Kolka serca

Maska brzuszna zawału serca

Maska brzuszna zawału serca

.. ...wrzodowa żołądka albo kolka żółciowa ). Chory może także bagatelizować swoje dolegliwości i wezwać pomoc lekarską znacznie później, niż gdyby wystąpił typowy ból zamostkowy. Uważa się, że maska brzuszna zawału serca występuje najczęściej gdy zawał dotyczy ściany dolnej serca. Ta część..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 9

.. ...serducha. Ja nie wiem, co to kolka, a ty nie wiesz, co to mój atak. Więc się uszanujmy z tymi atakami. I podziałało. Nie dogryza mi, ale zawsze wspiera. A u was jak jest? witam od paru mieięsy mam takie ataki jak wy niestety to nie jest miłe uczucie mam wrażenie że umieram albo jakiś..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 12

.. ...mówiono mi ze to taka kolka jak si ę zmęczę i żyłam i to jak intensywnie jak sie dowiedziałam o płatku to jestem nie tą samą osobą trzymaj sie cieplutko pozdrawiam.pa Damian.obecnie jestem w wojsku i tam mi to wykryli.mam nie całe 20 lat, nie wiem co to jest, mam dzisiejsza diagnozę z..

Bardzo płytki oddech i płatek zastawkowy - Str. 2

.. Może to kolka jest? Co to znaczy obok serca? Pod żebrami może być kolka. Jednak radzę Ci to sprawdzić. W wieku 12 lat przeszywający ból, to nie jest normalne. Przynajmniej ja tak nie miałam i moi rówieśnicy również. Teraz mam 32 lata, nerwicę i boli mnie co chwilę coś innego. Również przeszywająco. Jednak to..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 93

.. ...stronie klatki ( tak jak kolka ), drętwieją mi ręce. Wiem co to za objawy - miałam takie na początku choroby, ale wtedy dostałam psychotropy wprawdzie słabe, ale pomagały. Teraz zostałam sama z tymi objawami i nie potrafię przestać o tym myśleć. Całe szczęście, że maleństwo w moim..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 121

.. ...bóle w dole brzucha - kolka? - a przy pierwszym dziecku tego nie było. Przez tą nerwicę nie cieszę się z tak wyczekiwanego drugiego dziecka. Przy pierwszym było fajnie. Pozdrawiam Witaj Iza,miałem dziś ten sam problem niemogłem złapać głębszego oddechu i czasmi kuje mnie w klatce ,w..

Ucisk, coś jak kolka po lewej stronie pod mostkiem po wysiłku fizycznym

.. U mnie sprawa wygląda tak iż przeważnie po wysiłku lub sytym najedzeniu się a zaznaczam że jest to wysiłek wyłącznie siłowy ( ćwiczę na siłowni, staram się bardzo dużo jeść + biorę odżywki węglowodanowe rozpuszczane w mleku ) czuje ucisk coś w stylu kolki po lewej stronie tak poniżej serca w okolicach mostka..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 560

.. ...dzisiaj jakieś kłucia jak kolka z lewej strony w okolicy serca i żeberek. Takie to męczące. I po wczorajszych grzybkach kręgosłup mi siada. Jezu dziewczyny przesadzacie z tym pisaniem. Nie zrobiłam jeszcze okularków, a oczy mnie bolą jak diabli, tyle czytania. Ruch na forum aż się..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 620

.. ...okazało się że to tylko kolka:D Kochane dziękuję Wam o troskę : ) Jesteście super smerfastyczne: ) Uffffff Małgosiu kamień z serca...całe szczęście,że u Ciebie wszystko dobrze.Ale,ale...powinnaś odebrać to badanie.Klapsika powinnaś od Nas wszystkich dostać za to.Trzeba dbać o zdrówko!!!!..

Boli mnie w okolicach serca

.. ...tydzien urlopu juz mie kolka bolała przez noc ale przeszła zoądek i na srodku pod mostkiem !! moze to bydz niewiem dwunastnica z picia lub płuca z palenia ? ! juz sam niewiem . Mam 20 lat i w zyciu niebyłem na nic chory tylko przeziebienie ! Pomozcie ! No tak, wiele chorob pasuje do..

Bol w okolicy serca, kucie

.. ...kolka podczas wysiłku ale tutaj w miejscu serca. Jak na to poradzić ? nie wiadomo czy robiłeś jakieś badania,to co można poradzić...ile masz lat,bo to też ważne. koncze 16 lat... Nierobilem zadnych badan..