Koronarografia ryzyko

Mostki mięśniowe

.. ...potwierdza się przy pomocy koronarografii lub ultrasonograficznego badania wewnątrznaczyniowego. Osób z uwidocznionymi mostkami mięśniowymi za pomocą koronarografii jest znacznie mniej - około 2%. Wpływ anomalii na ryzyko wystąpienia zawału serca, ciężkich zaburzeń rytmu czy nagłego..

Chelatacja - Str. 16

.. ...z nim do szpitala na koronarografię. Na stole ojciec dostał rozległego zawału. Kazali przyjechać po 3 miesiącach na koronarografię. Przyjechaliśmy, lecz po 2 dniach głodówki ( przygotowań do zabiegu ) odesłali ojca do domu. Bo jest ryzyko, a w tym wieku to juz nie warto - pan rozumie...

Koronografia - ryzyko i strach?

.. ...Z gory dziekuje Maja Koronarografie mialam w sumie cztery razy. Przeprowadzaja ja doswiadczeni lekarze i istnieje minimalne niebezpieczenstwo wywolania zawalu /zwykle zreszta u starszych i ciezko chorych ludzi/. Gdyby sie nawet wydarzyl to i tak zostaje natychmiast opanowany i nie..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. Mam zaleconą koronarografie bardzo się boję bo słyszałam ze to badanie przed bajpasami się robi mariolka 3538 nie tylko ja mialam zlecona o ustalenie choroby wiencowej, koronarografia jest po to zlecona, aby ustalic droznosc naczyn wiencowych .pozdrawiam. Jest to przecież badanie inwazyjne więc ryzyko ( choć..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 5

.. ...nie wystarcza? Witam, koronarografie miałam 2 razy. Pierwszy zabieg przez udo, drugi przez nadgarstek. Drugi sposób zdecydowanie lepszy. Nie trzeba leżeć plackiem 6 godzin, nie robią się wylewy. W tym przypadku tylko opaska uciskowa na rękę i nie ma śladu po zabiegu, można chodzić. To..

Koronarografia i renta

.. Czy poddac sie koronarografii pod naciskiem rzecznika sądowego? Przepraszam, a co ma rzecznik sadowy do Twoich naczyn, bo nie rozumiem... Od tego uzaleznil rzecznik sadowy decyzje czy dostane rente stala czy okresowa. A koronarografia jest zabiegiem w pewnym sensie wysoce ryzykownym. To zależy od ćiebie i od..

Koronografia? strach? czy coś gorszego?

.. ...kierowany do operacji, koronarografia przed zabiegiem jest zawsze wykonywana. problem zapewne jest takze zniedomykalnością zastawki aortalnej Dziekuje za odpowiedź, Ten tętniak ma 5 cmm niewiem czy to dużo, czy mało, ale prosze o pomoc. Bo lekarze skierowali go na te badanie, a my..

Koronografia w wieku 68 lat,czy to bezpieczne?

.. ...miałem 4 ( cztery ) koronarografie. To jest jedynie zabieg i, tak właściwie, to praktycznie bez ryzyka. To jest coś jakby zastrzyk dożylny, tylko trochę grubawą igłą. Lekarz prowadzący zabieg wkłuwa się do tętnicy w pachwinie lub do żyły poniżej nadgarstka i przez tą igłę wprowadza..

Interpretacja echo serca - jakie ryzyko koronarografii?

.. ...rokowań w zakresie ryzyka koronarografii u otyłej pacjentki 65 lat z cukrzyca typu 2( insulinoterapia ),astmą oraz poważną chorobą serca( po przebytym ukrytym zawale ). Wyniki echa serca ROZPOZNANIE ZE SKIEROWANIA: IM 2/3 st, IA 1 st. Wymiary serca: lewa komora 6,6/5,5 cm lewy..

Koronografia - powikłania

.. ...choroby trójnaczyniowej , koronarografię robiono mi w Łodzi , też się obawiałem , teraz wiem jak się myliłem. Aktualnie mieszkam w jednym z tak zwanych krajów wysokorozwiniętych a medycyna woła tu o pomstę do nieba. Pozdrawiam Leszek Przy każdym zabiegu medycznym istnieje ryzyko..