Kołatanie serca nudności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 394

.. ...( to już 3 dzień ), kołatanie serca, zawroty głowy, lekkie nudności ( albo tak mi się wydaje ), mały apetyt. Zaczęło się ok.14 po wypiciu kawy, najpierw stwierdziłam, że to przez pogodę. Potem oprócz zawrotów głowy doszło kołatanie serca i straszny lęk. 3 dni temu uderzyłam się w głowę -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem, stania * obok * i obserwowania świata jakby przez szybę -..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...Należą do nich m.in.: kołatanie serca, drżenie kończyn, zaburzenia oddechu, zwłaszcza duszność, zawroty głowy, bóle głowy, mrowienie i drętwienie palców, zaburzenia łaknienia, nudności, biegunka oraz wiele innych. Objawy te, o zmiennym nasileniu utrzymują się długo lub dochodzi do tzw...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...większości, kołatania serca, duszność, oddychanie głębokie powoduje nasilenie dolegliwości, jest mi słabo niedobrze jak bym miała za chwilę zemdleć, mam nudności i zawroty głowy. Boję się sama wychodzić z domu !..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...kołatania serca, * zerwania * z łóżka w celu natychmiastowego zaczerpnięcia powietrza plus drętwienie i wręcz rwący ból lewej ręki. Proszę odpowiedzcie ,że wam już przeszło bo nie wiem co robić dalej !!!!..

USG serca: wiotkie, prolapsowate płatki zastawki mitralnej

.. ...miewam ataki lęku - kołatanie serca, trudności w oddychaniu, potliwość, nudności - typowe objawy... szczerze mówiąc do niedawna byłam przekonana, że to ma bardziej psychologiczne podłoże niż somatyczne, jednak wędrując po Internecie natknęłam się na informację, że takie objawy mogą..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...głowy, szumem w uszach, kołataniem serca, rozrywaniem w klatce, drętwieniem rąk, kłuciem w piersi, ciągłymi przeziębieniami, nawrotami angin, zapalenia oskrzeli, spóźniającym się okresem, migrenami, apatią, wypadaniem włosów, ciągłym podjadaniem i odchudzaniem się, nudnościami, myślami..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...oblewanie się potami, kołatania serca, napady paniki i lęku o życie, bóle karku i kręgosłupa, płaczliwość i rozbicie psychiczne, zaburzenia widzenia, napady duszności, ucisk w gardle, uczucie * bycia * poza swoim ciałem, nudności. Hashimoto wywołuje objawy przypominające nerwicę, dlatego..

Czy to nerwica? czy to poważna choroba? nie mogę już sobie z tym poradzić

.. ...zaburzenia w widzeniu. Kołatanie serca, parastezje w kończynach górnych i dolnych, uczucie zimna kończyn, skurcze mięśniowe. Wzmożonej pobudliwości emocjonalnej towarzyszą zlewne poty ogólne lub pocenie się rąk. Zaburzenia w układzie trawiennym powodują bóle w obrębie jamy brzusznej,..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją

.. ...mięśni, bóle stawów, kołatania serca, ataki duszności, uderzenia gorąca do głowy, bóle karku, napady paniki i lęku o życie, płaczliwość i rozbicie psychiczne, ucisk i * klucha * w gardle, nudności, pieczenie skóry, zaburzenia widzenia, uczucie * bycia * poza swoim ciałem (..

Zawroty głowy, nudności i dziwne ciśnienie

.. ...to. Na początku miałem kołatanie serca, czułem jak serce mocno i szybko bije. Po ok godz ustąpiło. Następnego dnia czułem już się dobrze. Minęło kilka dni i znowu to samo. Doszło do tego: szum w uszach( przeważnie wieczorem kiedy kładę się spać ), gorsze widzenie( gdy dłużej na coś..