw * kluskę * kiedyś czuła ją na dole przełyku, ale z biegiem czasu * kluska * tak jakby przesuneła sie bliżej gardła - do ust, a do tego wszystkiego dochodzą wymioty, to bardzo uciązliwe dla niej, nie może sie ruszyć bez woreczka bo nie wie kiedy i może jej sie zebrać..