Koronarografia po zawale serca

Mostki mięśniowe

.. ...potwierdza się przy pomocy koronarografii lub ultrasonograficznego badania wewnątrznaczyniowego. Osób z uwidocznionymi mostkami mięśniowymi za pomocą koronarografii jest znacznie mniej - około 2%. Wpływ anomalii na ryzyko wystąpienia zawału serca, ciężkich zaburzeń rytmu czy nagłego..

Echo serca - Str. 8

.. ...migotanie przedsionków. Koronarografię miała rok temu po zawale, wiem że założyli jej jeden stand. Pani Izo, jakie powikłanie ma Pani na myśli , które mogłoby spowodować w tak krótkim czasie zniszczenie zastawki aortalnej? Czy zatem stan mamy ( oczywiście wynikający tylko z tego co Pani..

Echo serca - Str. 43

.. ...tylko 50% i zaleconą koronarografie na razie.Czy może bajpasy tylko po zawale robią? Witam pani izabelo bardzo bym pania prosił o inpretacje moich wyników.bardzo prosze i pozdrawiam.mateusz zapalski bardzo pania prosze o inpretacje Pierszy wynik; LVDd - 4,70cm LVDs - 3,32cm IVSd - 0,95cm..

Jestem świeżo po zawale serca

.. ...miałem zawał, podczas koronarografii odstąpiono od założenia mi stendów, wybierając bardziej radykalne rozwiązanie By - passy, badanie wykazało zatory LAD w segm. proksymalnym zmiany przyścienne w segmencie środkowym zwężenie do 70 % za zwęzeniem mostek mięśniowy Diag 1 istotne zwężenie..

Ratunek dla osoby z chorobą serca i zaawansowaną POCHP?

.. ...kardiologicznym po planowanej koronarografii, która niespodziewanie ujawniła 2 przebyte nieme zawały. Decyzja kardiologów: pilne wskazanie do bypassów, stenty raczej wykluczyli jako mniej wskazane z racji wieku. Zaczęli przygotowywać go do zabiegu, który miałby być wykonany w innym..

Powikłania zawału serca, kompresoterapia

.. ...niewydolność serca? 8 ) koronarografia a test wysilkowy? ( wyniki zgodne w 99%, 85%, 60%, niezgodne w 30%? ) 9 ) Kompresoterpia w I etapie rehabilitacji zakrzepowego zapalenia zyl ( nie mozna stosowac, nie daje efektow, ogranicza obrzek i bol ale moze wystapic zator tetnicy plucnej, male..

Zawał pooperacyjny serca

.. ...ogromną nadzieję że będzie dobrze i wróci szybko do domu Wczora tj.27.06 tata wrócił do domu,jednak 21.08 ma wrócić do szpitala na koronarografie.Znów mamy obawy - czy jest się czego bać?Tata ma 73 lata...

Moja przygoda z zawałem serca cz. V

.. ...miałem zawał, podczas koronarografii odstąpiono od założenia mi stendów, wybierając bardziej radykalne rozwiązanie By - passy, badanie wykazało zatory LAD w segm. proksymalnym zmiany przyścienne w segmencie środkowym zwężenie do 70 % za zwęzeniem mostek mięśniowy Diag 1 istotne zwężenie..

Zawał dolnej ściany serca

.. ...na wątki o zawale i koronarografii i i znajdziesz odpowiedzi na niektóre pytania. Każdy zawał jest poważną chorobą serca, ponieważ doprowadza do uszkodzenia mięśnia sercowego Skoro twój tata jest przygotowywany do koronarografii, więc po badaniu.będzie dopiero wiadomo w jakim stanie są..

Zwolnienie - prawie zarzymanie akcji serca i nadrabianie strat

.. ...kardiologie.Tam od razu na koronarografie,RCA byla krytycznie zwezona , wiec wstawiono stend,stwierdzono zawal serca NSTEMI .Serce po paru dniach sie uspokoilo,lecz bole w mostku pojawily sie ponownie.Trafilem ponownie do szpitala, koronarografia pokazala zmiany w CX,zdiagnozowano spazm..

Koronografia w wieku 68 lat,czy to bezpieczne? - Str. 2

.. ...po to moze zrobili Ci koronarografie a nie z powodow miazdzycowych... Witaj. Koronografia jest coraz lepiej wykonywana. Ale kiedyś, wiele lat temu, ktoś twierdził, że po niej mogą gnić palce. Moja mama cierpi na chorobę niedokrwienną serca i niedawno, w wieku 63lat miała zawał. Wykonano..

Interpretacja echo serca - jakie ryzyko koronarografii?

.. ...rokowań w zakresie ryzyka koronarografii u otyłej pacjentki 65 lat z cukrzyca typu 2( insulinoterapia ),astmą oraz poważną chorobą serca( po przebytym ukrytym zawale ). Wyniki echa serca ROZPOZNANIE ZE SKIEROWANIA: IM 2/3 st, IA 1 st. Wymiary serca: lewa komora 6,6/5,5 cm lewy..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca

.. ...zabiegi ci chodzi ?...koronarografie robią chyba każdemu po zawale ...jest ona konieczna kiedy tętnice sa zapchane ...baypassy ?..powikłania mogą sie zdarzyć ale dzięki zabiegom ...poprawia się jakośc życia po zawale ..a ta dziura w sercu to niby dlaczego miałaby sie pojawić u Ciebie ?..

Zatrzymanie akcji serca i utrata przytomności po koronarografii

.. Bardzo proszę może ktoś mi powie co to może być. Moja mama( 76 LAT ) jest półtora tygodnia po zawale. Miała w Rzeszowie na nowej kardiologii robioną koronografię, podczas której wystąpiły komplikacje tj. zatrzymanie akcji serca i utrata przytomności. Wszystko dobrze się skończyło, lekarz powiedział,że żyły..

Choroba Kawasaki u osoby dorosłej

.. ...konieczne wykonanie koronarografii z podaniem środka cieniującego do tętnic wieńcowych. W przebiegu choroby, na szczęście rzadko, może dojść do zawału serca ( ok.5 % ), niewydolności krążenia czy zaburzeń rytmu serca. Leczenie zawału serca jest typowe, takie jak u osób dorosłych...