Koronografia jej skutki

Koronografia czy bay-pasy?

.. ...zawał. Lekarze zrobili mu koronografię jednej żyły, dwie pozostałe też są zapchane, miażdzyca jest zawawnsowana. W styczniu lekaże planuą ponowną koronografię pozostałych żył. Słyszałam, że w stanach odchodzi się od zabiegów koronografi i pacientom wstawia się bay - pasy ( podobno są..

Koronarografia, gdzie? jakie skutki? lek prestarium

.. ...miałem zawał i robioną koronografię.Z całej tej imprezy najgorsze jest leżenie przez 24 godziny z opaską uciskową, ale idzie wytrzymać. Nie ma się czego obawiać, a zabieg miałem robiony w Jeleniej Górze. Kto naopowiadał takich rzeczy ze Prestarium jest złym lekiem. Jest to..

Migotanie przedsionków - ablacja - Str. 64

.. ...ablacją miał wykonywaną koronografię ? Mnie lekarz właśnie od wyniku koronografii uzależnia ablację. Do Euzyny : Masz szczęście, że kardiowersja Cię umiarawia, w moim przypadku żadna * normalna * kardiowersja nie przyniosła skutku. Jedynie działa na mnie kardiowersja przez przełykowa, a..

Duszenie się - Str. 4

.. ...znacznym stresie - i po koronografii juz tylko na by - passy. Konkluzja - z ta postacia nerwicy trzeba sie uporac i ja skutecznie leczyc bo po latach rozwali serce. BPas ale wyszłeś z tego ? by - passy i cała koronografia, nie przyjemny zabieg, wiem o tym bo moja mama ma, no ale to..

Skutki koronografii

.. Witam Zabieg koronografii miałam w listopadzie 2007roku. Mam pytanie jakie mogą być skutki tego zabiegu? Lewa dłoń jest ciągle zimna i cierpnie. Zabieg był wykonywane od prawej pachwiny do serca. Julianna, 54lat witam moja mama miala koronografie lewa reka ja tak bolala ze nie mogla spac do tego potwornie..

Branie propranololu a skutki uboczne

.. ...skurczu widocznego podczas koronografii.serce prawidlowe.podejrzenie bylo ze moze nastapil po przewleklym braniu propranololu.nie mozna samemu ustalac dawki.Nie mozna go odstawic nagle...z niedowierzaniem czytam jak ludzie z kłopotami z sercem - klucia,dusznosci nie ida do kardiologa.to..

Koronografia w wieku 68 lat,czy to bezpieczne?

.. ...prosze o podpowiedz . szy koronografia w wieku 68 lat( moja mama ) moze miec skutki uboczne? czy sa osoby w podobnym wieku ,ktore sa zadowolone z tego zabiegu? nasluchalam sie zlych opini odnosnie koronografi,i boje sie o mame ,moze ktos wie czy mozna zastapic ja czyms innym?czy jest w..

Skutki uboczne po koronografii

.. ...byc skutki uboczne po koronografi?. Czy mdłości, wymioty, ból od pachwiny w dół nogi, omdlenia, brak czucia w prawej nodze po koronografi to skutki uboczne? czy ewentualne powikłania po nieudanej koronografi?. Same wyniki badania są prawdłowe( tak twierdzą lekarze ) a Brat jest..

Koronografia - powikłania

.. Czy podczas koronografii istnieje ryzyko, że lekarz może coś wewnątrz uszkodzić? Zrobić coś nie tak, nie wiem np naruszyć jakiś organ? I jakie są możliwe powikłania po tym zabiegu? poproszę jakiś konkretne skutki uboczne. proszę o szybką odpowiedź Myślę że praktycznie takie ryzyko , jak możliwość porażenia..

I co dalej??

.. ...przywrócii zrobili mu koronografie i usuneli zakrzep teraz jest w spiączce trwa to od niedzieli 25 kwietnia dostał stan podgorączkowy 37,7 ,bardzo sie obawiamy jaki moze byc ubytek na zdrowiu w koncu to głowa a wiadomo ze to mozg jest odpowiedzialny za wszystko.co moze sie stac ?czy sie..