Koronografia powikłania

Bajpasy - powikłania?

.. ...tym tydzień temu, po koronografi wyszło ze bedzie miała bajpasy boje sie ze może cos się stać do czasu operacji napiszcie coś bo ja nic na ten temat nie wiem pierwszy raz w życiu z tym sie zetknełam A co chcesz dokladnie wiedziec? Kilka watków niżej pisałam na podobny temat. Operację..

Koronografia - powikłania i znieczulenie

.. Moja Mama boi się koronografii, jaka jest realność powikłań? Czy podawane jest znieczulenie? Do czego opaski uciskowe przez 24 h? Witaj Ola! Koronarografia inaczej cewnikowanie serca jest inwazyjnym badaniem tętnic wieńcowych odbywającym się przez tętnicę udową.Jest niezbędnym badaniem wykrywającym..

Skutki uboczne po koronografii

.. ...byc skutki uboczne po koronografi?. Czy mdłości, wymioty, ból od pachwiny w dół nogi, omdlenia, brak czucia w prawej nodze po koronografi to skutki uboczne? czy ewentualne powikłania po nieudanej koronografi?. Same wyniki badania są prawdłowe( tak twierdzą lekarze ) a Brat jest..

Koronografia - powikłania

.. Czy podczas koronografii istnieje ryzyko, że lekarz może coś wewnątrz uszkodzić? Zrobić coś nie tak, nie wiem np naruszyć jakiś organ? I jakie są możliwe powikłania po tym zabiegu? poproszę jakiś konkretne skutki uboczne. proszę o szybką odpowiedź Myślę że praktycznie takie ryzyko , jak możliwość porażenia..