Kolka pod żebrami z lewej

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie

.. ...stronie.Objawia sie podobnie jak kolka albo cos jak skórcz pojawia się nagle i trwa pare min. nasile sie przy gwałtownych ruchach ,głębokim odychaniu i śmiechu.Czy ktoś wie coś na ten temat procze o porade............ Mam dokładnie mam to samo. Nie wiem co to jest. Lekarz powiedział..

Ból między żebrami a żołądkiem po lewej stronie - Str. 2

.. ...jest.Boli tak jakby to byla kolka,ale 11 lat temu mialam zabieg na kamienie laparoskopia .Prosze o pomoc i szybki odpis . pola ma racje to na bank zoladek lub przelyk idzcie do gastrologa...pozdro Ludzie, czeste bole roznych czesci * ciała * w naszym organizmie spowodowane są * wybitym..

Bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...zebrami,to nie jest kolka,moge normalnie robic w toalecie,tylko mam rozwolnienie...nie boli mnie caly czas np 2 - 5dni a potem nie i znowu to wraca ...wlasnie jak pisze KROLU do Ciebie to mnie strasznie boli nie wiem co mam robic..odpisz pomocy twoja krolewna : ) Beata Krolu nie..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...zaczeło boleć.. taka kolka tylko bardziej bolesna.. czasami boli w trakcie biegania w mostku.. później schodzi pod żebra.. kolka.. da się biegać.. po grze boli bardziej.. kuje, pulsuje, odpoczywam, przykładam rękę... lekko zaczyna przechodzić po 10min... później schodzi niżej.. boli..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 3

.. ...powiedziala ze tomoze byc kolka nerkowa.jak tam dotykam to boli mnie pod tymi zebrami.Mialem robione pół roku temu usg jamy brzusznej, wktorej wyszlo niewielkie powiekszenia sledziony. po miesiacu w klinice mialem powtorzone ibylo ok,annie dawno znowu i sledziona wrocila do normalnych..