Kołatanie serca duszności zawroty głowy

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia gorąca,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 840

.. ...miesiąca miewam lęki, kołatanie serca wieczorami, zawroty głowy,bóle w okolicy serca, duszności najczęsciej w kościele. Boję sie zasnąć w strachu ze cos mi sie stanie i serce strasznie wtedy kołacze, a głowa pulsuje. Mam niskie ciśnienie, krew, mocz, EKG, badanie tętnic, w normie. Miałem..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 958

.. ...kłopoty gastryczne, kołatanie serca, sztywnienie lewej strony głowy i lewej ręki, zawroty, duszności, ciągłe złe samopoczucie i długo można byłoby jeszcze wymieniać. Nigdy nie bałem się jeździć samochodem wręcz lubiłem, uważam że to że lęki zaczynają się głównie w samochodzie może mieć..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...dziać dziwne rzeczy.Kołatanie serca,mdłosci,duszności,prawie omdlenia,wcześniej już miałam zawroty głowy np przy wstawaniu itp Poszłam do lekarza rodzinnego,zrobiłam badanie krwi,tarczycę i wszystko ok.Zrobili EKG i stwierdzono tachykardię,po czym dostałam skierowanie do kardiologa.Na..

Zespół Barlowa i poród naturalny czy cesarka? - Str. 2

.. ...w klatce piersiowej, kołatanie serca ( mam wrażenie że uderza, aż czuć to na krtani, duszności i zawroty głowy. Jednak z tego co wiem nie wszyscy muszą posiadać identyczne objawy. Lekarz przypisał mi beta - bloker - bisoprolol ( ConcorCor 1,25 ). Czy są efekty - napiszę za jakiś czas ;P..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...czuję,mam prawie cały czas kołatania serca,bule w klatce,plecach,promieniują po całym ciele prawie,uczucie słabości jak bym miał zaraz zemdleć, zawroty głowy i mało tego jeszcze takie śmieszne szczykanie w glowie i pisk w uszach do tego dołączają sie duszności i kulka w gardle,ogólne..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 224

.. ...nerwicą walczę od 7 lat. Kołatania serca, ból i zawroty głowy, uczucie duszności i wrażenie, że za chwilę umrę, drętwienie rąk itd. Lekarz powiedział mi ,że jest to nerwica lękowa. Zrobiłam wszystkie badania i OK. Też zastanawiałam się, że lekarze coś przeoczyli. Też miałam zapisane leki..

Niedomykalność zastawki mitralnej i bóle, duszności i udzerzenia gorąca

.. ...panicznego. Mam częste kołatanie serca, uczucie mdlenia i zawroty głowy, bóle serca. Czasem lęk jest tak silny, że mam wrażenie, że za chwilę umrę, upadnę gdzieś na chodniku i już nie wstanę. Dochodziło do tego, że przestałam wychodzić z domu. Jak już któryś raz z rzędu ledwo doczłapałam..

Ból w klatce, kołatanie, duszności, niepokój i zawroty głowy

.. ...momencie sprawdzania np.kołatanie serca ). U mnie nawet przy niemal kompleksowych badaniach funkcji organizmu, też nic nie wykryto. Być może powinienem ( Ty też ) zrobić echo serca ( czyli to co się dzieje w sercu między uderzeniami ). To co dzieje się z organizmem nie wiem sam co to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 13

.. ...wysiłku ogromne duszności,kołatania w nocy nasilenie lęków i objawów nerwicowych. W czasie wysiłku zawroty głowy( zwłaszcza zaraz po skończeniu ćwiczenia ) duszności mi zas strasznie wali serce kiedys biegałem teraz sie boje ze jak zaczne biegac to mi serce wyleci Witam ! Coś ucichła..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...Należą do nich m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 34

.. ...mój atak wygląda tak: kołatanie serca, zimne ręce ( często spocone podczas ataku ), niepokój ( który po chwili przeradza się w panikę ), różnego rodzaju lęki, duszności, szybkie bicie serca, zawroty głowy. Dostałam na to hydroxyzynę i milocardin. Od 4 miesięcy występuja u mnie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...pojawiają się u nas kołatania serca , jak one się pojawiają to jesteśmy wtedy niespokojne bo mamy arytmie a to jest pewnie jakiś ucisk na jakąś tętnice. Jeżeli jest problem z kręgami szyjnymi też są zawroty głowy . Nie wiem ale ja sobie to tak tłumacze. U mnie od jakiegoś czasu wystąpiły..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 21

.. ...początku typowe objawy; kołatania serca, potliwość, zawroty głowy, duszności. Miałam robiony komplet badań, gdyż moja Matka jest lekarzem internistą. Najpierw EKG, wszystko bylo ok, później echo serca - też ok, badania krwi - różnorakie. Bóle serca ustąpiły, zaczęły się bóle i opuchlizna..

Podobno nerwica - czy na pewno?

.. ...twarzy - zwłaszcza warg, kołatanie serca, fale gorąca, duszność ( podejrzewano mylnie astmę ), nietypowe zawroty głowy. Najpierw powiedziano mi, że to nerwica, ale po 3 tygodniach nie przechodziło i zaczęłam drążyć na własną rękę. W tej chwili biorę leki ( Hydroxyzinum, Wapno, D3,..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...zginaniu kończyn - bóle i kołatanie serca - ataki przyspieszonego bicia serca - napady duszności - ucisk w gardle - płaczliwość, rozbicie psychiczne - ataki paniki i lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 417

.. ...drżenie rąk, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki i lęku o życie, uderzenia gorąca do głowy, oblewanie się potami, osłabienie, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...zginaniu kończyn, bóle i kołatania serca, ataki przyspieszonego bicia serca, napady duszności, ucisk w gardle, płaczliwość, ataki paniki i lęku o życie, rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość

.. ...drżenie rąk, bóle i kołatanie serca, napady duszności, oblewanie potami, ucisk w gardle, płaczliwość, napady paniki, zawroty głowy. Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO ( przeciwciała ). Ostatnie badanie, jeżeli wynik przekracza normę,..

Bóle serca , duszności

.. ...ból w okolicy serca, kołatanie serca, rozpierający ból pod żebrami, zwłaszcza po stronie prawej, zawroty głowy. Objawy nasiliły się w ostatnich miesiącach. Są dni gdy budzę się zmęczona, a wyjście na pierwsze piętro jest nie lada wyczynem. Nawet pozycja siedząca mnie męczy. Jestem po..

Duszności w klatce

.. ...takie dusznosci uczucie kołatania serca zawroty głowy. Mialem wykonane nastepujace badania: KARDIOLOGIA - usg serca,2x holter,próba wysiłkowa wyniki ok NEUROLOGIA - 3x tomografie komputerowa głowy,eeg ,eeg po nieprzespanej nocy,usg tetnic dogłogowych,emg wyniki ok ENDOKRYNOLOGIA -..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...Objawami nerwicy są: Kołatanie serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od..