Kołatania serca ból głowy

Niewydolność serca

.. ...ochłodzenie kończyn, kołatanie serca ( uczucie nierównego bicia - potykania serca_, bóle wieńcowe, zawroty głowy i utrata przytomności podczas wysiłku fizycznego. Podział niewydolności serca. Niewydolność serca dzielona jest na niewydolność skurczową, w której występuje spadek EF (..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca,..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby są wielorakie – zmniejszenie objętości wyrzutowej i minutowej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 6

.. ...łatwo rozwiązać, np. kołatanie serca. Twój umysł sam prowokuje takie objawy, byś mógł sobie z nimi poradzić np. wzięciem leku. To dzieje się zupełnie podświadomie. Problem polega na tym, że problem emocjonalny nie znika, po uspokojeniu serca lekiem. To może ból głowy, depresja,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 97

.. ...normalnie funkcjonować, kołatania serca, wariujący puls, skoki ciśnienia, bóle żołądka i brzucha, zawroty głowy, czego tam jeszcze nie było... Przestałam jeść, spałam fatalnie, spocona budziłam się o 4 - tej nad ranem i przerażona, zasłuchana we własny organizm jakoś docierałam do rana...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 201

.. ...dzieje mam jakieś ataki kołatania serca, pieczenia w mostku...ataki nasilaja się w nocy i wtedy tak ja wiekszość z Was mam wrażenie , że umieram. Myślę, że to zawał!!! Chociaż już tłumaczę sobie, że to nic złego , bo badania są ok. W święta doszły mi bóle głowy ...jakiś jednostronny..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 541

.. ...odpiszę Ci tak, miałam kołatanie serca, drętwienie rąk, bóle głowy okropne, pocenie się az krople z rąk mi skapywały, nie polecam straszne, ale podobnonie masz się czym martwic, trezba po prostu się leczyc i głowa do góry, ja ostatnio też mam niezłe jazdy Ciezko isc do psychologa zawsze..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 23

.. ...takie same jak u was kołatanie serca, zawroty głowy bóle w okolicach serca szybkie męczenie się. lekarz powiedział że niestety musze sie z tym pogodzic zalecił tylko zażywanie magezu unikanie stresu i przemęczania sie. Płatek czasem daje o sobie znac raz słabiej raz mocniej to wtedy..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...serca,różne niekontrolowane kołatania,bóle wokół serca,zwłaszcza kiedy coś sie dzieje z pogodą( jestem meteopatą ),mam też kłopoty ze wzrokiem - dostaje czasowego światłowstrętu z potężnym bólem głowy9lekarze wiążą to też z moją wadą ),co parę lat mam kłopoty z końcowym odcinkiem..

Czy mam nerwicę serca?

.. ...sie dla mnie koszmar.Kołatanie serca stało się nieodzowną częścią mojego życia,bóle z prawej strony,kłucia serca bóle klatki piersiowejteż bóle głowy.Byłam juz u psychiatry i nic,u kardiologa miałam robione echo,wszystko wporzo.Pogotowie nawiedzało mnie czesto tylko po to by dać mi..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...za mostkiem, okropne kołatania serca, silne bóle głowy, zawroty, przeczulica skory, nerwobóle niewiadomego pochodzenia, problemy gatryczne: ostre bole, zgaga itd itp. Mozna z tym zyć, mozna to zaleczyć i mozna wyleczyć. Najłatwiej jest to zaleczyć dzieki rozwiązaniu problemów..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...dziwne dolegliwości - kołatania serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 197

.. ...pulsie 110,tachykardia, kołatanie serca, szybko się męczę, drętwieją nogi i zauważyłam że zaczeły też ręce, ponadto z rana po obudzeniu jestem strasznie spuchnięta - oczy podkrążone, dopada mnie również raz na 3 miesiące taki ból głowy że szok - towarzyszy jemu temp oraz wymioty(..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 205

.. ...wszystkiego.( śmierci ) posiadam kołatania serca , szybkie tętno czasami , uczucie ciemnienia przed oczami , bóle w klatce piersiowe , bóle serca , duszności, drgania bicepsa i nogi , zgagi , ciągle zapalenia gardła , anginy , niekomfortowe bóle głowy , niską masę ciała , czuje jakbym..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 7

.. ...postaci ścisków, bólów, kołatania serca czy kłucia. Mówi się też o nerwicy żołądka - bóle, zaparcia, biegunki. Rzadko jednak - o wiele za rzadko - mówi się o nerwicy, która dotyczy głowy. Nie ma terminu * nerwica głowy * , - ale często za to podkreśla się, że to właśnie bóle głowy (..

Bóle w lewym boku - Str. 2

.. ...bóle w mostku - bóle i kołatanie serca - zawroty głowy - zaburzenia równowagi - niedowaga - zmęczenie, brak sił Chorobę wykrywa usg pnia trzewnego. Pień to tętnica brzuszna, która dostarcza krew do żoładka i innych narządów wewn. Jeżeli pień trzewny jest zwężony, wtedy narządy te są źle..

Dodatkowe skurcze - Str. 308

.. ...cała spuchłam, miałam kołatania serca, bóle łydek, bóle piersi, zawrot głowy a ból łba taki, że siedziałam/leżałam na półprzytomna. Dziś zadzwoniłam do kardiologa i kazał mi odstawić Isoptin. Wzięłam móJ beto i diuresin i po 40 min wszystko mi minęło. Nie wiem jednak czy nie pojawią się..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...panicznego. Mam częste kołatanie serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić z domu. Jak już któryś raz z rzędu ledwo doczłapałam..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...momencie sprawdzania np.kołatanie serca ). U mnie nawet przy niemal kompleksowych badaniach funkcji organizmu, też nic nie wykryto. Być może powinienem ( Ty też ) zrobić echo serca ( czyli to co się dzieje w sercu między uderzeniami ). To co dzieje się z organizmem nie wiem sam co to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 6

.. ...o nazwie Propranolon kołatanie ustąpiło ale ból nie. Lekarze sugerują także ucisk nerwów ( mam skoliozę ), mogą to też być inne wady kręgosłupa. Ale jednoznacznie lekarz nie stwierdził przyczyny, ja czuję się żle i różne myśli mi do głowy przchodzą. Czy brałaś jakieś leki? do Marioli:..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...Należą do nich m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 90

.. ...potykanie, nierówny rytm, kołatanie, kłucia i takie uczucie jakby miało się urwać i wpaść do żołądka. Napadowe skoki i spadki ciśnienia od 180/110 do 80/50. Bóle żołądka i biegunki. Bóle głowy: migrenowe, połowy z okiem, w potylicy, w skroni z uczuciem wylewu lub tętniaka. Trzaski,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 234

.. ...dolegliwość jak napadowe kołatania serca, tętno potrafie mieć ok 160, co powoduje skok ciśnienia, a w następstwie bóle głowy. Wszystkie objawy potrafią występować jednocześnie lub każdy z osobna. Byłam już na konsultacji kardiologicznej( Holter i USG serca ) i neurologicznej ( TK główy )..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...początku typowe objawy; kołatania serca, potliwość, zawroty głowy, duszności. Miałam robiony komplet badań, gdyż moja Matka jest lekarzem internistą. Najpierw EKG, wszystko bylo ok, później echo serca - też ok, badania krwi - różnorakie. Bóle serca ustąpiły, zaczęły się bóle i opuchlizna..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...często zdarza mi się kołatanie serca wiecznie czuję się słabo, mam wrażenie, że zaraz * odlecę * ; byłam już u dwóch kardiologów ( dodam, że prywatnie ); obaj robili mi EKG, ECHO i jeden skierował mnie na badania hormonów tarczycy; wszystko wyszło ok, więc teoretycznie problemu nie ma,..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...Jednak te bóle, lęki, kołatanie serca, uczucie gorąca trwają do dziś... Moja mama powiedziała, że to hormony i dojrzewanie. Ale ja już zaczęłam nawet myśleć o cukrzycy czy tarczycy... Boję się jej teraz powiedzieć, że to jest nerwica :( Co rodzice na to powiedzą? Błagam pomóżcie mi - jak..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki. Proszę odpowiedzcie ,że wam już przeszło bo nie wiem co robić dalej !!!!..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...przytomności odczuwałam kołatanie serca, ból głowy, duszności i poty. kilkakrotnie zabierała mnie karetka, ale spotykałam się ze zgryźliwymi uwagami na temat, że niby się odchudzałam,( co było kompletną bzdurą, ponieważ nigdy się nie odchudzałam ) dostawałam glukoze z NaOH w kroplowkach..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 11

.. ...bicia serca - bóle i kołatania serca - ucisk i duszenie w gardle - oblewanie się potami - płaczliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucie bycia poza swoim ciałem, stania * obok * - zaburzenia widzenia - ciągłe zmęczenie, brak sił - zawroty i bóle głowy - zaburzenia równowagi - bóle..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 5

.. ...leciała mi krew z nosa, kołatanie serca, bóle głowy, karku, brak apetytu. Ale po wizycie u psychologa zaczęłam sobie z tym radzić. Jeszcze czasami dopada mnie lęk, ale wtedy zabieram się za jakąś pracę, czytanie książki i jakoś zapominam. Ciągle sobie mówię, że nie dam się zwariować. I..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego..

Nerwica w ciąży - Str. 49

.. ...zaczyna się inny świat. Kołatanie serca, pustka w głowie, brak koncentracji, niewytłumaczalny lęk, myśli o śmierci, bóle głowy itd. itp. Po 8 latach brania róznych leków udałam się na terapię, ponieważ chciałabym mieć dziecko, a nie wyobrażam sobie brania leków będąc w ciąży. Pani..

Lekkie zawroty głowy

.. ...gorzej. Silne zawroty, kołatanie serca, ból, nadwrazliwość na dźwięki, ucisk w czasce. Trafiałem kilka razy na pogotowie ale zawsze mnie wypisywali twierdząc, że nic mi nie jest. Przeszedłem szereg badań i okazało się w końcu, że to stany lękowe, przynajmniej wg lekarza. Nie chciało mi..

Lexapro - Str. 6

.. ...w ustach i okresowe kołatanie serca oraz bóle głowy. Mam pytanie do Ciebie bozka, czy bierzesz coś na sen? I pytanie do was wszystkich, czy przez braniem lexapro mieliście kłopoty ze snem?, bo ja tak od około 2 - 3 tygodni i w końcu poszedłem do lekarza. Pozdrawiam wszystkich. Piotrku,..

Zawroty głowy, ból żołądka i niby wszystko ok

.. ...Najważniejsze z nich: bóle i kołatania serca, uderzenia gorąca, drżenie rąk, ucisk w gardle, lęki, rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, nadwaga i wiele innych. Chora tarczyca ma fatalny wpływ na cały organizm. Zrób też wit. B12, jej niedobór często występuje przy chorej tarczycy i..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem (..

Ból z lewej strony klatki piersiowej, od jakiś 2 tygodni

.. ...żołądka, serca, kręgosłupa, kołatanie serca, zawroty głowy i drżenie kończyn. Mogą występować zaburzenia wzroku i słuchu, nadwrażliwość na bodźce, porażenia narządów ruchu, nadmierne pocenie się, czerwienienie. Notuje się tu również: zaburzenia równowagi, napady drgawkowe,..

Bóle głowy, nerwica, osłabienie organizmu

.. ...dolegliwości - pulsowanie żył i kołatanie serca. Nie na długo. Po kilku dniach wróciło to samo. Kupiłam więc tabletki równie silne jakie przepisał mi lekarz. Średnio pomogły. Nie biorę ich bodajże od 3 dni. Doszły mi dziwne bóle głowy, brak koncentracji, zmniejszona koordynacja,..

Budzenie się w nocy i mocne bicie serca

.. ...temu cytuje * uczucie kołatania serca, zawroty głowy, zasłabnięcia, uczucie bólu w klatce piersiowej oraz objawy neuropsychiatryczne. * Nie bardzo mi to pasuje. Jesli kolatanie serca przyjac za mocne bicie serca to tak, ale zawroty, uczucie bolu, a neuropsychiatryczne, to juz wogole nie..

Przerost prawej komory serca

.. ...objawy szybkie tętno, kołatanie serca, nierównomierna praca serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6;..

Zaciskające zapalenie osierdzia

.. ...ból w okolicy seca, kołatanie serca, rozpierający ból pod żebrami, zwłaszcza po stronie prawej, zawroty głowy, objawy nasiliły się w ostatnich miesiącach, są dni gdy budzę się zmęczona a wyjście na pierwsze piętro jest nielada wyczynem. Nawet pozycja siedząca mnie męczy. Nadal mam..

Bóle serca , duszności

.. ...ból w okolicy serca, kołatanie serca, rozpierający ból pod żebrami, zwłaszcza po stronie prawej, zawroty głowy. Objawy nasiliły się w ostatnich miesiącach. Są dni gdy budzę się zmęczona, a wyjście na pierwsze piętro jest nie lada wyczynem. Nawet pozycja siedząca mnie męczy. Jestem po..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 34

.. ...panika, że zaraz umrę. kołatania serca, bóle w klatce jak przy zawale, potworne zawroty głowy i * kula histeryczna * w gardle, którą miałam przed dwa miesiące/ wrażenie , że coś utkwiło ci w przełyku i zaraz się udusisz - MASAKRA. To , że bałam się wychodzic z domu to pikuś, ale bałam..

Nasilające zawroty głowy

.. ...duszności, nudności kołatania serca, bóle tam i sram, szybkie męczenie, ciemno w oczach, mdlenia, strach, lęk, panika. Poszedłem do kardiologa zrobił holter 24, echo wszystko ok., oczywiście w międzyczasie kilka podstawowych badań, dalej wszystko ok. Aha leczę się na tarczycę ale..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. Witam forumowiczów. Od około tygodnia męczy mnie pewien problem, mam 20 lat. Mianowicie, w środę 11 listopada, siedząc przed komputerem, zacząłem się źle czuć. najpierw w oczach taka jakby aura...później ból głowy, kilka razy w życiu już tak miałem, albo jak troszke gorzej jadłem, albo jak piłem więcej kawy...

Czy to na pewno nerwica?

.. ...itd...Wtedy zaczęły się kołatania serca, duszności, napady podczas jazdy samochodem. Nie mogłam się uspokoić.Do tego doszły , ucisk w żołądku, problemy ze snem, podczas którego serce mi waliło, i nie dawało spać. Zrobiłam badania, na serce też ( EKg, echo . holter... )Cały czas miałam ,..

Czy to może być objaw nerwicy?

.. ...pierwszy. Gula w gardle, kołatanie serca, bóle głowy, lęk, że coś się stanie itp. Do tego dętwienie kończyn, mrowienie i bóle. I tu moje pytanie właśnie. czy nerwica może powodować mrowienie i drętwienie rąk i nóg i ich ból? Najgorzej jest jak się położe wieczorem, w obydwu nogach i..

Nie jestem pewien czy to nerwica

.. ...po silnym stresie e ) kołatanie serca f ) podecenie się dłoni W piątek ide do neurologa, moze po przejsciu paru silnych stresów się troche uszkodziłem? Moze to moj krzywy, strzelający jak harmonijka kręgosłup jest przyczyną np. bólu głowy? Prosze o pomoc, za wszelkie zainteresowanie..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat) - Str. 13

.. ...łatwo rozwiązać, np. kołatanie serca. Twój umysł sam prowokuje takie objawy, byś mógł sobie z nimi poradzić np. wzięciem leku. To dzieje się zupełnie podświadomie. Problem polega na tym, że problem emocjonalny nie znika, po uspokojeniu serca lekiem. To może ból głowy, depresja,..

Prawidłowa Morfologia wyklucza..

.. ...kołatania serca,wzrost ciśnienia,bóle głowy od nadwyręzeniw kręgosłupa itd... nie cwicze wlasnie. nie uprawiam zadnego sportu.raczej malo sie ruszam zza fotela ta bieznia to była jednorazowa atrakcja dodam..

PROPRANOLOL WZF ( PROLAPS MITRALNY )

.. ...może mogą one zwalczyć kołatanie serca oraz bule im towarzyszące. Niestety bóle się nasiły doszło do tego ból dosłownie w calej klatce piersiowej i do tego w tym samym czasie mam problem ze złapaniem powietrza oraz czuje wielki ból styłu głowy taki nasilajacy sie . Ból już nie trwa 6..

Zawroty głowy po spamilanie ...

.. ...ustnej, bóle głowy, kołatanie serca, rozdrażnienie, podniecenie, senność, bezsenność, zmęczenie. Inne objawy niepożądane obserowane przy leczeniu buspironem: niespecyficzne bóle w klatce piersiowej, nadciśnienie, niedociśnienie, napady padaczkowe, mlekotok, zaburzenia cyklu..