Kołatanie serca duszności

Niedomykalność zastawki mitralnej

.. ...serca ( odczuwane jako kołatania serca ), ból w klatce piersiowej, duszność wysiłkowa, obrzęki kończyn dolnych i powiększenie wątroby. Te ostatnie objawy są wynikiem niewydolności prawej komory serca, która z czasem może się rozwinąć u chorych z niedomykalnością mitralną. Niebezpiecznym..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 10

.. ...objawy takie jak u was: kołatanie serca, biegunka, duszności, wymioty itd. Nigdy nie brałam żadnych leków oprócz ziołowych uspakajających. Od kiedy pamiętam zawsze się czegoś bałam. Ale zmagam się z tym, czasami jest lepiej, a czasami gorzej. Z sercem wytłumaczyłam sobie, że jak bym była..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 41

.. ...się zaczęło naprawdę kołatanie serca duszności i przeróżne badania ,ale nikt nie powiedział,że to nerwica w 2001r kolejna ciąża i leżenie całe 9 mies. Urodziłam synka a wraz z nim pojawił się strach o jego zdrowie może jestem przewrażliwiona ale dla Niego zrezygnowałam z pracy .Obecny..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 105

.. ...największy. Wszystkie objawy ( kołatanie serca, omdlenia, duszności, bóle pleców ) to typowe objawy właśnie tej choroby, proponowałabym wam terapie grupową lub indywidualną naprawde pomaga.Sprubujcie działania relaksacyjnego masażu lub muzykoterapi, dobre są leki ziołowe, nie pakujcie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 124

.. ...terazczasem wystepują kołatania serca i duszności,najczęściej w pozycji leżącej.Ratuję się wtedy hydroxiziną.To bardzo dobrze,że odstawiasz xanax.Ja kiedyś nadurzywałam go.Były kłopoty po odstawieniu.Też miałam depresję - myślę,że jej się już pozbyłam,no i od wielu lat nerwicę lekową.Ta..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...dziać dziwne rzeczy.Kołatanie serca,mdłosci,duszności,prawie omdlenia,wcześniej już miałam zawroty głowy np przy wstawaniu itp Poszłam do lekarza rodzinnego,zrobiłam badanie krwi,tarczycę i wszystko ok.Zrobili EKG i stwierdzono tachykardię,po czym dostałam skierowanie do kardiologa.Na..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 24

.. ...głębokie oddychanie, kołatania serca, bardzo szybkie uczucie zmęczenia przy niewielkim nawet wysiłku fizycznym czy wychodzeniu po schodach, omdlenia, duszności itd itp. towarzyszą mi codziennie. Nie panikuję, siadam sobie spokojnie i czekam na poprawę - w 90 % moi bliscy nie widzą nawet..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa - Str. 27

.. ...zgłoszeniem się do szpitala to kołatanie serca, duszności i obrzęk w kostkach. Dotychczas bez dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany...

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć to na krtani, duszności i zawroty głowy. Jednak z tego co wiem nie wszyscy muszą posiadać identyczne objawy. Lekarz przypisał mi beta - bloker - bisoprolol ( ConcorCor 1,25 ). Czy są efekty - napiszę za jakiś czas ;P..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 19

.. ...dziwne dolegliwości - kołatania serca, napady duszności, drżenia całego ciała zupełnie bez przyczyny i nie do opanowania, bóle w klatce piersiowej, bóle karku, głowy, prawej ręki, wrażenie rozrywania żył od środka i ewidentne nerwobóle, uczucie słabości i tzw. * odlatywania * , problemy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...czuję,mam prawie cały czas kołatania serca,bule w klatce,plecach,promieniują po całym ciele prawie,uczucie słabości jak bym miał zaraz zemdleć, zawroty głowy i mało tego jeszcze takie śmieszne szczykanie w glowie i pisk w uszach do tego dołączają sie duszności i kulka w gardle,ogólne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem, stania * obok * i obserwowania świata jakby przez szybę -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 180

.. ...chociaż zdarzały mi się kołatania serca i duszności ale nie tak często jak ty to opisujesz, może ty masz akurat nerwice serca ale twoje objawy są na tyle poważne że powinieneś zbadać się u kardiologa ponieważ zwykłe ekg niewiele pokaże chyba że akurat masz ten atak.My wszyscy..

CK-MB

.. ...i osłabienie !!No i kołatanie serca !! przewraca sie tak jakby mu bylo ciasno : - ) Zwykle na wyniku podaje się obie wartości . Co jeszcze było napisane w wyniku echo? Czy jestes niskocisnieniowcem? Czy miałas badana tarczyce? Czy ta duszność jest większa w pozycji leżącej? Na wyniku na..

Zespół preekscytacji

.. ...serca, wysokie tętno, zmęczenie, duszności, bóle w klatce piersiowej, sine ręce i stopy, ale może przebiegać też bezobjawowo, mimo to powinna być leczona bo może dobrowadzić nawet do przedwczesnego zgonu...

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...panicznego. Mam częste kołatanie serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić z domu. Jak już któryś raz z rzędu ledwo doczłapałam..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...momencie sprawdzania np.kołatanie serca ). U mnie nawet przy niemal kompleksowych badaniach funkcji organizmu, też nic nie wykryto. Być może powinienem ( Ty też ) zrobić echo serca ( czyli to co się dzieje w sercu między uderzeniami ). To co dzieje się z organizmem nie wiem sam co to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...wysiłku ogromne duszności,kołatania w nocy nasilenie lęków i objawów nerwicowych. W czasie wysiłku zawroty głowy( zwłaszcza zaraz po skończeniu ćwiczenia ) duszności mi zas strasznie wali serce kiedys biegałem teraz sie boje ze jak zaczne biegac to mi serce wyleci Witam ! Coś ucichła..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...Należą do nich m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 29

.. ...zmęczona. Później doszło mi kołatanie serca i duszności, a teraz to już mnie tak zwala z nóg, że muszę się położyć, nakryć kocykiem i przeczekać - co jak wiecie wcale nie jest łatwe.Od kilku dni toważyszy mi nieustanne kłucie z lwewej strony.Czuję się przy tym, jak by mnie ktoś kijem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 33

.. ...ból pleców, kłucie i kołatanie serca. Teraz wczoraj miałam duszności, a dziś lekko pobolewa mnie serducho. Czy to normalne przy nerwicy serca? Czy ktoś z Was to miał/ma? Piszcie, to dla mnie ważne!! Ja Wam powiem, że ostatnimi czasy nie ma w moim życiu dnia, żebym nie myślała o zawale i..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 3

.. ...niektórzy tutaj czyli kołatanie serca, duszności i kłucie klatki piersiowej z lewej strony robi się mi tak nawet przy najmniejszym wysiłku fizycznym:( więc wszystko muszę robić spokojnie i powoli:( :( u lekarza byłem już nie raz i każdy mi mówił że to są objawy dorastania. phi można się..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...dolnych, ogolnie ciała, kołatanie serca, duszności..do teraz mialam watpliwosci, nie wierzylam ze cos takiego jak nerwica moze spowodowac takie oznaki u mnie..doszukuje sie non stop jakis chorob, ale teraz powoli zaczynam zdawac sobie sprawe po przeczytaniu tych wszystkich wypowiedzi, ze..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...twarzy - zwłaszcza warg, kołatanie serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej chwili biorę leki ( Hydroxyzinum, Wapno, D3,..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 2

.. ...przytomności odczuwałam kołatanie serca, ból głowy, duszności i poty. kilkakrotnie zabierała mnie karetka, ale spotykałam się ze zgryźliwymi uwagami na temat, że niby się odchudzałam,( co było kompletną bzdurą, ponieważ nigdy się nie odchudzałam ) dostawałam glukoze z NaOH w kroplowkach..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...nudności, bóle glowy, kołatanie serca, napady słabości, panika lęk nie wiadomo przed czym, uczucie że umieram, suchość w ustach, mocne duszności, dreszcze, raz zimno raz gorąco.. PORAZKA... wyniki badań dobre, lekarze stwierdzili nerwicę:/ choroba potrafi byc strasznie dokuczliwa, staram..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu

.. ...mam tachykardię, czyli kołatanie serca, a podczas badania ECHA serce waliło mi tak szybko, że lekarz sie wystraszył, ale powiedziałem mu, że to z powodu lęku przed badaniem i dlatego pewnie te kołatania. Piszę do was bo najbardziej niepokoją mnie duszności w nocy, kiedy to zaraz po..

Serce i napady nerwowości

.. ...o 6 z dusznościami, kołataniem serca, pojawił się też znaczny niepokój, cały się trzęsłem ( myślałem, że z zimna ) ( chyba od tych duszności ), powtórzyło się to jeszcze kilka następnych nocy, byłem na ekg, wykazało ze mam dodatkowe kurcze serca nadkomorowe, potas miałem na minimum, sód..

Problemy z sercem dziedzicze po mamie?

.. ...nerwicy lękowej.Też byłam u kardiologa i nadal mam umówioną wizytę.Podczas próby wysiłkowej ciśnienie zaczęło spadać więc ją przerwano.Porób sobie badania by rozwiać swoje wątpliwości.Zyczę powodzenia...

Duszenie się - Str. 35

.. ...objawami ze strony serca - kołatania, szybkie męczenie, duszność, uczucie ucisku w klatce piersiowej,,,,,Jestem osobą aktywną zawodowo, mam 10 miesięczną córeczkę i ogromne wyrzuty sumienia,że nie poświęcam Jej dostatecznie dużo uwagi z racji choroby,,,Boję się każdego dnia, każdej nocy,..

Duszność i szybkie kołatanie serca

.. Mam 19 lat i jestem studentem, ale od dluzszego czasy w studiowaniu przeszkadza mi pewna dolegliwosc. Otóż gdy rano wstaje na zajecia czuje dusznosc i szybkie kolatanie serca ( dwa razy zdazylo mi sie nawet starcic przytomnosc - bylem wtedy hospitalizowany, jednak nic niepokojacego u mnie nie stwierdzono )...

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...pozycji siedzącej ) - Kołatanie serce - Jak by ucisk w głowie - Duszności - Kłucie po środku nad klatką piersiową ( tylko przez okres około 2 tygodni, było to jakoś w listopadzie ) - Zadyszka * wcześniej nie miałem takich problemów by wejśc spokojnie szybko po schodach na górę, teraz też..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...przeciwnie nie miałem żadnego kołatania serca. W pewnym momencie poczułem się jak by wszystko stanęło. Uwierzcie mi, że byłem naprawdę spokojny nie popadałem zaraz w jakąś panikę, ale niestety to nic nie dało. Duszność, do której doszło bardzo silne uczucie silnego gorąca tylko w brzuchu..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...bóle w klatce i dziwne kołatanie serca, kołatania ustępują po 15 - 20 sekundach, natomiast bóle utzrymują się nawet przez 1 - 2 godziny poczym wszystko mija. Próbowałem żucić palenie papierosówprzed wystąpieniem duszności ale po 10 dniach po żuceniu wystąpiły duszności i choć wróciłem do..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 370

.. ...panikę......nie dostać kołatania serca drżenia rąk duszności ogólnego stanu jak ja to nazywam * nogi jak z waty, głowa lekka jak balon, dziwny stan świadomości * . Kurde to jest nie do opisania ale jest to tak beznadziejne i nieprzyjemne że nie życze najgorszemu wrogowi... cóż..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 567

.. ...,otoczeniem do tego kołatanie serca i duszności - - jak w banku nerwica. Jednak nie mnie wydawać diagnozę więc powinieneś udać się do lekarza na wszelkie badania wykluczające inne choroby włącznie z kardiologiem . Pozdrawiam Ciebie serdecznie. Jak masz dodatkowe pytania to proszę bez..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 677

.. ...za moment zacznie sie kołatanie serca i duszności ale świadomość ,że przecież muszę być na pogrzebie pozwoliła mi przezwyciężyć strach. Po raz kolejny mam dowód ,że można zapanować na lękiem i nie dopuścić do ataku. Poza tym górę wziął także wstyd jaki mogłabym sobie narobić na oczach..

Niewydolność serca

.. ...przy dziwną niemoc i kołatanie serca. W porównaniu z tym jak się czułem przed szpitalem jest o wiele lepiej, bo wtedy nie miałem siły nawet siedzieć. Czyli można by powiedzieć, że jest coraz lepiej. Lecz w pewnym momencie przestało się robić lepiej i jest tak jak napisałem, czyli..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie..

Nerwica w ciąży - Str. 72

.. ...wykańcza. I oczywiście kołatania serca i duszności. Już nie wiem jak mam sobie z tym radzić. Masakra!!! Marzę tylko o tym, żeby polecieć do domu - do mamy, taty. Tak barzdo mi się za nimi tęskni... Masakra. Ale wiem, że nie moge juz leciec samolotem, bo jest za poźno. A poza tym boje się..

Nerwica w ciąży - Str. 106

.. ...ale jak pojawiło się kołatanie serca, tętno ponad 100, duszność w 4 m - cu to zaczęłam się tracić kontrolę, później pojawiły się napady paniki i strach o dziecko, że poronię. Ale jak w 5 m - cu doszły dodatkowe skurcze serca to myślałam, że oszaleję. Bez przerwy niepokój, lęk czasem..

Nerwica w ciąży - Str. 164

.. ...nogi.Są dni kiedy mam kołatania i w sytuacjach stresowych średnio daję sobie radę. Mam też potykania serca i duszności ale jakoś funkcjonuję.Porodu również się boję i to bardzo...to moj największy koszmar.Nie potrafię sobie za nic w świecie wytlumaczyć,że nie może nic mi się tam stać bo..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 3

.. ...dużo lepiej. Nie ma kołatania serca, lub duszności przynajmniej na razie.. Ciekawy jestem czy takie ataki to już nerwica czy to po prostu jednorazowy atak i to nie powróci.. Bralam hydroxizinum odkad pamietam doraznie na stany nerwicowe kiedy mnie zycie zgnebilo i mialam od tego silna..

Po operacji tarczycy

.. ...że pomału ustają mi kołatania serca, uderzenia gorąca, duszności. Kto wie, czy większość moich dolegliwości związanych z nerwicą, nie było związanych z tym że moja tarczyca źle funkcjonowała. Może ważne by było, żeby przy stwierdzonej nerwicy, kontrolować tarczycę. Pozdrawiam...

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...drżenie rąk, bóle i kołatanie serca, napady duszności, oblewanie potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę,..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem (..

Częstoskurcz, bóle w klatce piersiowej, problemy układu pokarmowego i inne

.. ...poczułem nagle mocne kołatanie serca, duszności, przypływ adrenaliny, uczucie drętwienia rąk,nóg, panika itd. Szybko zostałem zawieziony do szpitala, ( w drodze do szpitala częstoskurcz odpuścił i serce zaczęło zwalniać ). W szpitalu zrobiono mi EKG, zmierzono ciśnienie ( byłem tak..

Zapalenie mięśnia sercowego czy nerwica?

.. ...pierwszego * ataku * - kołatanie serca, duszności, uczucie ciężkiego serca ( jakby miała położony kamień na piersiach ), uczucie niepokoju. Doszło do drgawek na całym ciele, początkowo słabe, później coraz mocniejsze. Po paru minutach nie była w stanie podnieść ręki. Wezwałam pogotowie...

Nierówna praca serca, przeskoki, czy to nerwy?

.. ...na jednym zadaniu. * Kołatanie serca - bardzo szybkie bicie Może być niebezpieczne, zwłaszcza u ludzi starszych, u których przekształca się w migotanie przedsionków, prowadzące do niewydolności serca. * Duszność Pojawia się nawet po niewielkim wysiłku fizycznym. Nasila dolegliwości przy..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...nietolerancja gorąca - kołatania serca - duszność - uczucie osłabienia( ... ) Dlatego uważam ,że lekarz pierwszego kontaktu to przede wszystkim przy Twoich dolegliwościach powinien Cię skierować na takie badania ,które pozwolą mu postawić jednoznaczną diagnozę. Jeżeli nie miałaś..

Nagły atak duszności oraz bole brzucha i serca

.. ...lat 15 pojawiły się kołatania serca( stwierdzono, że moje serce jest zbyt małe w stosunku do wzrostu ) i to wszystko( robili mi EKG i echo serca ), po jakims czasie kołatania ustały. Myslałam, że juz wszystko w porzadku, ale niestety około pół roku temu moje duszności się nasiliły( budze..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...paru dni mam uczucie kołatania klatki piesiowej oraz duszności. Teraz pisze tak późno bo właśnie mam silny atak nerwicy, czuje się jakbym zaraz miał mieć zawał serca lub wylew. Mam takie Silne duszności że oddychać nie potrafie i uczuczucie jakby mrowienia twarzy. Do tego biegam sikać..

Niewiem co mi jest

.. ...dołączały się inne choroby ( kołatania serca, utrwalone tachykardie i omdlenia ) i nie była to żadna nerwica. co do słońca może to być uczulenie na słońce. ja np reaguje wysypką i bólami stawów ale moja koleżanka dusznościami i mdleje. może też tak być, że na słońcu tracisz więcej wody z..

Moje dotychczasowe zmagania...

.. ...Branie lekow na lęki i kołatanie serca - arytmia.Nastąpiła poprawa.Arytmia ustapiła.Ekg w normie.Potem zaczął się koszmar nocnych wybudzeń z uczuciem duszności,kołatania,szybkiej akcji serca.Spocone dłonie,stopy,szum w uszach.W jednym miesiącu pogotowie bylo u mnie ok 6 razy .Przeważnie..

Przerost prawej komory serca

.. ...objawy szybkie tętno, kołatanie serca, nierównomierna praca serca, zasłabnięcia, bóle w klatce piersiowej, sine dłonie i stopy, zmęczenie, duszności, bóle głowy. Wyniki badań EKG:Rytm pozazatokowy o częstości 85/min, ujemne zalamki P w II, III, avF, ujemno - dodatnie zał. P w V1 - V6;..

Duszność podczas niewielkiego wysiłku, ból w płucach

.. ...i odpocząć. Do tego kołatanie serca i bóle w dołku. Echo serca wykryło, że mam zespół wypadania zastawki mitralnej, coś w rodzaju zwiotczałej części która się nie domyka w czasie tłoczenia krwi do serca. Teraz muszę pić kropelki, łykać tabletki, faszerować się pomidorami i sokiem z nich..

Bóle serca , duszności

.. ...ból w okolicy serca, kołatanie serca, rozpierający ból pod żebrami, zwłaszcza po stronie prawej, zawroty głowy. Objawy nasiliły się w ostatnich miesiącach. Są dni gdy budzę się zmęczona, a wyjście na pierwsze piętro jest nie lada wyczynem. Nawet pozycja siedząca mnie męczy. Jestem po..

Powracający ból mostek szyja

.. ...1,5 miesiąca temu od kołatania serca duszności ból w okoloicy serca bólu lewej ręki i porannego drętwienia dłoni bjawy były podobne do nerwicy serca czy też braku magnezu zareagowałem na to zarzywając magnez i sytuacja siępoprawiła.się nistety jakieś 3 tygodnie temu sytuacja się..

Duszności w klatce

.. ...takie dusznosci uczucie kołatania serca zawroty głowy. Mialem wykonane nastepujace badania: KARDIOLOGIA - usg serca,2x holter,próba wysiłkowa wyniki ok NEUROLOGIA - 3x tomografie komputerowa głowy,eeg ,eeg po nieprzespanej nocy,usg tetnic dogłogowych,emg wyniki ok ENDOKRYNOLOGIA -..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od..

Brak potasu a stres - Str. 2

.. ...Okazało się, że mam bardzo niski potas, ale nie tylko to. Wyszło, że mam wypadanie zastawki mitralnej, co daje właśnie takie objawy - duszności, kołatania, częstoskurcze. Idź do kardiologa i zrób echo...

Czy to na pewno nerwica?

.. ...itd...Wtedy zaczęły się kołatania serca, duszności, napady podczas jazdy samochodem. Nie mogłam się uspokoić.Do tego doszły , ucisk w żołądku, problemy ze snem, podczas którego serce mi waliło, i nie dawało spać. Zrobiłam badania, na serce też ( EKg, echo . holter... )Cały czas miałam ,..

Kardiomiopatia rozstrzeniowa

.. ...zgłoszeniem się do szpitala to kołatanie serca, duszności i obrzęk w kostkach. Dotychczas bez dolegliwości. zalecone leki to: Acenocumarol, Digoxin, Metocard, Furosemid i Tritace. Ogólnie czuję się dobrze ale lekarz straszy że do pracy chyba już nie wrócę. Jestem trochę zdezorientowany...

Duszności i kołatanie serca

.. ...miesiąc spokoju ) oraz kołatanie serca. Miałem robione kilka razy EKG, echo serca itd. Wykryto, że jestem po zapaleniu osierdzia, a 2 tyg. na echu że z sercem jest wszystko ok. Odczuwam też często objawy występujące podczas refluksu ( gól w gardle, ściskanie żołądka itd. ). I tu moje..

Interpretacja UKG serca

.. ...oczami, gdy się zdenerwuję kołatanie serca i lekkie duszności ( trochę trudno mi złapać powietrze ), szybko się denerwuję, łatwo mnie doprowadzić do płaczu, z leków na razie przyjmuję tylko magnez. nic Ci nie będzie - poz atym masz chyba nerwicę: ) Z tą nerwicą to chyba masz rację : )..