Korzonki nerwowe

Wysokie OB

.. ...podobne, podczas zapalenia korzonków nerwowych. OB może być podwyższone od stanów zapalnych dziąseł, zęba, zatok, migdałków itp. Nie bój się i idź do lekarza. . Pozdrawiam i dużo zdrowia: ) a ja dzis odebrałam wyniki i w OB jest az 44 :( cekawi mnie co u mnie sie * zapaliło * mam..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...najprawdopodobniej to tylko korzonki nerwowe koło kręgosłupa. Przepraszam ale nadmiernie się nie pokoje o swoje zdrowie. To jest choroba... Dziś przez przypadek wyczułem z tyłu szyi guz po prawej stronie. Co to może być ? Mam się niepokoić. Dodam że ten guz jest pod skórą i jak dotykam..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 2

.. ...Niedawno doszedł ból korzonków nerwowych, bóle i zawroty głowy i jakieś plamy czerwone na ciele w okolicy prawej lędźwiowej które co jakiś czas pobolewają... Jutro lekarka będzie więc pójdę poproszę o skierowanie na rezonans magnetyczny albo tomografie komputerową. Te plamy to nie..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała - Str. 3

.. ...mnie plecy w okolicach korzonek. Problemy na tle nerwowym ciągle leczę i jest o niebo lepiej lecz gorączka nie przeszła, lekarz neurolog powiedział że to jest tak zwana gorączka wegetatywna lecz ona nie minęła i nadal czuję się osłabiony każdego dnia, napisałem o bólu pleców gdyż..