Koronografia badanie serca

Zaburzenia przewodzenia w sercu

.. ...zlecono innych badan jak koronografi i echo serca Mam 50 lat.W zwiazku ,ze oklista zbadal dno oka ,powiedzial ,ze mam miec pilna konsultacje internistyczna.Lekarz powinien mi zlecic ,caly panel badan.No niestety Bardzo bym prosila ,jakie badania mam zrobic . ,tylko dostalam na ekg i..

Koronografia - ryzyko i strach? - Str. 2

.. ...Mój ojciec poszedł na koronografię, wyszedł z domu o 8 pojechał do szpitala i o 12 już nie żył. Rozległy zawał serca, miał 57 lat. :( ( ( Mam wrodzoną wadę serca i tzw. koronarografię, czyli cewnikowanie serca przebyłam wiele razy, zawsze w szpitalu. To badanie robi się w znieczuleniu..

Posiłek a bicie serca

.. ...zaproponował mi wprost koronografię - inwazyjne, średnio bezpieczne badanie serca - prywatnie, u niego, poza kolejką za jedyne 800 zł. Dopiero kumpel internista któremu powiedziałem jakie mam propozycje od tego biznesmena w fartuchu, wyśmiał te pomysły i wprost oswiadczył że facio..

Zawał serca w wieku 33 lat

.. ...odpoczac.Bede miała jeszcze koronografie troche otym przeczytałam wiec cos tam wiem Beata miałaś zawał w wieku 33 lat? co było przyczyną - teoretycznie przecież jest to niemożliwe żeby tak młoda osoba miała zawał ( może jakaś wada? ) prawdopodobnie genetycznie sami lekarze nie wiedza to..

Ostry zawał ściany dolnej serca i badanie wysiłkowe

.. ...dolnej serca zrobiono mi koronografie i angioplastyke jednej tetnicy tej przez ktora byl zawal ale pozostala jeszcze jedna obiecali ze ja zrobia a teraz kombinuja zeby nie robic ( 60% zapchana ) chca mi robic jakies specjalne badanie wysilkowe co o tym sadzicie po wyjsciu ze szpitala..

Zawał serca a przeziebienie

.. ...leżałem już w szpitalu po koronografi.Nie miałem wysokiego cholesterolu.Lekarz kardiolog w szpitalu nie potrafił jednoznacznie stwierdzić przyczyny powstania skrzepliny dlatego jestem skierowany na badania krzepliwosci krwi( najbliższy termin 4 miesiace w Krakowie ).Lekarz ten..

Moja przygoda z zawałem serca cz. IV

.. ...domyśliłem się, iż robią mi koronografie. Nigdy przedtem nie słyszałem o takim badaniu, było to dla mnie zaskakujące. W pewnym momencie lekarz powiedział że niema sensu dalej robić, bo i tak nic nie wyjdzie. Jak usłyszałem te słowa to miałem ochotę krzyknąć: Dlaczego? Może spróbujemy..

Cztery diagnozy choroby serca w ciągu roku!?

.. ...lęk............ a mialas robiona koronografie lub TK bo ja mialam i na tej podstawie dr postawila diagnoze trz mam dusznice bolesna mam, leki mono - mak i molsidomine i bole sie zmniejszyly rowniesz w ekg wyszlo niedotlenienie miałam robione wł. wszystki badania. lącznie z..

TK serca na zlecenie każdego lekarza

.. ...z tego co zrozumiałam zmiany w budowie naczyń. Przeciwskazanie do TK serca m.in. arytmia oraz ponad 70 uderzen serca . Możliwości 16 - rzędowego aparatu firmy Helimed do badania TK powaliły mnie z nóg...

Koronografia - powikłania i znieczulenie

.. Moja Mama boi się koronografii, jaka jest realność powikłań? Czy podawane jest znieczulenie? Do czego opaski uciskowe przez 24 h? Witaj Ola! Koronarografia inaczej cewnikowanie serca jest inwazyjnym badaniem tętnic wieńcowych odbywającym się przez tętnicę udową.Jest niezbędnym badaniem wykrywającym..

Interpretach podwójnego badania Echa serca

.. ...kardiologi inwazyjnej ( koronografie ) i miało być ok. Było do czasu, aż latem br zrobił echo serca. Dodam, że tata czuje się dobrze nie ma zasłabnięć itp. Pierwsze badanie wykonano w lipcu 2008 Lewa komora: 63/41mm Tylna ściana 7/12mm Przegroda międzykomorowa 6/12mm FW: 38% Simpson: 35%..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...sercu,odpowiedz może dać tylko koronografia lub wysiłkowe.Jest tylko mały problem - lekarze,w moim przypadku, z podobnymi obiawami ,kierowano do psychiatry.Teraz jestem dwa miesiące po operacji serca. Powodzenia.. Właśnie wróciłam od internisty, który wcześniej zlecił badanie ekg i..

Bule w klatce piersiowej

.. ...zaproponowano ci np.koronografi? znam osoby u ktorych badania typu echo,holter tez nic szczegolnego nie wykazalo,a po wykonaniu koronografi w trakcie ktorej dokonano tzw.balononikowanie,zdecydowanie lepiej sie czuja,przynajmniej na razie,a tak jak ty uskarzali sie na ucisk..

Przechodzony zawał serca

.. ...powinnaś myślę mieć koronografię... żeby ustalić czy przyczyną nie było zwężenie, to badanie oceni czy i na ile jesteś zagrożona kolejnym zawałem. Badanie calcium score ( TK be zkontrastu ) również może pokazać stopień uwapnienia żył, ale jest drogie i niechętnie zlecane - nie wymaga..

Szybko się meczę, czasami piecze mnie w mostku a badania nic nie wykazują

.. ...serca.Zaraz zrobionomi koronografię , która wykazała chorobę wieńcową naczynioskurczowa.Choc sie lecze to i tak czasem piecze mnie za mostkiem ale mam stale przy sobie nitro , które zażywam w takich sytuacjach.Zawał skonczył się mogotaniem komór i wielokrotną defibrylacja a że za kilka..

Kwalifikacja na zabiegi po zawale serca - Str. 2

.. ...,chyba zgodzę się na koronografię jeszcze nie wiem ? konsultacje i wizyta badania u niej trwały 2 godz ,próbowała mi wiele rzeczy wytłumaczyć ale czy przekonała ? dopisała potas i nitroglicerynę ! mam pytanie co może być po koronografi czy żyły nie daj Boże z powrotem się zapychają ? czy..

Scyntygrafia - hipoperfuzja w obrębie ściany dolnej

.. ...naczyniach wieńcowych. Koronografia była robiona ale wypadła ok i nie zakładali mi stentów. mam 33 lata pod tym linkiem wynik mojego badania izotopowego serca - może kogoś zainteresuje ( wyciąłem dane personalne - swoje i pieczątki lekarzy - to nie jest tu najistotniejsze )...