Koronografia stent

Chelatacja - Str. 18

.. ...miałem już trzykrotnie koronografie z wstawianiem stentów ,bule cały czas występują lekarze maja robić ponownie koronografie itd. Proszę o informacje czy terapia Chelatowa daje efekty , gdzie najlepiej ją wykonywać .Czy znacie ludzi chorujących na chorobę wieńcowa którym pomogła. Proszę..

Bay pasy po koronografii i agnioplastyce

.. ...11.09 2005 r. Jest po koronografi i agnioplastyce( 2 stenty ) ma mieć operację baypassy.Jest w domu ale jest psychicznie załamany, nie wiem co mu powiedzieć jak wytłumaczyć potrzebę( lub nie ) podobnej operacji. Co mam robić, czy możecie mi powiedzieć jak inni to przechodzą i czy jest to..

Uszczerbek na zdrowiu po zawale serca

.. ..., że miałem robioną koronografię i wszczepiony stent. Bardzo będę wdzięczny za informacje Jurek Wejdz na stronkę www.ubezpieczyciel tam na forum jest tabela % PZU. Wielkie dzięki, o to mi chodziło: ) ) Ja otrzymałem 10%. Będę się odwoływał. Ja miałem sprawę, gdzie orzeczono 50%...

Koronarografia i niedokrwienie mózgu

.. ...wszczepione 3 stenty.Po dziesięciu dniach zmarł w wyniku powikłań - w unieruchomionej kończynie powstał zator który przemieścił się do mózgu,do tego doszedł następny zawał! Miał identyczne objawy jak pani!..

Bajpasy w WAM w Łodzi

.. ...przebytych zawałach, koronografii, stentach, ma cukszyce, miażdżycę. Lekarze z Wam w Łodzi orzekli, że ich zdaniem powinien mieć zabieg bajpasów. Dopiero w necie dowiedziałam się więcej na ten temam i szczerze mówiąc myślałam, że to w zasadzie bardziej kosmetyka niż poważna operacja,..

By-passy i nadwaga po operacji

.. ...dokladne badania, lacznie z koronografia. Wczesne wykrycie zmian miazdzycowych pozwoli na balonikowanie, stentowanie czy wreszcie na by - pasy. I wtedy jest duza szansa, ze nie rozwalimy szczegolnie lewej komory miesnia sercowego, nie doprowadzimy do chronicznego niedotlenienia miesnia -..

By-passy i nadwaga po operacji - Str. 2

.. ...rzeczowo. Po serii badań, koronografii, próbie złożenia stentów jednak musiałem poddać sie operacji a przed operacja( czekałem w kolejce dwa miesiące ) dostałem ze szpitala dvd z przygatowaniami do operacji ,przebiegiem operacji( dokładnym ) oraz rehabilitacją po operacji, tak więc,..

STENT - zabieg udrożnienia żył

.. ...Lubinie,miałem robioną koronografię i założono mi stenta,Dzieki lekarzom z Lubina zyję. Jak szybko wrocilas do pracy? Czego Ci nie wolno. Moj maz jest po takim zabiegu.Martwie sie o niego. On sie czuje dobrze i po tygodniu chce wrocic do pracy w biurze. Duzo tez jezdzi samochodem. Maria..

Duszenie się - Str. 45

.. ...podjął decyzję wykonania koronografii. 9 dni temu doszło do jej realizacji. Nie miałam zakładanych stentów. Serce jest dużo za duże. Prawa dolna żyła od serca ma tylko dwa milimetry średnicy. Leki, które dostałem po zabiegu ustabilizowały mi puls i ciśnienie. Do tej pory drętwieje i boli..

By-pasy w Lublinie

.. ...Ludzie czy myślicie ,że koronografia ,stenty to naprawdę kaszka z mleczkiem opamiętajcie się. Uważajcie pytajcie lekarzy o wszystko i pamiętajcie ryzyko jest zawsze i komplikacje są często. Znam to z doświadczenia .Mijają 4 miesiące jak jak straciłam Tatusia też czuł się świetnie nie..

Koronografia w wieku 73 lat

.. ...październiku miała robioną koronografię, ale jednak lekarze nie zdołali jej założyć stentów. Było duże ryzyko. Miała mieć bajpasy, ale również lekarze orzekli, że nie kwalifikuje się do wykonania tej operacji. Teraz po obrzęku płuc i przy niewydolnym sercu nie mamy już pola manewru...

Stenty - ile życia po wstawieniu stentów? - Str. 3

.. ...przeczytać tag: * po koronografii powstał zakrzep * kiedyś opisałam tam jak może być po stentach i nie dlatego żeby straszyć ,ale pomóc pozdrawiam wszystkich ,życzę im zdrówka . Witam. Janek T - skąd bierze się nadciśnienie to chyba nawet lekarze nie wiedzą. sądzę, że to bardziej sprawy..

Nieczynne bay-passy

.. ...temu mój brat miał założone 3 bypassy .W ciągu roku miał 3 razy koronografię .obecnie powiedziano że wszystkie stenty są zatkane.Tętnice są b.słabe.Jesteśmy podłamani.Gdzie szukać pomocy? Jak mu pomóc?..

Angioplastyka i stenty - po zabiegu

.. ...nie miał zawału ale po koronografii( koronarografii?? ) lekarz skierował go na zabieg. Do tej pory byłam spokojna, bo opinie i artykuły na ten temat są optymistyczne ale dziś sie zdenerwowałam bo dowiedziałam się ze w moim bliskim otoczeniu całkiem niedawno kilkadziesiąt godzin po takim..

By-passy - żyły muszą być pobrane z nóg operowanego?

.. ...nadciśnienie, jest po dwóch koronografiach i dwóch koronoplastykach. Ma cukrzycę i wstawiony jeden stent,po którym badanie wysiłkowe wcale nie wyszło lepsze,szybko przerwane przez lekarza. Ma cukrzycę i tak zniszczone żyly,że lekarz boi się ryzykować operacją by - passów,bo żyły są zbyt..

Czy to udar mózgu? po zawale i zakrzepie w stencie

.. ...zawał. Zrobiono wtedy my koronografię w celu założenia stentu na głównej aorcie. Po miesiącu tatę zabrała erka z podobnymi objawami zawałowymi. Okazało się, że w stendzie powstał zakrzep krwi. Ale tym razem doszło do reanimacji i niestety nie wiem ile trwała. Ponownie wykonano..

Choroba wieńcowa serca, terapia chelatowa, tlenek azotu i suplementy diety

.. ...miałem już trzykrotnie koronografie z wstawianiem stentów ,bule cały czas występują lekarze maja robić ponownie koronografie itd. Proszę o informacje czy terapia Chelatowa daje efekty , gdzie najlepiej ją wykonywać .Czy znacie ludzi chorujących na chorobę wieńcowa którym pomogła. Proszę..

Powtórna koronografia i stenty

.. ...październiku miałam zawał, też koronografia i stent. Jeden., Za półtora miesiąca planowany zabieg: koronografia i drugi stent. Od tamtej pory spokój, nie boli, nie dokucza. Tylko że ja nie wysilam się, żadnej gimnastyki, czasem jakiś szybki marszyk. I to nie za często. Biorę przepisane..

Czy koronografia, stenty są konieczne?

.. ...strachobździlem ) wielu osobom koronografia i stenty uratowały życie ...a przeciwskazania , zawsze i wszędzie się znajdują . tak jak napisałam wcześniej ... nie byłam na żadnych prywatnych wizytach ,trafiłam do szpitala i tam przedstawiono mi za i przeciw - ale co ? miałam się nie..

Trzy koronografie, trzy stenty

.. Restenoza we wstawionym stencie.Udrozniono, wstawiono stenta w stenta. To tak w skrócie.Co dalej mogę robić.Praca?Co moge robić? Moj maz ma wstawione 2 stenty( pierwszy w czwrwcu a drugi w lipcu ).Narazie jest dobrze i mam nadzieje ze nie dojdzie do zapchania.Maz bierze mase lekow choc.Za pierwszym razem jak..

Scyntygrafia - hipoperfuzja w obrębie ściany dolnej

.. ...naczyniach wieńcowych. Koronografia była robiona ale wypadła ok i nie zakładali mi stentów. mam 33 lata pod tym linkiem wynik mojego badania izotopowego serca - może kogoś zainteresuje ( wyciąłem dane personalne - swoje i pieczątki lekarzy - to nie jest tu najistotniejsze )...