Kołatanie serca po alkoholu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 548

.. ...dusznościach doszły u mnie też kołatania serca i lęki. Serce waliło mi 150/min. Obecnie chodzę na psychoterapię. Nie piję alkoholu, kawy, herbaty. Biorę propranolol i hydroxyzinkę. Troche to ograniczyłam bo moja psycholog powiedziała, że lepiej z tym zmierzyć się na ,, trzeźwo * * ...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 797

.. ...straszne bóle głowy i kołatanie serca i przeszło mi po jakichs 5 - 6 wizytach, nie przestałam chodzic i mimo wszystko poczułam sie gorzej, co podobno mogło byc efektem to ze zaczełam rozmawiac o moim dziedzinstwie, o alkoholu w domu itp. dzidzia ja o jodze rozmawiałam z psycholog i..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 979

.. ...w sensie: nie będzie kołatania serca,pocenia,ogólnego poddenerwowania, czarnych myśli,uczucia niepokoju,że zaraz coś ci się stanie.Ale ta właśnie substancja czynna uzależnia,bo działa bezpośrednio na układ nerwowy.Tak samo uzależniają narkotyki i alkohol, czyli - jak to mówią młodzi - *..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...kłucie, palpitacje, kołatanie serca oraz silne kłucie po lewej stronie pleców tuż pod łopatką - problem z czuciem dotyku - dużo przytyłam w ciagu roku prawie 15 kilo - szybko się męczę, łapię zadyszkę - mrowienie w różnych częściach ciała ( kończyny, usta, język, policzki ) - zła..

Wypadnie płatka zastawki mitralnej a alkohol

.. ...alkoholu nasila się u was kołatanie serca,potykanie serca, niepokój? U mnie normalnie nie odczuwam podobnych dolegliwości ( sporadycznie ) natomiast po spożyciu alkoholu zdarzają się opisane wyżej objawy oraz podwyższone ciśnienie. Dzięki za odpowiedź. Witam,też mam wypadanie płatka..

Propranolol na drżenie rąk - Str. 2

.. ...reguluję, zmniejszyły mi sie kołatania serca. Jest to lek przeciwlękowy, przy ktorym rzadko są skutki uboczne i mało prawdopodobne uzależnienie. Mam nadzieję, że mnie całkowicie uleczy. Testowałam już wiele leków Moklar, Lerivan, Cital, Xanax, Alvente, po tym ostatnim to dopiero miałam..

Kołatanie serca w nerwicy

.. ...które mogą powodować kołatanie serca? I czy to, ze czasami czuję jak moje serce spowalnia, mdleją mi nogi, a chwilę potem nabiera szybszego niż zwykle tępa ( to trwa około 4 sekund ) po czym wszystko dochodzi do normy? Boję się, że rozchorowałem się na jakąś poważniejszą chorobę, muszę..

Od dzieciństwa odczuwam bóle serca

.. ...piwa na 2 dzień mam kołatania, i uciążliwy ból serca, który trwa i po kilka godzin, bez ustanku. Już kolejny raz tak właśnie mi się dzieje. Nie wiem co mam o tym myśleć. Może ktoś wie, czy to jest normalne? PO pierwsze ile pijesz alkoholu? Bo np od jednego piwa jeszcez nikomu raczej sie..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 9

.. ...sercem. Występuje u mnie kołatanie serca, na początku serce zachowuje się jakby zaraz miało się zatrzymać, a po chwili wali jak szalone. Aż mi się słabo robi, nie wiem skąd to się bierze. Nie pale, nie piję alkoholu ani kawy. Mam 22lata. Lekarze twierdzą ,że to od stresu. Zawsze te same..

Dziwne objawy i napady po alkoholu

.. ...wyników, którym towrzyszyło kołatanie serca, bóle brzucha itp. ), nigdy też nie byłem pewny siebie, nie wierzyłem we własne mozliwości lecz miałem duże wyobrażeenie o sobie. Często więc aby się rozlużnić siegałem po alkohol, wtedy nabierałem pewności siebie, byłem odważny itp. Któregoś..

Problem z sercem, co to jest?

.. ...spożyciu alkoholu, a przy wysiłku co naturalne tętno rośnie, a jeśli biegałeś niewypoczęty to tym bardziej. Myślę że nie ma się czym martwić. Polecam wykonanie EKG i podzielenie się objawami z lekarzem...

Problem z sercem po używkach (marichuana, papierosy, alkohol)

.. ...Dodam jeszcze że, mam kołatanie serca. A także pieczenie w klatce. Trzęsą mi się ręce czasami. Albo mam ogólnie drgawki ciała. Ale to rzadko Dieta moze coś poprawić ale po takim syfie to co zepsuło się to raczej sie nie naprawi.Najpierw polecam odtrucie. Czyli co konkretnie mam robić? Co..