Kołatanie serca problemy z oddychaniem

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1010

.. ...siebie i moich bliskich, kołatanie serca, problemy z oddychaniem, klucha w gardle i drżenie rąk...jestem już tym wszystkim zmęczona...chodzę do psychiatry...po przerwie zaczęłam kolejny raz lek o nazwie cital...przez jakiś czas było ok ale jak przestaje go brać to po pewnym czasie znowu..

Szybkie tętno - Str. 15

.. ...95/55 do tego dochodzi kołatanie serca i problem z oddychaniem. Mam przy tym silną anemię. Lekarz stwierdził że taki moj urok, a ja sie troszkę martwie b choroby serca w mojej rodzinie ma prawie kazdy. Czy ktoś może mi powiedzieć co to może być? Dzięki Witam, przepraszam, że nie na..

Propranolol - Str. 4

.. ...lękowe i nieustające kołatanie serca, problemy z oddychaniem ( co chwila ziewałam ), bardzo niskie ciśnienie i wysokie tętno, szarpanie w klatce piersiowej, nierówne bicie serca i te ciągłe napięcie... Trafiłam do kardiologa, odstawiłam kawę a nawet herbatę, wszystko, co działałoby..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...Budziłem sie: z objawami kołatania lęku,że serce mi sie zatrzyma, umre, problemu z oddychaniem itp. Ostatnio zmieniłem miejsce zamieszkania i lekarza. Byłem dzisiaj u lekarza rodzinnego /jest też chirurgiem/ szok...... powiedział mi,ze przyczyną nagłego ataku podczas snu ,kołatania..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...kłucie w okolicy serca kołatania serca problemy z oddychaniem itp. to najprawdopodobniej wada genetyczna serca którą posiada 30% ludzi na świecie ( jest ona całkowicie nie groźna i to taka uroda nasza i naszych serduszek ) a mianowicie jest to WYPADAJĄCY PŁATEK ZASTAWKI MITRALNEJ. warto..

Złe samopoczucie i problemy z ciśnieniem

.. ...jest bardzo źle mam kołatanie serca: bardzo nieprzyjemne, silne uderzenia, cała się pocę, mam trudności w oddychaniu, zaczyna boleć mnie głowa, ogarnia mnie uczucie lęku. Raz przy takiej okazji zmierzyłam ciśnienie: 140/86. Tętno ok. 90. Niestety kolejne takie samopoczucia przytrafiły mi..

Kołatanie serca, bóle miedzy łopatkami, problemy z oddychaniem

.. ...tygodnie. Źle się czuję: kołatanie serca, bóle miedzy łopatkaMI, PROBLEMY Z ODDYCHANIEM, CZASEM WRAZENIE TRZEPOTANIA SERCA. Moje wyniki z holtera 12 1625 Qrs ow Sredni rytm HR 90/ min max rytmHR 125/min min HR/ 55/min 25 pojedynczych nadkomorowych pobudzeń przedwczewsnych 8 tachykardii w..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...Lekarka ciągle pyta o kołatanie serca ja tego nie odczuwam. Najbardziej martwi mnie jednak oddech bo ciężko z tym żyć. Mam pytanie,czy mogę być bezpłodna z tytułu tego wszystkiego? zależy mi na utracie wagi i prowadzeniu normalnego życia bez leków. Nienawidzę tego kim się stałam. Jestem..