Komisja lekarska

Echo serca - Str. 26

.. ...pomoc mam badania na komisji lekarskiej do służb mundurowych lekarz wykrył u mnie ekg miałem dobre inne badania także lekarz wykrył u mnie szmer i wysłał na echo serca , kilka lat temu miałem te badanie i stwierdzono: wymiary serca lewa komora: 5,9 lewy przed: 4,5 aorta: 2,7 prawa..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 3

.. ...chwili ma 8 lat i na komisji lekarskiej został pozbawiony niepełnosprawności i tym samym zasiłku pielęgnacyjnego. Chciałam zapytać czy inne dzieci z takim schorzeniem mają orzeczenie o niepełnosprawności? Wiem że oceniała go pani od rehabilitacji , która ma opinię że zabiera komu może...

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...przysłanym mi od Wojskowej Komisji Lekarskiej, która orzekła, że mimo przypadku opisanego powyżej, i kilku paragrafów, takich jak uszckodzona łękotka i kłykieć przyśrodkowy prawy, dyskopatia, płaskostopie, że nie widzi przeciwskazań i uznaje mnie zdolnym do odbycia służby wojskowej,..

Zespół preekscytacji

.. ...Witam Nie dawno miałem komisję lekarską w związku z poborem do wojska, jednak po zrobieniu ekg lekarz stwierdził u mnie właśnie zespół preekscytacji i poradził mi żebym przebadał się jeszcze na własną rękę co uczyniłem. Pojechałem na prywatną wizytę do lekarza, który zrobił mi badanie..

Dodatkowe skurcze - Str. 260

.. ...rydz.to slowa lekarza na komisji lekarskiej.Nic juz z tego nie rozumiem.Mniej stresu - tylko jak to zrobić skoro to nierozłączny towarzysz kazdego dnia.Ostatnio siadam psychicznie,w sierpniu mam mieć biopsje centymetrowa zmiana pod brodawką piersi - jak tu życ bez stresu.Pozdrawiam..

Uszczerbek na zdrowiu po zawale serca

.. ...może stawał ktoś na komisji lekarskiej i orzeczono mu % uszczerbek. Dodam , że miałem robioną koronografię i wszczepiony stent. Bardzo będę wdzięczny za informacje Jurek Wejdz na stronkę www.ubezpieczyciel tam na forum jest tabela % PZU. Wielkie dzięki, o to mi chodziło: ) ) Ja..

Stymulator serca - a świadczenia?

.. ...powiedzial lekarz na komisji lekarskiej to z ich * tabelek * wynika ze ani za samo posiadanie stymulatora ani za umiarkowany stopien niepelnosprawnosci, zwlaszcza ze wydaje go inny organ, renta nie przysluguje Faktem jest ze udalo mi sie ja dostac ale to tylko ze wzgledu na to ze mialam..

MVP z niedomykalnością o widocznym znaczeniu homodynamicznym

.. ...z kategorii właściwe komisje lekarskie wydają na podstawie badania lekarskiego fizycznej i psychicznej zdolności tej osoby do odpowiedniego rodzaju służby wojskowej, z uwzględnieniem wyników badań specjalistycznych, a w razie potrzeby również obserwacji szpitalnej - według wykazu chorób..

Życie po zapaleniu mięśnia sercowego - Str. 4

.. ...wezwanko na powtórną komisję lekarską do wojska. Jak myslicie biorą do wojska po przebytym zapaleniu mięśnia sercowego ? ... WitamTrudno powiedzieć czy biorą po przebytym zapaleniu mięśnia sercowego. Jeśli masz powiększoną którąś komorę serca to nie powinni Ciebie wziąć. Ja miałam..

Pierwotne nadciśnienie płucne - Str. 25

.. ...okropności dotyczące komisji lekarski z ZUS to mnie cholera bierze - sklony na życzenie??? Co to w ogole znaczy?? Czy dokumnetacja im nie wystrczy? Szok!! Moze jeszcze 10 km bieg dla sprawdzenia wytrzymałości. Przecież to nie nasza wina, że naszej choroby nie widać na zewnątrz. Ja na..

Nerwica sercowo naczyniowa i tachykardia zatokowa

.. ...stwierdził to samo co komisja na WKU i przepisał mi Propranolol. Zażywam tabletki od 2 tygodni i mimo wszystko nic nie przechodzi... Czy powinienem jeszcze raz zgłosić się do lekarza? Tak na marginesie czy z tą chorobą mogę iść do wojska? Czy składać wniosek o ponowną komisję lekarską?..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...ostatnio , w ramach komisji lekarskiej ( wojskowej ) pierwszy raz na EKG. Mam 30 lat. Lekarz mi napisał w orzeczeniu, że się nie kwalifikuję do wojska bo mam m.in : zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego w zakresie ściany dolnej mięśnia sercowego. Dodatkowo znaleźli mi nerwicę : )..

Trzecie bicie serca

.. Na komisji lekarskiej z ZUS - u podczas obsłuchiwania serca lekarz mnie badający z wiekim zdziwieniem i niekrywanym zainteresowaniem( zawołał pozostałych lekarzy by tez posłuchali ) usłyszał u mnie. jak mi potem wyjaśnił, * trzecie bicie serca * , które słyszy się jak trzask drzwi, co to znaczy? Czy mógłby..

TRIGLY - niski poziom cholesterolu

.. ...nie ma zwłaszcza, że nie pisze Pan o objawach klinicznych. Powinien to w miarę szybko zobaczyć endokrynolog i pewnie zleci tzw. wolne frakcje hormonów tarczycy. Nadczynność tarczycy powinna być leczona...

Stymulator serca - co wolno a czego nie?

.. ...mozna przejsc ponownie komisji lekarskiej czyli na tej lini pozamiatane az nie zmienia konstytucji. Ja mam terazz problem nie wieie gdzie mozna taki stymulator usunac? chciałbym sie przebaac jeszcze raz guntownie zeby stwierdzic czy jest mi to tak niezbedne do zycia bo poejzewam ze nie..

Renta a zawał serca

.. ...pytalam czy stawal na komisje. Czy ktoś wie coś więcej o zwolnieniu po senatorium i ewentualnej rencie???Pozdrawiam w wieku 40 lat miałem prawo stronny rozległy zawał serca .wstawili mi stent ,poł roku póżniej dwa bay passy po zwolnieniu lekarskim komisja i renta na 3 lata narazie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1229

.. ...do osrodka gdzie jest komisja lekarska na orzeczenie dalsze mojej córki bo nie widzi na lewe oko a ona potraktowała mnie jak wsze z podniesionym głosem a co to za brak aktu urodzenia a co to za dokumenty lekarskie tylko tyle po co ja tam przyszłam itd.jeszcze dwa słowa a zapytała bym ja..

Powiększone serce - obawiac się wzmożonego wysiłku?

.. ...badaniami czeka mnie jeszcze komisja lekarska do zasadniczej służby wojskowej to czy pójdę do wojska to mi wszystko jedno. Boję się tylko o moje serce. Nie wiem czy mogę czuć się bezpiecznie podczas wzmożonego wysiłku. Może ktoś jest zorientowany czy moje wyniki badań będą problemem. Z..

Niewymiarowość oddechowa

.. ...wykaże???? - jest to dla mnie istotne,czy komisja lekarska, która ocenia potem te wyniki moze mnie zdyskwalifikować( składam papiery do policji ).Może ktoś sie orientuje w tym temacie.Dziekuję za odpowiedź..

Stan po operacji zastawki aortalnej i aorty wstępującej

.. ...wznowienie renty po komisji lekarskiej :nie jest pan niezdolny do pracy . Na kręgosłupie nic nie ma czasem boli mocniej czasem słabiej zdjęć RTG tyle że czasem aż boję się światło zgasić ,,, : ) ups zapomniałem że prądu nie ma jakaś awaria . To taka scenka kabaretowa do śmichu a tera kot..

Niedomykalność zastawki mitralnej a praca w policji

.. ...wracajac do tematu: na komisji lekarskiej przed przystapieniem do wspanialej sluzbiey ku chwale ojczyzny nie placilem zeby bylo jasne. jesli chcesz tam pracowac to przemys to dziesiec razy. jestem po wyzszej uczelni, nie mam na mysli ze jestem kims lepszym ale praca z tyloma idiotami..

INterpretacja wyników

.. ...policji, na na Powiatowej Komisji lekarskiem dostałem kat D przyczyna badanie echo serca cytuję * Prawidłowa grubo·śc i wielkość scian oraz wielkośc jam serca. Lewa komora 41/22mm. Płatki zastawki mitralnej łagodnie wypadają w czasie skurczu do lewego przedsionka z towarzyszącą..

Echo serca przy objawie kłucia w okolicy serca

.. ...orzeczeniem wojskowej komisji lekarskiej /wada serca pod postacią dodatkowego pasma ścięgnistego w jamach komór ograniczająca rozkurcz z niestabilnością przedniego płatka zastawki mitralnej/.Z tego co pamiętam było też coś * hiper... * i * haper... * oraz coś o niedotlenieniu. Objawy w/w..

ECHO serca w Chełmie lub Lublinie

.. ...serca. Potrzebuję tego do komisji lekarskiej ważą się losy mojej pracy z tąd ten pośpiech. Proszę o jakiś namiar gdzie mógłby to wykonać w poniedziałek tj.19.10.2009 Z góry dziękuję !!!! moja rada ,wejdż na odział kardiologiczny w szpitalu w lublinie jakiś szpital tam jest weż kase wejdż..

Wynik badania echokardiograficznego

.. ...skierowało mnie na badania na komisji lekarskiej panu doktorowi nie podobało sie cisnienie 140/80 mierzył mi dwa razy pózniej skierował mnie na badanie echo serca pani doktor napisała mi taką diagnozę Jamy serca niespłaszczone LK 4,9 PK 2,5 Ao 2,8 LP 3,6. Grubosc przegrody m - komo... i..

Życiowa szansa ! - jak oszukać aparat ECHO ?

.. ...) staje na powtórną komisję lekarską zus dotyczącą otrzymania renty - otrzymał skierowanie na dodatkowe badanie echo serca i prawdopodobnie od tego badania zależy decyzja komisji zus. Dla taty jest to ŻYĆ albo nie ŻYĆ, ponieważ już od kilku miesięcy pozostaje bez jakichkolwiek środków do..

Blok prawej odnogi pęczka hisa

.. ...Pytanie jest następujące: Komisja Lekarska ocenia zdolność na podstawie konkretnych kryteriów. Jednymi z dyskwalifikujących kandydata są: 1. Choroby mięśnia sercowego w okresie wydolności układu krążenia. 2. Wady wrodzone serca 3. Zaburzenia rytmu serca pochodzenia organicznego,..