Kreatyna a serce

Napady lęku panicznego

.. ...morfologię ( glukoza , kreatynina ,cholesterol, elektrolity , CK - MB ), USG jamy brzusznej , USG serca ( wyszła śladowa niedomykalność ), kilkanaście razy w czasie ataku EKG , badanie wysiłkowe , badanie dna oka i wszystkie badania wyszły ok - czy jest jeszcze jakieś badanie , które..

Bóle serca w młodym wieku - Str. 2

.. ...styczniu 2009 może od kreatyny co brałem 10 gram plus stack kreatynowy prawdowpodobnie przez to tak mowil lekarz ale niewierze moze mam to po tacie tez go bolało rece moze to rodzinne ? ćwiczyłem 2 tygodnie na kreatynie pewnego dnia mnie zabolało mocno serce nie przejoołem sie bo juz..

Kłucie w sercu - Str. 3

.. ...pojawił zonk! Kiedy biorę kreatynę intensywność kłucia wzrasta, kiedy piję 3 kawy i więcej dziennie intensywność wzrasta, kiedy mam przerwę w sporcie jakieś 3 - 4 miesiące i znowu zaczynam ćwiczyć to samo jakby się serce rozszerzało ; ) Dzisiaj już nie pije tyle kaw i nie biorę kreatyny,..

30 lat i coś z sercem? czy to możliwe?

.. ...lipidogram, LDL HDL, kreatynina, morfologia, fibrynogen, elektrolity, itp. Dobrze jest zrobić sobie echo serca jak pisałam powyżej. Tyle że opisane dolegliwości mogą być również pochodzenia płucnego lub żołądkowego, albo jakąś chorobą przełyku. Mąż powinien porozmawiać o badaniach z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 229

.. ...mam alergie na brak kreatywności. ale co to ??czuje ze jeszcze jedna odpowiedź na twój post i mój penis zacznie się kurczyć! Witaj matiago czarna i reszta osób milo Was poznać mam nadzieje ze przyjmiecie mnie z sercem Andrzeju wiesz jesteś tak beszczelny i beznadziejnie beznadziejny ,że..

Odżywki białkowe a zdrowe serce

.. ...choroba drugiego.Uważaj na kreatynę!Używaj tylko formy buforowanej wg zaleceń producenta.Stosuj tylko suplementy uznanych firm,no i nie rób z domu magazynu tabletek.Regeneruj się i słuchaj swojego organizmu.Nadmierne ćwiczenia siłowe anerobowe( z zatrzymaniem oddechu ) prowadzą do..

Serce a siłownia i suplementy

.. ...suplementy typu naturalna kreatyna i białko serwatkowe, Czy mogę? Czy kreatyna może wywołać u mnie zmiany sercowe ?? Bo białko to raczej na nic nie szkodzi. Bardzo proszę o odpowiedzi , za każdą będę ogromnie wdzięczny! Wiesz zawsze najlepiej spytać swojego lekarza.To jednak spory..