Komisja wojskowa

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...przypadkiem a mianowicie na komisji wojskowej, i prawdę mówiąc jak by nie te badania to bym sie pewnie nigdy o jej istnieniu nie dowiedział. Jak do tej pory nie czułem żadnych dolegliwości( żadnych zawrotów głowy zasłabnięć, duszności ) dopiero po dowiedzeniu się że jestem jej nosicielem..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...na siłownie. Podczas komisji wojskowej coś mówił lekarz o dolnym odcinku kręgosłupa, że trochę nie tak. ale i do idealnego dużo mi nie brakuje. Byłem ostatnio u kardiologa u którego się leczę i jestem pod kontrolą, ale on mówi że to napewno nie od mojej zastawki ani serca. Wiele osób..

Blok prawej odnogi pęczka Hisa

.. ...przysłanym mi od Wojskowej Komisji Lekarskiej, która orzekła, że mimo przypadku opisanego powyżej, i kilku paragrafów, takich jak uszckodzona łękotka i kłykieć przyśrodkowy prawy, dyskopatia, płaskostopie, że nie widzi przeciwskazań i uznaje mnie zdolnym do odbycia służby wojskowej,..

Serce z prawej strony

.. ...odwrot a do tego na komisji wojskowej dali mi kat a czy to słuszne? zgodnie z rozporządzeniem mon, tak. : ) witam, ja jestem w 5 miesiącu ciązy i na usg okazalo sie ze moje dziecko ma przegrode międzykomorową serca skierowaną w prawą stronę a powinno miec w lewą, pod koniec tygodnia ide..

Dodatkowa struna w sercu

.. ...spowodowane...zaważył to ze na komisji wojskowej dostałem kategorie E,lekarz nie chcial mi nic na ten temat powiedziec,nie wiem czy to jest cos powarznego czy nie.czy powinienem miec jakies przeciwskazania,zmienic swoj tryb zycia?????wie tylko tyle ze powoduje to u mnie szybkie..

MVP z niedomykalnością o widocznym znaczeniu homodynamicznym

.. ...z kategorii właściwe komisje lekarskie wydają na podstawie badania lekarskiego fizycznej i psychicznej zdolności tej osoby do odpowiedniego rodzaju służby wojskowej, z uwzględnieniem wyników badań specjalistycznych, a w razie potrzeby również obserwacji szpitalnej - według wykazu chorób..

Zespół Barlowa a służba wojskowa

.. ...odwołaniu. Początkowo komisja uznała, że jestem zdolny do wykonywania służby ( pomogło dostarczenie szczegołowych wyników badań serca ) Pozdrawiam Witam ! Krysiu Ja też biorę już bardszo długo metohexal ! Włosy wypadają mi strasznie i zaczęłam często kasłać bez zadnych innych objawów..

Badania echo i EKG serca i co dalej?

.. Witam, na komisji wojskowej lekarze wykryli u mnie * szmery w sercu * i skierowali mnie na badania( skierowali hmmmm i tak musiałem je robić za swoje pieniądze ) ekg i echo serca. Od dawna a właściwie od kiedy pamiętam odczuwam bóle w klatce piersiowej dokładnie w miejscu gdzie znajduje się serce, jest to..

Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego

.. ...ostatnio , w ramach komisji lekarskiej ( wojskowej ) pierwszy raz na EKG. Mam 30 lat. Lekarz mi napisał w orzeczeniu, że się nie kwalifikuję do wojska bo mam m.in : zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego w zakresie ściany dolnej mięśnia sercowego. Dodatkowo znaleźli mi nerwicę : )..

Zastawka mitralna - gdzie wykonać operację? - Str. 2

.. ...lat, dwa lata temu na komisji wojskowej stwierdzono u mnie CZYNNOŚCIOWĄ NIEDOMYKALNOŚĆ ZASTAWKI MITRALNEJ. Bez problemu jednak dostałem kategorię A ( z czego się bardzo cieszę ). Gdy spytałem doktora, czy to coś poważnego, przyrównał tę moją dolegliwość do... swojej łysiny ( * ja jestem..

Papierosy czy nerwica?

.. ...zostałem skierowany z komisji wojskowej do kardiologa na echo. trafiłem do bardzo dobrego lekarza, ordynatora kardiologii szpitala w moim mieście. pytał, jak się czuję ( wtedy jeszcze było bez żadnych kłuć ), czy palę, etc. okazało się, że wszystko jest idealnie ( poza jedną sprawą, a..

Duszenie się - Str. 35

.. ...urokow pozdrawiam Mam komisje ponowną wojskową i ona mnie cały czas prześladuje. Mimo że mam już dosyć papierów by dostać spokojnie kategorię D dalej nie mogę spać po nocach. Chciał bym by się ten koszmar skończył... Oj jak dawno nie pisalam tutaj!Fashion bralam te leki,jesli nie..

Duszenie się - Str. 37

.. ...egzaminów. Zbliżała się komisja wojskowa, zaczełem mnieć sny że duszę się w jednostce że wojsku umre, zaczełem chodzić do psychologa. Na komisji oczywiscie dostalem A i to mnie bardzo załamało. Dostałem się do szkoly zaocznej i mialem 3 lata odroczenia od wojska. Przez ten czas..

WPW a Wojsko

.. ...nie poszedlem do wojska, na komisji wosjkowej pokazalem lekarzom moją skromną teczuszke z zapisami EKG, wynikami badan, wypisami ze szpitali, itd itp. Odraz E: ) Mialem wtedy WPW, bylem przed ablacjami...

Zespół wazo-wagalny czy można iść do wojska?

.. ...kardiologa. Rok temu Komisja Wojskowa odroczyła go na rok, chociaż przedstawił całą dokumentację choroby z konsultacją kardiologa.Teraz po ponownym wezwaniu na komisję,przedstawieniu dokumentacji i konsultacji lekarza wojskowego na którą był wysłany przez komisję i który potwierdził tą..

Syndrom białego fartucha

.. ...domu prawidłowe, a na komisji wojskowej miałem niedociśnienie ( może dlatego, ze nic z rana nie zjadłem? :P ). mili panstwo powiedzcie mi przy jakim cisnieniu mozna zemdlec i moze dojsc do zatrzymania akcji serca?? mialem pewnien przypadek mianowicie siedziałem sobie ogladajac film w tv..

Powiększone serce - obawiac się wzmożonego wysiłku?

.. ...badaniami czeka mnie jeszcze komisja lekarska do zasadniczej służby wojskowej to czy pójdę do wojska to mi wszystko jedno. Boję się tylko o moje serce. Nie wiem czy mogę czuć się bezpiecznie podczas wzmożonego wysiłku. Może ktoś jest zorientowany czy moje wyniki badań będą problemem. Z..

Serce przyspiesza mocno - Str. 2

.. ...masz teraz objawy to na komisje zabierz odpowiednie badania które bedą podstawą do kategorii D. Generalnie mówi się że wojsko to ściema i takie tam, ale jak się ma pecha i trafi tam gdzie nie trzeba to wcale fajnie nie jest. Niech ci doktorek z komisji nie wciska kitu że to nie wada i..

Dysfunkcja rozkurczowa mięśnia lewej komory

.. ...Krzysiek mam 22 lata . Na komisji wojskowej miałem robione badania serca ECHO 2 - D. Wykryto u mnie wade serca ( oczywiście zapisałem się do kardiologa , ale jestem troche niecierpliwy a * uprzejmość * lekarzy wojskowych nie zna granic więc nic się nie dowiedziałem. Jeśli Ktoś na forum..

Straszne objawy: szybkie tętno, rosnące ciśnienie

.. ...zaburzenia u mnie wykryto na komisji wojskowej . Wylądowałem w klinice okazało sie ze mam utrwalone migotania przedsionków i liczne pobudzenia wielokształtne . Teraz mam 20 lat jestem po 3 ablacjach prawdopodobnie czekam mnie kolejna . Teraz jest znaczna poprawa . A jeżeli chodzi o..

Niedomykalność zastawki mitralnej a wojsko

.. ...zostałem wezwany na komisję poborową i od razu wbili mi kat D. Jeszcze przed resztą badań... Witam!!! Niedomykalność zastawki dyskwalifikuję Ciebie do jakichkolwiek służb mundurowych - Przykro mi ! Wybierz inny zawód. Pozdrawiam Ryszard parvatti - zapomnij o wojsku. Nawet jak by cię..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 48

.. ...lekarze...pamiętam jak byłem na komisji wojskowej z papierami że mam problemy zdrowotne a oni panie zdrowy pan jest nie ma problemu a nawet nie pytali o nic tylko bach bach jak bydło kategoria A i ku chwale ojczyzny!!! teraz to jest dla mnie śmieszne ale wtedy szok i pietra miałem że do..

Prosze o pomoc

.. Na Wojskowej Komisji dostalem orzeczenie ze jestem niezdolny do sluzby wojskowej poniewaz rozpoznano: - ZWŁÓKNIENIA NA JEDNYM Z PŁATKÓW PÓŁKSIĘŻYCOWATYCH AORTY ZE ŚLADOWĄ FALĄ ZWROTNĄ. Przejołem sie na tyle, ze postanowilem tu napisac. CO to oznaczna? powinienem sie * jakos * leczyc? prosze o..