Konwulsje

Nerwica lękowa i dodatkowe skurcze

.. ...godzin snu to miałem konwulsje z jedno sekundowymi utratami świadomości lub gdy przespałem się w ciągu dnia na godzinkę to tez nie było wesoło ). leczyłem się do 27 roku życia aby wyjść z padaczki i udało się!! super : ) Bralem Xanax i pomógł.. wszystko było dobrze po jakimś roku po..

Dziwny rytm w sercu i wysokie tętno

.. ...latalo( twarz,cialo )w konwulsjach( nerwy pewnie ), ogolem taka niefajna historia - lyknale 2 tabletki metokardu - ale nie moglem zasnac,wsluchiwalem sie w pikawke - kolo 5 zasnalem,rano znow metokard,znow wzialem wolne w pracy - teraz wegetuje w domku z rodzinka - prawie sie nie ruszam..

Nerwica - ja walczę, a Ty? pomóżmy sobie - Str. 2

.. ...starczego, drżenia mięśni, konwulsje, dna, zwyrodnienia stawów, osłabienia wzroku i słuchu, arytmia serca, kamica nerkowa, hemoroidy, niedoczynność gruczołów wydzielania wewnętrznego, bezsenność, biegunki, SM. witaj nutka Masz ty rację magnez to siła, ale nie możesz zaprzeczyć iż..

Reanimacja trzykrotna

.. ...lerzacej,moje cialo dostalo konwulsji,jakby sie unosilo,nienaturalne ruchy,nie wiadomo kiedy zjawilo sie mnostwo lekarzy,wydalem z siebie jakis nieludzki dzwiek,ciezki do okreslenia,wyprowadzono Ja,byla pewna ze to juz koniec,lekarze wychodzili i mowili jej ze stan krytyczny,ze trzy razy..

Dolegliwości podczas ziewania, przeciągania się itdp.

.. ...15 sekund leżałem w konwulsjach nie wiedząc co się ze mną dzieje, nie wiedziałem gdzie góra, gdzie dół i nie mogłem poruszać kończynami. Uczucie paskudne. Ciekawostką już tylko jest, że podczas nieprzytomności miałem sen, który doskonale pamiętam. Już przy rozpoczynaniu ziewania miałem..