Kołatanie serca po jedzeniu

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 8

.. ...są. A wszystko przez kołatanie serca i przyśpieszony puls, tóre w ciąży często się zdarzają. Mój problem polega na tym że mylę normalne objawy ciążowe z lękiem który przeżyłam i boję się jego powrotu. Nie chce już wracać do leków i zmuszam się do jedzenia dla dobra dziecka. Czy możliwe..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 80

.. ...przestałam się przejmować kołataniem, nerwobólami w okolicach serca a jak przestałam się przejmować to mniej a raczej bardzo żadko się odzywa to serducho.Cholesterol masz lekko podwyższony ale tym też się nie przejmój można to samą zmianą jedzenia podregulować. Pozdrawiam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 571

.. ...Paraliżujący strach, kołatanie serca, niechęć do jedzenia i bezsenność lub wczesne wybudzanie się pojawiają się zawsze w nowych dla mnie miejscach i sytuacjach a o to nie trudno w mojej pracy. Najsilniejszy atak do tej pory pojawił się u mnie przed slubem 3 lata temu i dostałam od..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 649

.. ...zaczerpnięcia powietrza, kołataniem serca i strasznym bólem w klatce do tego lęk przed śmiercią, zwariowaniem.Potem * ataki * poprzedzały tępy silny ból centralnie od czubka głowy i mdlości cały czas miałam wrażenie że zwymiotuje a jedzenie ani picie nie mogło przejśc przez gardło -..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 151

.. ...nerwicy - czasem uczucie kołatania serca Zrobiłem sobie morfologie krwi wszystko wyszło ok.Miałem Ekg tez ok Usg jamy brzurznej Rentgen klatki piersiwej wszystko wyszło dobrze.Niedawno byłem u lekarz i badała mi płuca powiedziała ze jestem zdrowy Czy ktos wie co to moze byc????? dodam..

Choroby serca, Nietypowe objawy

.. ...w wiekszość nocy mam kołatanie serca tzn czuję jak mi bije ale dopiero jak położę się, czasami zdarza mi się to w ciągu dnia ale rzadziej, w wiekszości jak leże lub po jedzeniu, w nocy jak przełoże się z boku na bok to te kołatanie przyśpiesza.. po jakichś paru minutach przed zaśnięciem..

Uczucie kołatania serca i zdenerwowania po jedzeniu i piciu

.. ...10ciu minutach mocne kołatanie serca i ogólne uczucie poddenerwowania. Jestem tez osobą chyba znerwicowaną bo miałem wiele przeżyć w dzieciństwie związanych z kłótniami mych rodziców,alkoholem oraz stresami dnia codziennego i biedą. Mam też różne reakcje na stres. Mam też lęk przed..