Koronografia Anin

Po ablacji - Str. 11

.. ...przeprowadzonej ablacji i koronografi wrócę odrazu do pracy zawodowej.Mam wezwanie do Anina na czwartek. Pozdrawiam Witam wszystkich. Jestem 3 tygodnie po ablacji w Aninie z powodu napadowego migotania przedsionków. Zabieg do wytrzymania choć samo wypalanie dość bolesne mimo środków..

By-passy w Aninie

.. ...szpitalu. Tam miała koronografie i wskazania do bajpasów. leżała w Aninie 2 tyg. bo termin byl operacji przesuwany. Nie wiem jak to jest z terminami po konsultacjach. Natomiast jesli chodzi o sama operacje to wszyscy sie bardzo baliśmy. Przebieg byl spokojny bez kompikacji..

By passy Anin i rehabilitacja po operacji

.. ...Aninie. zrobiono by koronografie, dzisiaj bedzie decyzja czy zakladaja bay passy czy stendy. bardzo prosze o wszelkie informacje na ten temat i jaka nalezy podjac rehabilitacje po. wielkie dzieki!! Witaj! Ja miałem operację serca w Aninie w 1986 r. - założono mi wóczas 4 by - passy...

Zmiany w psychice po operacji by-passów

.. ...zawal 27.04.2009.Po koronografii wynik,ktory mnie porazil dwi tetnice zapchane 95%.Operacje bay - pasow przeszedlem w Aninie 12 czerwca br.Na szczescie nie bylo zadnych komplikacji.23 czerwca wyszedlem ze szpitala,chodze na rehabilitacje,chce wrocic do pracy,ale sie boje.Rzucilem..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie?

.. ...bajpasów z badaniem koronografii ( doświadczony lekarz kardiochirurg który oceni wynik ). Jestem po koronografii, 2 żyły zapchane - prawdopodobnie by - passy. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi. lolo witam, moja mama jest po operacji bypassow w zabrzu. Mama miała ciezki przypadek..

By-passy_szpitale: Zabrze, Katowice, Anin, inny który polecacie? - Str. 2

.. ...Kujawsko - Pomorskiego . Koronografię miałem w Poliklinice wojskowej w Bydgoszczy . Diagnoza konieczność 2 by pasów .Szok i powoli dojrzewałem do decyzji. Szperanie po internecie , gdzie najlepiej, na czym to polega , zagrożenia i wiele wiele innych pytań i wątpliwości.W końcu telefon z..